Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy lehet leszoktatni a...

Hogy lehet leszoktatni a macskát a vadászásról? Vegyek neki húst? Ma megjelent itthon egy kiscsirkével aki életben volt és elvettem tőle.

Figyelt kérdés
Utána kérdezgessek kié hogy visszatudjam adni? Most adtam neki inni meg beraktam egy dobozba. Nyilván nem bántom a macskát így állatkínzók inkább ne írjanak. :)
2020. jún. 24. 14:41
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
83%

mindenki köteles az állatát a saját telkén tartani úgy hogy az más állatokat és személyeket ne veszélyeztessen amúgy a macska magára is roppant veszélyes tud lenni ha szabadon kóricál nagyszüleimnél anno volt egy pár és volt hogy fél vakon, farok/fül nélkül jöttek haza vagy félig lógó farokkal amit csak bőr tartott oda összekaptak valami más macskával aztán volt hogy vissza sem jöttek, egyet elpusztulva hoztak vissza a szomszédból mert leölte a kutya és sorolhatnám

+a macskák nyálában vannak olyan baktériumok amik szinte 100% pusztulást okoznak a kis állatkáknak ha megharapja őket még gyógyszerekkel is szinte 90%-os a kis madarak pusztulása ha csak egy harapást is szereztek

van macskabiztos kerítés

2020. jún. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
53%
A kamera jó ötlet, csak visszafelé sülhet el és a kérdezőnek kell fizetnie, ha az állata kárt tesz más tulajdonában. Szóval én nem tanácsolnék baromságot a helyedben. A bolti tojást meg edd meg te! :D
2020. jún. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!