Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az ivartalanítás nem kínzás a...

Az ivartalanítás nem kínzás a macskának?

Figyelt kérdés
2021. júl. 19. 20:04
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
54%
Nem veszed észre, hogy a tieited törlik? :) Már nem is emlékszel, melyiket írtad te? :) A GYK moderátorok pedig nem aszerint törölnek, hogy neked tetszik-e vagy sem, hanem, hogy ronda-e a komment. Mivel nem írok rondát, ezért tőlem nem is töröltek semmit. Az aszpis jelző meg azért sértő, mert nem vagyunk aszpikosak.
2021. júl. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
61 rendben! Igazad van. (Akivel még vitáztam, annak annyit írnék még, hogy az erkölcsi dilemmára amit feltettem, esetleg privárban válaszolhatna, én vevő vagyok az erről való vitázásra, ha ő is, normális hangnemben persze)
2021. júl. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:
Az aszpi nem aszpikot, hanem aszperger szindrómát jelent. Nem írtam mégcsak ronda szót sem, én már tegnap is írtam, hogy bár anonim oldal, és megtehetném, mégsem sértegetek senkit, mert attól csak rosszabbul érzem magam. Bár más is így lenne ezzel.
2021. júl. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:
Te se lettél sértegetve, és nem is törölték egy kommentemet sem azon kívül, amiben reagáltam, hogy amit írtál a kérdezőnek, az BTK-ba ütközik (nem, az nem érv, hogy mit csinálnak a politikusok). A tieiddel lett törölve, de azóta nekem az összes kint van. Tudom, hogy az aszpi nem jelent ténylegesen aszpikot, de van akinek az jut róla az eszébe, és ezért nem szereti.
2021. júl. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!