Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Udvarba, kertbe bejárkáló...

Udvarba, kertbe bejárkáló macskák ellen van valami módszer?

Figyelt kérdés
Várom az ötleteket. Nem akarom bántani őket, csúzli vagy hasonló. Csak ne itt végezzék a kis és nagy dolgaikat.

2021. márc. 17. 08:41
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
21%
Utolsó inkább meg se szólaltál volna
2021. márc. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
0%
9-és (11-és voltam)
2021. márc. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
10%
Vagy áram lesz a kerítésbe vezetve,ennyi.Hátha akkor lekopnak végre.Szemtelen mocskos dögök 😒😒Büdösek és fertőzőek pfff
2021. márc. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
11%
Edd akkor a macska fost kedves #11-es!😂😂Guten Apetit
2021. márc. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
41%
Beviszed a kislány játékait #9-es annyit tudsz tenni vagy mindig le lesz hugyozva és le fog betegedni a gyerek vagy veszel olyan homokozót aminek van teteje és ami befér azt bepakolod oda és úgy nem férnek hozzá ezek.Nálunk is volt tavaly medence és homokot tettünk alá mert a műanyag medencék alá azt szokták és mikor szétszedtük mert lejárt a medence szezon pár napig fedetlenül maradt a homok és tele lett hugyozva és fosva.Nos azóta fedve van triplán mert nem macskaalom hiába hiszik azt....Kutya százszor inkább
2021. márc. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
0%
a macsak szent állat ,ergo a széklete is szent. ingyen áldást kaptok, inkább örülnétek
2021. márc. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
54%
A 4. választ minek kellett lepontozni??? Igaza van.
2021. márc. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%

Kutya.

Tök mindegy mit csinálsz velük, megdobálod őket vagy bármi.. Ugyanúgy visszamennek amíg élnek.

A kutya mivel mindig ott van a kertben, amint átjönnének, el tudja üldözni őket.

2021. márc. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
85%

Amúgy nem értem miért az a köcs.g aki a saját kertjében nem akar idegen állatot.

Nem azért vette x millióért a telket hogy a "felelősen tartott" utcára kibaxott tirpák muki macskája telefossa azt.

Ennyi erővel ha sz4rok egyet én is átdobhatnám a szomszédba. Ez nem normális dolog.

Macskabiztos kerítést meg nehogy már az csináljon akihez bejár a fosos. Több százezret fizessen csak azért mert egy buz1 nem bírja a telkén tartani az állatait..

2021. márc. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
81%

Nekem van 2 benti macskám, de ennek ellenére baromira irritál, amikor beleszarnak a veteményesembe vagy összehugyozzák a hintaágyamat, lábtörlőmet stb. A kutyám macskabarát (úgy lett nevelve, hogy semmilyen állatot nem bántunk), ezért hacsak nem uszítom direktbe, nem zavarja el a macskákat.


Úgy oldottam meg, hogy a saját kerítésem fából van, az úgy van kialakítva, hogy semmi nem jön se ki se be. Viszont a szomszéd kerítése az a hagyományos filléres szar, ami alatt simán ki-be jàrkálnak a macskák. Vadásszák a kerti tóban a halakat, csesztetik a madarakat az etetőnél. Tavaly untam meg, amikor sorra letörögették a paradicsomjainkat a hempergéssel.


Én a kerítés aljához villanypásztort tettem végig, így azóta nem járkálnak át és nyugi van.

2021. márc. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!