Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ki lehet nyomoztatni azt,...

Ki lehet nyomoztatni azt, hogy ki mérgezte meg a macskámat? Van ilyen szervezet?

Figyelt kérdés
és ha kinyomozzuk, felelősségre vonható?
2010. okt. 19. 19:58
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
kedves 21:05 meséld már el, hogy te hogy határolnál egy macskát????
2010. okt. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
vagyis 21:15
2010. okt. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
0%

1-árulnak külön erre a célra befele hajlított kerítést

2-aki nemtudja elhatárolni az nepanaszkodjon ha belekóstol a szomszéd patkánymérgébe

2010. okt. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:

Jó van Zoleee, okos fiú, kapsz egy kockacukrot és ülj előre. Befelé hajlított kerítés? Légyszi linkeld bár be nekem. Kétlem hogy van olyan kerítés ami megállít egy macskát ha nagyon menni akar. Talán egy két méter magas téglafal. Talán.

Párz macskák? Ez tényleg gáz. Mármint nem a macskák, hanem hogy a kedves gazdájuk b.szik ivartalanítani őket. Szép kis állattartás. Az ivartalanított állat amúgy se megy messzebre egy-két kertnél.

Úgyhogy a kérdezőnek üzenem hogy ha eddig nem tette meg, sürgősen ivartalanítsa a cicát és akkor nem fog elcsavarogni, legalábbis nem messzire. Plusz a kóbor cicák számát is csökkenti. A macskák ivartalanítása minden gazdi KUTYA KÖTELESSÉGE.

Ha ivartalanítva van a cicád, jelentősen leszűkül a kör, a közvetlen szomszédokra.

2010. okt. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:

mérhiszed azt hogy amit te nemtudsz azt más se tudhat? egyél egy zsák cukrot fiacskám és nőlj fel.


[link]

2010. okt. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

Zoleee, nem gondoltam, hanem csak sejtettem, mégpedig jól. Ne hidd hogy ez a kerítés megállít pl egy tüzelő macskát. Simán átmegy rajta.

Egyébként onnan gondoltam hogy 6 éves korom óta élek macskák között.

2010. okt. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
énse éllek felhőkarcolóban, de a macska csak egy állat, nem ugrik 2 méteresset :D persze ha tulloldalon a nösteny es egy hete már nemevett akkor perszehogy átjut valahogy(de ezen tuti nem)
2010. okt. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

De igen, megállítja a macskát. Ha elég magas és a tetején egy kb. 50 centis rész 45-90 fokban befelé dől a macska nem fog kimenni rajta.


Nagyon szomorú, mikor valakinek elütik, megmérgezik, vagy kutyákkal szétszedetik a macskáját, de az is szomorú, hogy főleg, ha olyan fontos családtag senkinek sem jut eszébe meg sem próbálni, hogy kijusson a kertből csak ujjal mutogat azonnal. Nekünk nem volt még pénzünk az egész kerítést meg csinálni így van egy kisebb ilyen részük, ahol felügyelet nélkül lehetnek kint egy kicsit, de jobbára bent vannak tartva. Én nem tudok évek óta elszámolni a lelkiismeretemmel, hogy eltűnt egy macskám. Én már akkor sem akartam kiengedni, de rábeszéltek, hogy s zegény hadd menjen. Hát szegény még mindig boldog lenne itt bent...

2010. okt. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
hogy ki ne jusson a kertből*
2010. okt. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Azért írtam hogy át lehet jutni, mert ismerek olyan embert akinek ilyesmi kerítése van, azzal a nehezítéssel hogy a visszahajtott ré tükörsima műanyagból van. És még azon is volt amelyik átjutott. Mondjuk tény hogy nem sok, kb 10ből 1.
2010. okt. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!