Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Segítség! Ma reggel a kapum...

Segítség! Ma reggel a kapum előtt találtam egy dobozban 6 darab kismacskát! Mit csináljak velük?

Figyelt kérdés

Most behoztam a lakásba őket,de nekünk már van nagymacskánk,aki biztos bántani fogja őket... Azonnali segitség kellene. Olvastam hasonló kérdést itt,de az állatmenhelyek nem hiszem,hogy befogadják őket.

Kb.7-8 hetesek lehetnek.


2010. szept. 8. 08:56
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
19%
16:38 Nagyon kreatív voltál.Máskor azért jobban erőltesd meg magad.Ez még egy ovistól is kevés lenne.Szinte szégyenlem magam,amiért csak ennyit tudtam kiváltani belőled.Ez az én kudarcom,nem a tiéd.Még egy rendes kudarcot se tudtál összehozni magadnak.
2010. szept. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 A kérdező kommentje:

Purgatórium !

....én is szeretlek!

Bármennyire furcsa is,nem tudsz kihozni a "sodromból" !

Írhatsz bármit,nem veszem figyelembe... Pááááá !!!!

2010. szept. 10. 07:42
 43/48 A kérdező kommentje:
Igen,bent vannak éjjel a kiscicák. Nappal,ha esik is,eltudnak bújni,van egy fedett terasz az udvaron.
2010. szept. 10. 07:43
 44/48 anonim ***** válasza:
2010. szept. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
0%
Nem neked írtam kérdező.Ott van az óra: 16:38
2010. szept. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:

purgatórium:

Szivem szerint agyonutnelek egy uszkarformara hajlitott lufival.

Kimondottan szorakoztato es kreativ sgfej vagy. De hamar kihoztad a lapatot, anyadnak ashatnal valami godrot. :P

Nade, akarhogy is, ugye hogy ezek nagyok ahoz, hogy az ember agyonusse? Ha rendesen elolvastad volna a kerdest, egybol lattad volna. Nemtudsz olvasni. Sipirc vissza a 2. osztalyba!

2010. szept. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
0%
Elszaladt veled a ló kisfiam.Nem tudod hol a határ,átcsúsztál a sértegetés kategóriába.Nem a dzsungelben vagy.Bár ki tudja.Lehet hogy már oda is bevezették az internetet.Vonulj vissza Tarzan és beszélgess Csitával,hátha ő értékeli a primitív modorod.Ez már a te kudarcod,nem az enyém.
2010. szept. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
72%

purgatórium: Pedig en megprobaltam legalabb annyira kreativnak lenni, mint te. Az hogy nem sikerult atadnod rendesen a szintedet, es ezert elbuktam, az meg a te kudarcod, nem az enyem.

Egyebbkent, mar joideje van a oserdoben is internet, nem tudtad? Most ki a hibas a muveletlensegedert? Te, vagy en?

2010. szept. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!