Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Segítség! Ma reggel a kapum...

Segítség! Ma reggel a kapum előtt találtam egy dobozban 6 darab kismacskát! Mit csináljak velük?

Figyelt kérdés

Most behoztam a lakásba őket,de nekünk már van nagymacskánk,aki biztos bántani fogja őket... Azonnali segitség kellene. Olvastam hasonló kérdést itt,de az állatmenhelyek nem hiszem,hogy befogadják őket.

Kb.7-8 hetesek lehetnek.


2010. szept. 8. 08:56
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
100%
Nyugalom, nem kell azért így kikészülni. Keríts egy nagyobb dobozt (pl. valami nagyobb műszaki cucc dobozát) és egy helységben (mondjuk spejz, ha van vagy esetleg fürdőszoba)zárd el benne őket. A macskamentők is így csinálják: új cicát ugye nem lehet karantén nélkül összeengedni a többiekkel, ezért különböző helységekben vannak elzárva. Én is be szoktam segíteni az egyiknek, most is van nálam egy illatos úti cica, pedig az enyém sem tűr meg maga mellett mást. Úgyhogy ő gyakorlatilag a leendő nappalimban lakik, ami most még lomtár és zsilipelek, amíg rendes gazdit nem találok neki.
2010. szept. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
Mi lett? :)
2010. szept. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj és főleg ne sírj semmi baj nem lesz :)

Sajnos ez a felelőtlen és főleg GONOSZ macskatartók miatt van. Én idén már 8 cicát ajándékoztam el szóval neked is sikerülni fog :) Legutóbb 4 kiscicát találtam az erdőben na azok nem voltak semmik... Tudom hogy drasztikusnak rőnik de ha vasánap kijössz kb 8-ra ide a szigethalmi piacra és maradsz kb 12-ig biztosan nem fogsz csalóni. Én itt ajándékoztam el őket, főleg ha szépek akkor viszik őket mint a cukrot :) Sok szerencsét, igaz nem ismerlek de bízom benned :) Biztosan rendes ember lehetsz ha befogadtad őket :)

2010. szept. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 A kérdező kommentje:

Itt vannak a kiscicák:


[link]


egy másik kép:


[link]

2010. szept. 8. 17:45
 25/48 A kérdező kommentje:

....szóval mire hazaértem,a lányom összehozta a nagycicával őket. :)

Ezekről a cicákról van szó. Semmit nem tudtam intézni,senkinek nem kellenek!!!!

Kérlek SEGÍTSETEK !!!! Nem tudom őket etetni,,foglalkozni velük. Kérdezősködjetek,légyszives ! Budai oldalra hajlandó vagyok elvinni,csak fogadja valaki örökbe!!! :(

2010. szept. 8. 17:53
 26/48 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szépek ha hirdetgeted hamar gazdára fognak találni, remélem addig azért eteted őket.
2010. szept. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
100%
jesszus de édik! :D Én is Budafoki vagyok, konkrétan hol laksz? Sajna nekem van egy kutyám, meg deguim MAX ideiglenesen tudnék befogadni egyet, de nem hiszem mert anyám nem engedné :( Próbáld a Budafoki állatklinikán is kirakni hirdetést!
2010. szept. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 A kérdező kommentje:

Campona után pár megálló,Nagytétényben.

Mindent elkövetek,hogy gazdit kerítsek nekik,de nagyon keserves...Semmi jelentkező.Lehet,hogy türelmetlen vagyok,de azért ez rengeteg cica.....így hirtelen...

:(

2010. szept. 8. 21:51
 29/48 A kérdező kommentje:

A szigethalmi piacot megpróbálom,közel is van...

Köszi,ez jó ötlet volt.

2010. szept. 8. 21:52
 30/48 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem ajánlom a piacot. Lehet, hogy el fogod tudni osztogatni őket, az első szembejövőnek, de tartok tőle, hogy az csak neked lesz jó, a cicáknak nem.....
2010. szept. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!