Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ki lehet nyomoztatni azt,...

Ki lehet nyomoztatni azt, hogy ki mérgezte meg a macskámat? Van ilyen szervezet?

Figyelt kérdés
és ha kinyomozzuk, felelősségre vonható?
2010. okt. 19. 19:58
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
0%

zoleee


Nem vagy méltó az életre te kib***ott retardált korcs!

2010. okt. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Nagyon jó, hogy vita téma lett zolee és a fél ország közt, de ez sajnos nem vígasztalja a három gyerekemet, reggelre ugyanis elpusztult a macska. Ivartalanítva volt, és nagyon félős, egy szembe telek van, ami üres, oda járt át bogarászni egyedül, máshová nem, nem mondom, hogy nem vagyok hibás, hogy nem építettem öt méteres beton bunkert köré, de bocs, hogy három gyerek és hitel stb mellett más rangsort állítok fel, ettől még mindíg azt mondom, nem az a megoldás, hogy súlyos idegméreggel szenvedtetve kinyírom, mert nem szeretem, igenis rohadjon ki a mája az ilyennek, úgy pustuljon ahogy a macska. Zoleee, mikor így ítélkezel, hogy valaki nem méltó az életre, majd mikor bajban leszel, jusson eszedbe, hogy ilyen a sors...téged is elér mert gonosz vagy, nemtudom, minek írsz ilyen helyeken, ahol nem erre kíváncsiak az emberek, mekkora bunkó vagy!
2010. okt. 20. 11:56
 23/34 anonim ***** válasza:
34%
mennyi beteg ember van itt... ha egy egér összesz.rja a az ételedet, te nem teszel ki egérfogót csak azért mer "ő is isten teremtménye" ?? mi ha valakinek a háziegere??? jaj de gyengeelméjü emberek vagytok.... és egy szóval se mondtam hogy macskákat lövöldözok, de vannak itt páran akiknek még a szövegértelmezés se nagyon megy...én nem mondom hogy építs ekkora kerítést, de értsd meg hogy a macskád haláláért NEM vonhatsz felelösegre senkit. te megtettél mindent, amit anyagilag megengedhettél magadnak.
2010. okt. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Szia! Tegnapi 20:06os vagyok!


Nagyon sajnálom a cicátokat!:(

Együtt érzek veletek, gyerek koromban volt egy cicám, akit mindennél jobban szerettem, ő volt a barátom mindenem!

A szomszéd csinált egy hurok csapdát, és ő meg bele ment!:( kb 2éve tudtam meg, hogy a hurok ölte meg, addig úgy tudtam,hogy "csak eltűnt" azóta vannak cicáim, de soha nem tudtam őket úgy szeretni mint a legelsőt,pedig őket is nagyon imádom!:(


Zloeee szomorúan tapasztalom, hogy egyre több és több ilyen gonosz emberrel gyarapszik kicsi világunk, mint te!!

És azért egy büdös, fertőzést terjesztő egér meg egy cicus között kib.szott nagy különbség van!!


Ui: én is hasonló jókat kívánok annak az embernek, aki ezt tette a cicátokkal! Pusztuljon, de 10szer annyit szenvedjen, mint amit a cicusotok élt át!!!!!!


22/L

2010. okt. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
22 éves létedre elég korlátolt vagy, macska is terjeszthet betegséget és képzeld még büdös is lehet! neharagudj de én nem látok semmi külombséget, ugyanolyan állat mind a macska, de persze te egy nagyon világi csaj vagy aki szerint csak a cukibb állat-nak van csak joga az élethez.
2010. okt. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam, hogy egy egérnek nincs joga az élethez, én nagyon szeretem az állatokat, és még az egeret sem tudnám soha elpusztítani!


A macska pedig, ha rendszeres orvosi ellátás alatt van, és meg van minden oltása, nem fertőz! Tapasztalatból mondom hidd el! nyilván ő is meg betegedhet, de el kell látni és semmi probléma nem lesz.


Lényeg a lényeg akkor is nagyon nagyon sajnálom a kérdező cicáját, és nem fogok veled itt vitázni.


Arra már rá jöttem, hogy nem vagy állat barát, hanem egy érzéketlen tuskó, és nem tudod mit jelent az, ha valakink a szívéhez nő egy állat! Szóval a p.fádat be foghatod, és ne ide irkálj, máshol osszad azt a keveset is amivel megáldott a sors... :D Rúgnám fejbe az ilyen érzéketlen majmokat!


22/L

2010. okt. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
nem érzéketlen vagyok hanem kegyetlenül realista...én is sajnállom a macskáját.De nemszeretem a magadfajtákat, akik azthiszik hogy sokkal értelmesebbek másoknál. ráadásul neked még ilyen agresszív hajlamaid is vannak...hagyjuk inkább a fenébe...
2010. okt. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
na végre:D erre várt mindenki!:D
2010. okt. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek, még zolleeenak is, az együtt érzést.(azért csak sajnálja ő is, mégis szorult bele lélek...:):))
2010. okt. 20. 18:55
 30/34 anonim ***** válasza:
Sajnos Magyarországon ez még nagyon gyerekcipőben jár. A rendőrségen, vagy az állatvédőknél tehetsz lépéseket, de nagyon kevés az esélye, hogy következménye is lenne a dolognak. A felelősségre vonás tettenérés esetében lehetséges. Én híve lennék az öntörvényeskedésnek is. Jól agyonverni azt, aki bánt egy állatot.
2010. okt. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!