Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet? Megfog halni a...

Mi baja lehet? Megfog halni a macskám?

Figyelt kérdés

szóval szt hiszem már vagy egy hónapja nem eszik.csak így 2 naponta 3falat ujjpercnyi szalámi cafatot.nagyon lefogyott.már nincs is szinte rajta hús.csak csont pedig ezelőtt 6 kilo volt.csak iszik, de azt sokat.egész nap csak alszik mert máshoz gondolom már nincs is ereje.nyávogni sem tud, a hangja is elment.anyum azt mondta hogy az állatorvos drága lenne nekünk és nem engedhetjük mmeg magunknak...

Mi lesz vele??? Macska nélkül maradok???


2010. dec. 30. 23:06
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/103 anonim ***** válasza:
96%
-.- Talán azért kell letámadni, hogy észrevegye magát, és esetleg megváltozzon a hozzáállása. Igenis tudja meg, hogy az anyja egy felelőtlen, érzéketlen állatkínzó, és a kérdező sem különb nála! Ha annyira akarta volna, valahogyan már kiharcolta volna az állatorvost.
2010. dec. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/103 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy aids-es, giardiás, leukózisa van vagy a jó ég tudja mije. Ha már egy hónapja nézed a kínlódását, legalább annyi legyen benned, hogy elviszed az orvoshoz és kisírod, hogy altassa el ingyen vagy valami jelképes összegért. Az elején kellett volna gondolkodni, akkor talán megúszta volna pár injekcióval, most valószínűleg tízezrekbe kerülne, hogy felépüljön. Ha sikerülne egyáltalán. Gratulálok.
2010. dec. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/103 Angelica1992 ***** válasza:
100%

Jó, tényleg ne támadjuk agyon szegényt. Már teljesen mindegy, nem tud EGY HÓNAP után csinálni semmit. Szerintem még orvos se... bár...azért én még elvinném, de 90%, hogy már csak elaltatni tudja.

A kérdezőnek meg azt ajánlom, hogy fogjon egy zacsi chipset vagy egy tál popcornt és nézze végig a macskája lassú és fájdalmas haláltusáját, aztán gondolkodjon el azon, hogy mit tehetett volna érte mégis... Jó "szórakozást" kívánok!


Legközelebb talán ne macskát vigyetek haza, hanem mondjuk egy doboz zsírkrétát.

2010. dec. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/103 A kérdező kommentje:

Bassz*tok már meg nem vártam vele egy hónapot.direkte azért regisztráltam ide, hogy megkérdezzem és megkérdeztem.ha egy hónappal ezelőtt tudom hogy van iylen oldal, ahol minden sz*rt megtudok kérdezni, akkor előbb megkérdezem.

Biztos, hibás vagyok igen!!!

8éve nem volt macskám, mindíg sírtam eggyért, és most hogy van, nem törődtem vele, és nem fordítottam rá elég ídőt.nem tudom miért. érzéketlen, érzelmi analfabéta vagyok,egy selejt aki elsétál minden mellett...

és hogy beteg lett mindent bánok, sokat vagyok vele, a szájába adom a kaját, vettem ilyen pépes cuccot.és próbálkozom.

az első héten azért nem tettem semmit mert a macskák össze esznek mindent és van hogy megbetegednek, de ha elég erősek fel épülnek, és hogy ha tisztogatja a bundáját akkor nincs is nagy baja.aztán amikor meg látszott hogy ez nem egy hetes dolog, akkor vagy 6x mondtam anyámnak.de ha azt mondja nem, akkor nem tudok mit csinálni.

igen az internet az az egy dolog amire van, nem szoktam sem kólát sem chipset zabálni te agyas k*rva.ne pofázz úgyhogy nem is ismersz.

én sem vágom hogy netre miért van macskára miért nincs.

az ő szabályaik szerint élek.

nem apuci kedvence vagyok hogy minden héten kapok 5ezer ft zsebpénzt, vagy nem tudom másoknál hogy működik, de én sosem kapok, szóval zsebből nem is tudnám finanszírozni.

az egyetlen akiknek pénze van azok a szüleim. lopni meg nem tudok.

Most mindenki úgy csinál mintha gyilkos lennék.én k*rvára nem várom el hogy pátyolgassanak, meg empátia sem kell.

Egy rohadt szúnyogot sem ütök le, meg várom míg kimegy.húst nem eszek az állatok miatt.az állatkínzó nem én vagyok. de aki állatkínzónak mert nevezni ezentúl egy pókot se merjen lecsapni.

egy szimpla kérdés volt , hogy reménykedhetek-e?

