Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Udvarba, kertbe bejárkáló...

Udvarba, kertbe bejárkáló macskák ellen van valami módszer?

Figyelt kérdés
Várom az ötleteket. Nem akarom bántani őket, csúzli vagy hasonló. Csak ne itt végezzék a kis és nagy dolgaikat.

2021. márc. 17. 08:41
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Annak üzenem hogy mondja mi a megoldás aki azt írta hogy a cica nem bánt.Most légy okos Domonkos👏👏
2021. márc. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%
30# ha macskahálóval lefeded azt a térrészt ahol a nyuszik vannak? Igaz így is stresszben fognak élni egy ragadozó folyamatos jelenléte miatt de ha jól értem amúgy is kint vannak...
2021. márc. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Kinti ketrecben vannak mert még nem csináltuk meg a kerítést hogy ne menjenek össze vissza a kertben mert az még veszélyes hogy ilyen kicsik még.Macskahálót lehet Obiban is gondolom kapni?Nem merem őket kiengedni basszus.....Most mondd meg👋👋
2021. márc. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Ja csak ma már 3 macskát kikergettem a kertemből,Felháborító
2021. márc. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%
#33 nem tudom mennyire megoldható hogy a nyuszik bent lakjanak (végleg vagy addig amíg a macska ügy meg nem oldódik) de nem tesz nekik jót ha folyamatosan veszélyben érzik magukat. Azzal hogy ott van a macska nem csak az a baj hogy megeszi őket de az is hogy a nyuszik is érezhetik ezt és folyamatos stresszben vannak ami egyébb nyuszi betegségeket okozhat. Szóval ha megoldható szerintem vidd be őket még ha csak egy ideig is
2021. márc. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Nem tudok 3 nyuszit behozni de az lesz hogy ha kész lesz hétvégén a "házuk"körüli kerítés akkor kinn leszek én is velük és ennyi.Úgyse egésznap lesznek kinn aztán meg kajával becsalom őket a házukba mikor már eleget levegőztek és akkor így nem érzik magukat veszélyben mert igaz még csak 2 napja vannak nálunk de már látom hogy kezdenek megszokni és nem is tartanak már annyira tőlem szóval én teremtem meg nekik a biztonság érzetet.Jobbat nem tudok vagy a macskaháló amit a másik kommentelő tanácsolt még esetleg jó lehet de az a baj hogy attól ugyanúgy stresszben lehetnek mert ezek a dögök rájuk ácsingóznak,azt észrevettem
2021. márc. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim válasza:

Nálunk ami bevált:

Élvefogó csapda (megölni nem akarom azért), az a rácsos vombatketrec. Beleteszed a macskakaját, macskát elkapja, elviszed a pitlibe (én relatíve messze járok dolgozni, sokat autózom, száz km simán megvan naponta), ott elengeded és csókolom. Eddig nem találtak vissza. Az elején volt kétnaponta fogás, mára alig.

Ha a gazdi nem képes ivartalanítani, oltatni, stb és idejár a dög hugyozni meg sz*rni a gyerekjátékok, a kinti kertikanapé közepére, akkor azt nem fogom eltűrni. Ez van.

ápr. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:
Nálam is ez vált be. Én folyóhoz vagyok közel, a túloldalról nem találtak még vissza. Vad macskák voltak, tavasszal itt gyilkolták egymást az ablakunk alatt.
ápr. 21. 13:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!