Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ki lehet nyomoztatni azt,...

Ki lehet nyomoztatni azt, hogy ki mérgezte meg a macskámat? Van ilyen szervezet?

Figyelt kérdés
és ha kinyomozzuk, felelősségre vonható?
2010. okt. 19. 19:58
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

"zoleee


Nem vagy méltó az életre te kib***ott retardált korcs!"


Ez mégis kinek szólt?:D Vagy csak random jön belőled, tourette szindrómád van vagy mi?:D

2010. okt. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

"mennyi beteg ember van itt... ha egy egér összesz.rja a az ételedet, te nem teszel ki egérfogót csak azért mer "ő is isten teremtménye" ?? "


Én speciel egyes embereket lövöldözném le, illetve mérgezném meg. A legtöbb elég büdös, sok betegséget terjesztenek, összeszarják/hugyozzák a köztereket, lopnak, csalnak, hazudnak. Főleg egyes "népcsoportok". A macska negyed annyira se kártékony mint némelyik ember. Csak hát őket foggal-körömmel védi a törvény. Na nem mintha a társadalomnak nem válna hasznára a haláluk...

2010. okt. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Amúgy állítólag van itt M.o.-n egy kisebb csoport aki az ilyen szemétládáknak, mint a cicád gyilkosa, lerugdossa a vesélyét, aztán pihengethet az intenzíven pár hetet. Én támogatom őket:)
2010. okt. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
Hát szerintem a bidös életbe nem tudom meg ki volt, ez is a gazdagok kiváltsága. Pénzért, jó pénzért biztos megoldható lenne. Az a szomorú, hogy nem az én macskám az első, és az enyémek közül sem, már tűnt el nyomtalanul tavaly egy vemhes macskám amit én is befogadtam mert éhen fagyott volna, de állandóan kiment, nagyon vad volt, el is intézték. Van egy 83 éves néni az utcában, olyan jóravaló, életerős ,tisztességes, jófej kis nő, ritka az ilyen. Egyedüli társa a cicái, már kettőt lemérgeztek neki, közte egy sziámit. Az sem járt pedig sehova, itt ült mindíg a mi nagykapunk sarkában csak,.. valami nagyon köcsög lakik itt velünk...hát ez van
2010. okt. 21. 17:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!