Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet? Megfog halni a...

Mi baja lehet? Megfog halni a macskám?

Figyelt kérdés

szóval szt hiszem már vagy egy hónapja nem eszik.csak így 2 naponta 3falat ujjpercnyi szalámi cafatot.nagyon lefogyott.már nincs is szinte rajta hús.csak csont pedig ezelőtt 6 kilo volt.csak iszik, de azt sokat.egész nap csak alszik mert máshoz gondolom már nincs is ereje.nyávogni sem tud, a hangja is elment.anyum azt mondta hogy az állatorvos drága lenne nekünk és nem engedhetjük mmeg magunknak...

Mi lesz vele??? Macska nélkül maradok???


2010. dec. 30. 23:06
 71/103 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom ki vagy kérdező, de ennyi elég, hogy most szívből gyűlöljelek. Semmi más nem háborít fel jobban a világon, mint egy állat szenvedése. Ő nem tud 2 lábra állni és elsétálni az orvoshoz, mint mondjuk te, ha betegnek érzi magát. Itt sajnálatod magad, magyarázod a bizonyítványod, hogy a szemét szüleid nem adnak pénzt orvosra. Értem, hogy nem adnak, de ilyenkor ha törik, ha szakad, el kell juttatnod orvoshoz azt a szerencsétlen állatot, mert neki te vagy a gazdája, aki gondját viseli, 100%-ig rád van utalva. Ha ebben a helyzetben lennék, anyám tárcájából szedném ki a pénzt és az se érdekelne, ha emiatt félholtra vernének, állnék elébe. Vagy elmegyek az állatklinikára akár éjjel 2-kor is és sírva könyörgök, hogy mentsék meg a macskámat-bár pénzem nincs- és hidd el, meg is tennék, mert az állatorvosok jó emberek. Aztán megegyeznék a dokival valahogy, hogyan fizetem ki a pénzt később.

Utolsó, vinnyogó kis tetű vagy és most a te lelkeden szárad a macskád halála!!!

2011. jan. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/103 A kérdező kommentje:
aggyadddnekiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!
2011. jan. 11. 16:01
 73/103 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Szerintem neked most nagyon magadba kellene szállnod ahelyett hogy továbbra is a válaszadókat minősíted. Úgy látszik nagyon könnyen túl léptél ezen az egészen. Nagyon remélem hogy amíg nem változik meg a gondolkodásmódod addig semmilyen állatot nem veszel magadhoz. Nagyon szomorú ez az egész.
2011. jan. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/103 A kérdező kommentje:

ezt sem én vettem magamhoz.nem én akartam a macskát. választásom sem volt hogy kell ez nekem vagy sem.

és most jön az hogy de vihetted volna menhelyre...........de NEM. nem vihettem volna.

nem minősítek senkit.engem sem kéne.

nem is az én házi kedvencem volt.

csak megkérdeztem mivel egy házban lakom vele.

2011. jan. 12. 15:55
 75/103 A kérdező kommentje:
vége.
2011. jan. 12. 15:55
 76/103 anonim ***** válasza:
Miért nem vihetted volna menhelyre? Ki akadályozott meg benne?
2011. jan. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/103 A kérdező kommentje:

az hogy nem az én macskám!!!!!!!!

mondjad, mit értesz???

elmagyarázom...

2011. jan. 12. 18:15
 78/103 anonim ***** válasza:
Tényleg nem értem, magyarázd el légy oly szíves! Az hogy nem a te macskád miért akadálya annak hogy elvidd egy menhelyre? Nem csak saját macskát lehet oda elvinni nem tudtad?
2011. jan. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/103 anonim ***** válasza:
Ja amúgy meg a kérdésben a te macskádnak nevezted. Ha befogadtad, enni adsz neki akkor az már a te macskád.
2011. jan. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/103 A kérdező kommentje:

anyámé.

mond csak hoy igen, de lehet...

és meg mondom, hogy nem, nem lehet....

nem szedhetem ki a kezéből hogy boccs én ezt elviszem...

erre is mondhatod hogy de, igen....

én meg mondom hogy nem...

most az lesz hogy jön anyám fikázása...

jöjjön...

2011. jan. 13. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!