Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Segítség! Ma reggel a kapum...

Segítség! Ma reggel a kapum előtt találtam egy dobozban 6 darab kismacskát! Mit csináljak velük?

Figyelt kérdés

Most behoztam a lakásba őket,de nekünk már van nagymacskánk,aki biztos bántani fogja őket... Azonnali segitség kellene. Olvastam hasonló kérdést itt,de az állatmenhelyek nem hiszem,hogy befogadják őket.

Kb.7-8 hetesek lehetnek.


2010. szept. 8. 08:56
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
100%

igen, nyugodj meg először is.

1. Ha gondolod tegyél feljelentést, mivel az állat elhagyása bűncselekmény. És nem árt, ha bővülnek az ilyen jellegű feljelentések, hátha komolyabban veszik végre a törvényt. Amúgy hátha a rendőrségen kellenek valakinek.

2. Fotózd le őket azon nyomban, esetleg kérj segítséget egy állatorvostól (remélhetőleg ingyen segít). Meg kellene állapítani pl. a neműket. Írjál róluk hirdetést.

3. A menhelyek fullon vannak, de a úgy tudom a NOÉ-n várólista van, de működik, legalább az is valami.

Hátha addig ismerősök tudnak segíteni, ha tudják, hogy nem végleges a dolog.

2010. szept. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 A kérdező kommentje:

Átmentem egy boltba nagy dobozért,nem tudom hogyan fogják kibírni,nekem 11-re mennem kell dolgozni. Délután 5-6 körül fogok hazaérni. Köszönöm az eddigi segítséget,tanácsokat !

A sírásról annyit,hogy tényleg kerülget,mert sajnálom őket,és persze magamat is.

2010. szept. 8. 09:28
 13/48 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj róluk pár fényképet, pár lélekre ható mondattal. Feldobjuk iwiwre és fészbúkra.
2010. szept. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
52%
Ott kelett volna hagyni, és elvitte volna más arra járó vagy lehet figyelte az 'ajándék' lerakója hogy beviszed e valahonnan és egy idő után elvitte volna. Így megtanulják h befogadod és rászoknak hogy odaviszik legközelebb is, úgyis eteted, gazdát találsz nekik és milyen egyszerű.
2010. szept. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
6%
Szólj a férjednek,majd ő elássa őket hátul a kertben.Azért milyen szemét emberek vannak,hogy csak úgy ott hagyják a kapud előtt.Ezek után kell takarítani.Nem véletlenül hagyták pont a te kapud előtt,mert tudták hogy vajszíved van,és úgysem bántod őket.Ez férfimunka lesz.
2010. szept. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 A kérdező kommentje:

Nem tudok ide fényképet feltenni,analfabéta vagyok a számítógéphez. Köszönöm nagyon,hogy segítenél. Most mennem kell,csak történik valami délutánig. A nagylányom 3-4 körül ér haza a suliból,kicsit meglepődik...

Napközben telefonálgatok menhelyekre,valahova..

A párom még vaj szívübb mint én...

...ez azért észveszelytő...nem találok szavakat..

jó napom lesz... Sziasztok !! :)

2010. szept. 8. 09:50
 17/48 anonim ***** válasza:
13%
Azért próbáld meg valahogy túlélni a válaszom Teréz anya.Ne veszítsd el az eszed.Miattam ne.
2010. szept. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
33%

purgatórium: elmesz te a sunyiba.

Meg a legacelosabb szivu ferfiak sem kepesek eliminalni es elasni 6 7-8hetes kiscicat. Ahoz mar komoly mentalis zavar kell.


Egyebbkent, nem annyira kedves, de mukodo tanacsom, adj tul rajtuk - porciozd ki oket 1-2 darabra, es egy dobozban hagyd macskas emberek kapuja elott. -_-!


De ha megis purgatórium tanacsat koveted, ne a ferjedre, hanem a macskadra bizd - az ugyis egy (vad)allat. Es ha emiatt megutalod, meg mindig olcsobb es konnyebb megszabadulni tole, mint a ferjedtol. >_<

2010. szept. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
Mindenképp értesíts minket, mi lett velük.
2010. szept. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló helyzetben mi a Fressnapfban tettünk ki hirdetést (ingyenes) és egy héten belül elfogytak a cicák, az utolsó kettőt párban vitték el, mert nem tudtak választani, hát befogadták mindkettőt :=)
2010. szept. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!