Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az ivartalanítás nem kínzás a...

Az ivartalanítás nem kínzás a macskának?

Figyelt kérdés
2021. júl. 19. 20:04
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
80%
Kedves 20-as képzeld, nem vagyok járatlan macskatémában, élőben is láttam ilyen műtétet, és emberen is szoktak ilyen műtétet csinálni, van, hogy betegség miatt ki kell pakolni valakit belülről. Nem, ez nem kínzás, ez egy egészségügyi beavatkozás, senki nem azt mondja, hogy megyek kínzásra... Szüljél akkor te évente, ha szerinted ez akkora áldás!
2021. júl. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
79%
Nem. A bagzás viszont stresszel jár, a verekedésről ne is beszéljünk, amivel betegségeket szedhetnek össze.
2021. júl. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
58%

21-es, értem mire gondolsz, szerinted a seb fáj nekik.


Nem tudom te láttál-e már macskát lábadozni ilyen műtét után. A kábaság elmúltával nem mutat fájdalmat a nagy seb ellenére se a cica, mert kapnak fájdalomcsillapítót. Ugrálnak, jatszanának. A beteg, fájdalmakkal kűzdő állat nem így viselkedik. Sok gazdinak épp az a baja, hogy nagy varratokkal ugral a macska, fél, hogy felszakad. A kandúroknál meg egy kb mm-es kis seben kinyomjak a heréket, elkötik és levágják. Varrat sincs. Ez nem úgy hangzik, mintha kínozva lennének.

2021. júl. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:

20-as, az megvan, hogy kicsit is gondolkozni képes nő NEM szed fogamzásgátlót?


Vagy szedje csak, viszont aztán ne panaszkodjon, hogy felborult a ciklusa, nem tud teherbe esni stb.

2021. júl. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
26%
Természetesen a macska magától is elmenne kihereltetni magát, ha tudná, hol lakik az állatorvos. Nyilván ez a természet rendje.
2021. júl. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
72%
Nem nem!Hagyni kell hogy össze vissza szaporodjnak és tele legyen az egész város velük,ennyi mert ez a természet rendje🤭Ezért van ennyi állat menhelyen és pusztulnak el baleset vagy bármi más kapcsán.
2021. júl. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
35%
Nekünk volt felesleges megszületnünk. Minden baj okozója vagyunk. Az állatok jó 2 milliárd évek élte nyugalomban a földön, az ember jó ha 1 millió éve. Azt mégis mi mondjuk meg, ki élhet, ki meg nem.
2021. júl. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
72%
Remélem csak trollkodsz.. ennyire sötét ember nem lehet.
2021. júl. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
86%
Nem, ő nem trollkodik... Ha jól gondolom ő volt az a nyomi aki tegnap elkezdett nekem hisztizni a másik kérdésnél, hogy gennyes méhgyulladás csak a fejemben létezik, ha pedig be is gyullad, hát ilyen az élet (szerinte). Jah, és nyugodtan likvidálja az ember a felesleges szaporulatot, ilyeneket is írt... Agyhalott.
2021. júl. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
23%
Egyébként milyen érzelmi/értelmi lelkiállapotban vagy, hogy a velem való veszekedés után idejössz egy másik kérdés alá, és minden kommentedben megemlítesz? Ráadásul azt sem fogtad fel amit mondtam, csak hajtod a hülyeségeidet. Nem tudom hogy sírjak, vagy nevessek, de inkább sajnállak. Ha nem vigyázol egyszercsak megpukkadsz, legalább eggyel kevesebb hülye lesz.
2021. júl. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!