2010. dec. 31. 00:32
 25/103 anonim ***** válasza:
0%
Na igen a gazdinak itt TELJESMÉRTÉKBEN IGAZA VAN !
2010. dec. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/103 anonim ***** válasza:
2%
csak a sok hülyenemmostkénekiirnimajmok megin okoskodnak.Nem ismeritek a hátterét ennek az egésznek és akkor ilyenekkel letámadjátok hogy állatkínzó stb.Hát itt ro*hadtul nem a gazdi a hülye..
2010. dec. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/103 anonim ***** válasza:
100%

Tenyleg nem erdekel a hattere, ez az igazsag. Felolem lehet Ghandi reinkarnacioja is, sot.

Az aki egy honapig hagy szenvedni egy allatot, az allatkinzo. Meg akkor is, ha kozben meg a poratkakat sem porszivozza ki, es a sajat boret adja a megnyuzott nyesteknek.

De esetleg, nem itt kellene sirni, hanem el kellett volna menni allatorvoshoz, legalabb _megkerdezni_. Az nem kerul penzbe, es .vara nem faj.


De, a szimpla valasz: nem, ne remenykedj. Elcseszettul keves eselye van, hogy magatol felepuljon.

Erositsd meg a lelked, es jol jegyezd meg ezt a dolgot, mint egy fontos lecket az eletbol. Ennyire fontosak a te dolgaid a szuleidnek...


Mas. Rabolj ra a gyogyszeres szekrenyre, es keress valami gyulladas csokkentot. Azt adj neki, de ha lehet, max egy negyedet. (meg igy sem garantalom hogy nem lesz sok... Fecskendovel itass vele cukros tejet (igen, tudom a cukor nem tul jo macskanak, de ebben az esetben segithet a + energia).

Es esetleg, ha kicsit tobb infot irnal, hogy azon kivul, hogy "nem eszik" talan elorebb lennenk. Bar a tavdiagnosztika soha nem volt az erossegem. Egyetlen dolog biztos, a leirt jelek alapjan, tobb az eselye, hogy nem marad meg, mint hogy megmarad. (Gondolom, azt ne is tanacsoljam, hogy kamillaval inhalald, mert a kamilla is draga -_-! + nemhiszem hogy van szalitokosara, anelkul meg macskaval igen nehez gyogyfu-gozoket lelegeztetni... Meh. Komolyan. )

2010. dec. 31. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/103 anonim ***** válasza:
Ez az erős fogyás... talán bélféreg is lehet. Mindenképp vidd el orvoshoz, mondd el a problémádat, hogy nem kapsz rá pénzt. Ő is emberből van. Látni fogja, hogy aggódsz, segíteni fog. 3.-án indulás! Hátha rendbe jön a cicus, fel a fejjel!
2010. dec. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/103 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Ha ugyanilyen indulattal, vehemenciával beszéltél volna anyáddal, lehet, hogy meglepődik és mégis ad pénzt az orvosra. Most már teljesen mindegy szegény állatnak. Ugyanis a macskák huzamos éhezés során elkezdik lebontani a testzsírt, amit te is látsz. A májon keresztül történik, ettől zsírmáj alakul ki, az emésztése tönkremegy. A leghumánusabb most már az, hogy elaltatjátok, bár az is pénzbe kerül....... Igaza van egyik előttem szólónak: üldögélj előtte és nézd végig a haláltusáját. Bármennyire nem tetszik az utolsó mondatom, xarok rád!
2010. dec. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/103 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tedd magad takarékra kérdező, ugyanis nincs jogod így "beszélni" velünk. Lehet hogy te azt gondolod, hogy nagyon imádod a macskádat, és hogy mindent megtettél, de rosszul gondolod. Ha nagyon akartad volna, ki tudtad volna hisztizni az állatorvost, ha más nem, kérhetted volna ezt karácsonyra. Vagy pl létezik telefon, fel is hívhattál volna 1 állatorvost... Ha látta volna anyukád mennyire fontos neked ez, biztos hogy megenyhült volna. Ráadásul eleve a kérdésed is szarul van feltéve, mert az utolsó mondatból kb. mindenkinek az jön le, hogy te inkább magadat sajnálod, mert megint nem lesz macskád. Nem pedig azt a szerencsétlen kis állatot. :(
2010. dec. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!