Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet? Megfog halni a...

Mi baja lehet? Megfog halni a macskám?

Figyelt kérdés

szóval szt hiszem már vagy egy hónapja nem eszik.csak így 2 naponta 3falat ujjpercnyi szalámi cafatot.nagyon lefogyott.már nincs is szinte rajta hús.csak csont pedig ezelőtt 6 kilo volt.csak iszik, de azt sokat.egész nap csak alszik mert máshoz gondolom már nincs is ereje.nyávogni sem tud, a hangja is elment.anyum azt mondta hogy az állatorvos drága lenne nekünk és nem engedhetjük mmeg magunknak...

Mi lesz vele??? Macska nélkül maradok???


2010. dec. 30. 23:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/103 anonim ***** válasza:
86%
Pfff... én inkább nem ennék, csak el tudjam vinni orvoshoz a macskáimat! Ha te megbetegszel, arra sem lesz pénzetek?
2010. dec. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/103 anonim ***** válasza:
78%
120.000 ft volt a macskám műtétje. Csonttörés. Vettem fel hitel csak hogy életben maradjon!
2010. dec. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/103 anonim ***** válasza:
89%
már egy hónapja orvoshoz kellett volna vigyed, és igen, így meg fog halni, gratulálok a "felelős" állattartáshoz
2010. dec. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/103 anonim ***** válasza:
92%
Szegény cica :( valahogy próbáljátok megoldani, hogy orvoshoz jusson, ő ugyanolyan élőlény mint te vagy én, ugyanúgy szenved és fájdalmai vannak. Nem hiszem, hogy ez a kis szerencsétlen élőlény, akinek ti vagytok a gazdái, fogja tönkrevágni a költségvetéseteket.
2010. dec. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/103 anonim válasza:
7%
szia,olvastam a kérdésedet nehéz válaszolni nekem egy tacskó kiskutyám volt Így mint a te macskád sajnos ismerős a gondod nem akarok butaságot mondani de készülj fel erre is hogy a macskád el megy talán annyit tehetsz hogy ha tudsz pépet macska eledelt vegyél neki olajos hús ezt nyomd össze neki azt könnyeben meg tudja enni nálam ez bevált remélem nálad is amúgy sajnálom.
2010. dec. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/103 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem viszitek el orvoshoz, akkor meghalhat. És ebben nem az lesz a legrosszabb, hogy "macska nélkül maradsz" (mellesleg nem is való nektek macska, ne haragudj), hanem hogy közrejátszol egy ártatlan állat halálában. Mert ha megmenthetnéd, de nem teszed, az ugyanaz.
2010. dec. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/103 anonim válasza:
61%
Igen, úgy látszik:(
2010. dec. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/103 anonim ***** válasza:
83%
deee netre van pénz....legalább annyi legyen benned hogy kifizeted az elaltatását...anyádnak meg külön gratulálok miután van gyereke és azért is felelősséget vállalt képzelem milyen jó szülő....soha többé ne legyen egy állatod se képtelen vagy a tartására...más normális országokban ezért büntetnek is...
2010. dec. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/103 anonim ***** válasza:
84%
Ugye azt tudod, hogy ez állatkínzás, amit büntetnek?
2010. dec. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/103 anonim ***** válasza:
90%

De internetre van... az ilyeneknek, mint a te édesanyád nem kellene gyereket vállalniuk.

ne aggódj, nem maradsz macska nélkül, mert sajnos ebben az oltári hatalmas állatkertben sok olyan felelőtlen ember van mint te. Csak ők éppen szaporítják a macskájukat, mert náluk fogyóeszköz.

Gratulálok.

2010. dec. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!