Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az ivartalanítás nem kínzás a...

Az ivartalanítás nem kínzás a macskának?

Figyelt kérdés
2021. júl. 19. 20:04
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
54%
Igen, te annyira okoska vagy, leiskolázod a diplomást is, aki történetesen pont állatokkal dolgozott, és önkéntesen most is a pályán van. 😁 Ja nem.
2021. júl. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
Mit hazudok, mondjál egy hazugságot? Mert te nem mondasz igazat megint, visszanéztem és minden válaszomat látom. A haszonállatokat érvelésnek használtam, tudod ahogy egy rendes vitában szokás, logika mentén érvelni, nem személyeskedéssel, meg tereléssel ahogy te teszed.
2021. júl. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
Ha én nem vagyok aszpis szerintetek/szerinted nemtom és nem is érdekel hányan vagytok ellenem, de nekem kettőnek tűnik, akkor te sem vagy az én szememben semmilyen állatokkal foglalkozó. Tudod neten keresztül akárki akármit mondhat, ez megint érvelési hiba.
2021. júl. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
54%

Nem látod? Hova lett a tegnapi kérdésnél a válaszod a 10. és a 11. komment közt? Ott virított a javaslatod, most nincs ott. Innen is hiányzik jó pár válaszod már... A gennyes méhgyulladást is azért hozom fel annyiszor, mert te azt állítottad, hogy az csak a fejemben létezik. Linkkel bizonyítottam, hogy nem így van. Válaszod: engem nem érdekel...Ó, micsoda logikus, tényszerű érvelés.


A 42. kommentre reagálj érdemben, ha tudsz. Ha nem akkor hagyjál a felesleges agygyilkolásoddal!

2021. júl. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
Csak engem marhára nem is érdekel, te mit gondolsz. 😆 A kommentelők láthatják, ki van jobban otthon a témában, ez látszik is a pontozáson. Az aszpis szó pedig sértő, nem aszpikosak az igazi aspergeresek.
2021. júl. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
Amúgy a szomszédom 12 éves macskája évente kétszer vemhes, és még mindig nem kapott méhgyulladást. Életében orvos se látta, oltásról nem is beszélek, nemhogy bolha kullancs elleni szer, az utcán él, és autó el nem ütötte ezidáig. Csakhogy a macskákkal kapcsolatban is válaszoljak az ittenieknek. Nem szép dolog, nem értek egyet vele, de gondoltam leírom, ilyen is van mert túl sokat offoltam, ezt én is belátom. Ja és nem kínzás az ivartalanítás szerintem sem, de nem is kötelező, szóval mindenki szabadon dönt egyenlőre.
2021. júl. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
54%
Honnan tudod, mi derülne ki egy orvosi vizsgálaton? Belelátsz a macskába? A daganat sem a képalkotás során keletkezik, ott van az korábban is, csak nem fedezték még fel.
2021. júl. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
54%
Olyan bonyolult fogalmakkal meg gondolom ne is zavarjalak, mint: biodiveezitás, ökoszisztéma, invazív faj, stb...
2021. júl. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
* biodiverzitás
2021. júl. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
Azután törölték a válaszomat, miután töröltettem a te fröcsögésedet, mint ahogy a válaszaid 80 százalékát is törökték, nekem meg azt az egy kommentemet. A méhgyulladás még mindig nem bizonyít semmit, és nem válasz arra amin elkezdtünk vitázni, az 1 napos macska vízbefojtásának erkölcsi kérdéséről. Miért kéne kommentelnem ennyi sületlenséget a nem tudom hanyas kommentedben, amikor te sem vetted a fáradtságot hogy érdemben válaszolj nekem?
2021. júl. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!