Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy lehet leszoktatni a...

Hogy lehet leszoktatni a macskát a vadászásról? Vegyek neki húst? Ma megjelent itthon egy kiscsirkével aki életben volt és elvettem tőle.

Figyelt kérdés
Utána kérdezgessek kié hogy visszatudjam adni? Most adtam neki inni meg beraktam egy dobozba. Nyilván nem bántom a macskát így állatkínzók inkább ne írjanak. :)
2020. jún. 24. 14:41
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
57%

Mint én?


Én imádom őket meg a macskákat is


Viszont ismerem az ilyeneket.

Neveld fel azt a csirkét.

Jó fej lesz, a macskaddal ellesz, ha megnő

2020. jún. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező!..pár kommentedet elolvasva: örülök, hogy nem vagyok a szomszédod
2020. jún. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

Nem rád értettem hanem akiket eddig ismertem.:)

Nem tudom pedig hogy nem lehet egy macskát szeretni. Ha jól bánik velük az ember igaz barátok tudnak lenni.


Viszont pl volt a hírekben nem rég hogy egy vén szipírtyó kapával vert agyon egyet csak akkor lúzer volt hogy lebukott mert ezt sem bírta rendesen megcsinálni.

2020. jún. 24. 15:43
 14/32 anonim ***** válasza:
73%
Miért kerülöd a témát, kérdező? És ha a macskád lebukik és úgy jár a szomszédod által, mint amit a hírekben láttál? Ennyire nem izgat? Ennyire nem fogod fel, hogy itt nem a csirkés ember a hibás, hanem te?
2020. jún. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
88%

Az a baj, hogy ha anyagi kárt okozol (vagy a macskàd, ami a te tulajdonod, neked kellene megakadályoznod) a szomszédnak, akkor abból nagyobb baj lehet.


Ha most körbekérdezel, hogy kié a csirke, akkor legközelebb számíthatsz arra, hogy lemérgezik a macskádat vagy csak simán eltüntetik. Nem hiszem, hogy létezik olyan ember aki nevetve àtveszi tőled a megtépázott madarat, majd azt mondja, hogy semmi gond, ez megesik. Ráadásul ha legközelebb egy eltűnik, már rögtön te leszel a hibás.

2020. jún. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Nem fogom nagy dobra verni úgy döntöttem. Egyébként már eszik és iszik is. Szóval semmi súlyos baja nem lett hiszen elvettem tőle mivel én nem tartozom azok tárborába akik élvezik ha meghal egy állat.
2020. jún. 24. 16:12
 17/32 A kérdező kommentje:
A csirkét pedig nyugodtan lehet rendes körülmények között is tárolni. Így a patkány és társai is simán elviszik majd. Viszont macskából főleg arra fele ahol csirke lehet sok van. Na de lényeg a lényeg hogy én örülök annak hogy sikerült megmenteni egy életet.
2020. jún. 24. 16:13
 18/32 anonim ***** válasza:
96%
Várd meg amíg jobban lesz, aztán vidd körbe, hogy találtál egy csirkét. Nem kell részletezni...
2020. jún. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
78%
Wtf? Kérdező, te már megint mellé beszélsz! Azért írtam, hogy tartsd a telkeden a macskádat, mert megtörténhet vele is, ha a szomszédod megelégeli, hogy anyagi kárt okozol neki! Én vagyok beteg ember? Mi a fene nem volt ebben egyértelmű? Ha kint tartod, szabadon elüthetik, agyonverheti a szomszéd, szét cincálhatja egy kutya, róka, sakál, meglőhetik, gondolom ivaros, szóval bármilyen fertőzést elkaphat...és ebbe mindbe vele halhat! Kár beléd a szó......
2020. jún. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
73%

Anyagi kárt okozol, és még te vagy felháborodva. Gratulálok. Imádkozz, hogy legközelebb ne védett madarat fogjon meg a macskád.

Tartsd telken belül, mint minden felelős állattartó. Mert igen, ez is a macskatartás hozadéka, hogy TÖRŐDNI illik az állattal, nem mást hibáztatni, hogy dehátazőcsirkéi.

2020. jún. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!