Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sokan írják, hogy macskákat...

Sokan írják, hogy macskákat nem szabad kiengedni, mert kártékonyak. Minden vidéki buta,aki nem ivartalitja a cicákat. Ne menjen a kerítésen túl...Ez komoly?

Figyelt kérdés

2023. febr. 18. 14:25
 81/109 anonim ***** válasza:
100%

Ja, bocs félreértettem, arra gondoltam, hogy a kerdező azt írja, hogy törvény van arra, hogy pórázon tilos a macskát sétáltatni... 🙄🙄


A szökés megakadályozására egyértelmű, hogy van törvény.

2023. febr. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/109 anonim ***** válasza:
93%
Azért én örülök, hogy itt (is) a legtöbben belátják ennek fontosságát, a felelős állattartás mellett vannak. Szép lassan kikopik ez a gyökér hozzáállás amit a kérdező is képvisel.
2023. febr. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/109 anonim ***** válasza:
100%

Jah az csak a kérdező kattanása, hogy a pórázos macska nem macska. Mert a macska szabad állat.

Mondjuk, ezt megvizsgálhatjuk a szánhuzó, de akár juhász, vagy jószág őrző kutyák esetében is, mert egyik sem olyan, amit valaha is pórázra tettek volna őseink... Aztán manapság mégis.

2023. febr. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/109 ha5ctx ***** válasza:
0%

Túl sok következtetést azért ne vonjál le az itteni alig 100 db véleményből!.....

Több 100ezer kijárós macska jól érzi magát, köszöni szépen!

Én rakom is ki a szűrét, ha jó idő van.

Én sem bent kuksolok!

2023. febr. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/109 anonim válasza:
25%

Nem baj hogy kieengeded a macskád de ivartalanítsd.

Ez a helyes. A macska érdeke.

2023. febr. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/109 anonim ***** válasza:
100%
Majd amikor egy nap nem megy haza a macskád, gondolj erre a kérdésre.
2023. febr. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/109 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező az, amit képviselsz az a letűnt korok eszméje, ami akkor működött, ma nem. Az nem okozott gondot, amikor a földművelő kint tartotta a macskáját. De az a macska nem is kapott mást enni, csak amit megfogott, és nem is engedték be a házba.
2023. febr. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/109 anonim ***** válasza:
100%

18!!!

Kérdező! Nem minden nem hasznos kártékony. Egy rakás vadon élő állat van, ami nem ad hasznot (vagy legalábbis nem közvetlen és mindenki számára látható hasznot), mégsem kártékony.

A macska más.

A macska HÁZI ÀLLAT. Ebből következik, hogy gazdája van, akinek kötelessége megfelelően gondoskodni róla.


Sajnos a világban, többek között hazánkban is túlszaporodtak, sok a gazdátlan, kódor, és sok gazdás macskát viszont nem megfelelően tart a gazdája.

Ja amúgy a macska kártékony, negyvenvalahàny állatfaj a macskák miatt halt ki!!!!! És mi kárt okoznak kertészkedő szomszédoknak....szóval....

2023. febr. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/109 anonim ***** válasza:
0%
#88 Na de. Ha te magad is mondod, hogy rengeteg macskát nem jól tart a gazdája, azért lesz belőle gazdátlan, kódor, túlszaporodott, akkor végül is az lenne a jó, ha sok ember, aki macskát akar tartani, inkább nem tartja, nemdebár?
2023. febr. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/109 anonim ***** válasza:
100%

[link]


A boldog szabad macska, ugye.

2023. febr. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!