Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet? Megfog halni a...

Mi baja lehet? Megfog halni a macskám?

Figyelt kérdés

szóval szt hiszem már vagy egy hónapja nem eszik.csak így 2 naponta 3falat ujjpercnyi szalámi cafatot.nagyon lefogyott.már nincs is szinte rajta hús.csak csont pedig ezelőtt 6 kilo volt.csak iszik, de azt sokat.egész nap csak alszik mert máshoz gondolom már nincs is ereje.nyávogni sem tud, a hangja is elment.anyum azt mondta hogy az állatorvos drága lenne nekünk és nem engedhetjük mmeg magunknak...

Mi lesz vele??? Macska nélkül maradok???


2010. dec. 30. 23:06
 81/103 anonim ***** válasza:
Kuss má b.sszameg.Má 2 hete itt veszekedtek.Hagyjátok a gazdit.Ha ennyire hülye.. akkor csak tegye a hlyeségeit.Amúgy csak úgy megjegyezném..xD Az ha elviszed a macskádat legalább megnézettetni hogy mi baja van az nem hinném hogy olyan sokba kerülne.Legalább tudnád mi baja van.Nehogy többet árts neki.
2011. jan. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/103 anonim ***** válasza:
ja bocs nem olvastam utána.Hát részvétem a macskának
2011. jan. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/103 anonim ***** válasza:
hogy ilyen felelőtlen ember gondozta
2011. jan. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/103 A kérdező kommentje:
hajráááá...
2011. jan. 14. 18:49
 85/103 anonim válasza:

Jajj!ha nem a te macskád lenne akkor nem tetted volna fel úgy a kérdést hogy macska nélkül maradok?

Csak magadat akarok kimenteni mások előtt hogy ne lássanak szívtelennek,csak nem tudsz átverni ennyi embert,mindenki tudja úgy is hogy a tied volt,nem kell össze-vissza hazudozni!ne nézz hülyének minket te állatgyilkos!

2011. jan. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/103 anonim ***** válasza:

Fuh b+ de felidegesítettél te k..va. Nem szoktam ilyeneket írni fórumra de hogy lehet valaki ekkora idióta és még neki áll följebb pfff...

Állatkínzó vagy!!!

Az ilyen emberekkel ugyan azt csinálnám mint ők azokkal a szegény kutyusokkal, cicákkal...

Megmondanád miért nem bírtad be vinni szegény cicust egy menhelyre legalább, ha orvoshoz nem volt elég eszed??? A kérdésben meg amúgy azt írtad "Megfog halni a MACSKÁM?" ergó a TE macskád. ha meg nincs pénzed dokira akkor nem kellett volna befogadni h*lyegyerek hanem menhely. ott legalább találtak volna neki egy normális szerető gazdit és kezelték is volna!

Tipikus falusi hozzállás a tied szerintem... (legalábbis ahogy én észrevettem leginkább a falusi emberek ilyenek, ezért se szeretem őket.)

2011. jan. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/103 anonim ***** válasza:
Igazából engem is nagyon feldühített ez az egyén, de felesleges szót fecsérelni rá, bármit is mondani neki mert látjátok hogy lepereg róla, és még ő flegmáskodik, szólogat vissza. Az a szomorú az egészben hogy még szegény macska elpusztulása se indított meg benne semmit, nem is érdekli, majd lesz neki másik gondolom. Simán túllépett rajta, a saját felelősségét nem ismeri el (talán fel se fogja) és ahelyett hogy kicsit magába szállni, itt írogatja a hülyeségeit még mindig. Szerintem nagyon aggasztó az hogy ilyen érzelmi intelligenciával milyen felnőtt lesz majd belőle.
2011. jan. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/103 anonim ***** válasza:
8%
mi lenne, ha békénhagynátok? elég rossz lehet neki, hogy meghalt a macskája, de még mindig itt csesztetitek!
2011. jan. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/103 anonim válasza:

Utolsó.Igazad van,sajnáld te. De a szegény macska?aki nem tehet semmiről és "állítólag" befogadta és nem is az övé,de végig arról írt,hogy mennyire vágyott erre a macskára,szóval az övé.Minket néz hülyének.

Már bocsi,de ilyen embernek nem való állat,és ilyenkor nem őt kell sajnálni.Szerintem.de vannak olyanok akik ilyen esetben is a gazdit sajnálják.ez van,sajnos.

2011. jan. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/103 A kérdező kommentje:

"végig arról írt,hogy mennyire vágyott erre a macskára,szóval az övé.Minket néz hülyének. "

te meg mi a jó istenről beszélsz?

olvass csak vissza...pont az ellenkezőjét írtam. hogy nekem nem kellett volna, csak lett. azt hogy sajnál engem azt meg ne rajtam verd le. nem kértrem sajnálatból. még mindíg írogattok rólam. ezt sem kértem.

a kérdésemre már nincs szükség válaszra.akkor minek jöttök vissza, hogy elmondjátok hogy szerintetek milyen is vagyok??.... nem érdekel mert tudom...

a többire meg már váklaszoltam.mind ugyanezt írja.

timár Offoltok. nincs rá szükségem...

"falusi hozzáállás" <--nem az én hozzáállásom volt. b+még mindíg nem ismered családban betöltött szerepemet. talpnyaló vagyok itthon nem tudom mit tenni. persze te ezt nem tudhatod úgyhogy ne oktass ki...,

jaaaa...igen és most jön az, hogy "én, ha valami bármi lenne a macslámmal tüzön vizen...itt dolgoznék, ott dolgoznék, fát vágnék, vécét pucolnék." --> csináld. azt is lesz.rom....

nem, nem vagyok hajlandó. hanem nem tudok...

ésmost jön az hogy de igenis tudnál.de nem nem tudnék.mondhatod akkor sem tudsz semmit.

boccs hogy nem kezdem el itt boncolgatni hofgy a nagynénémnek az öregannyának a hugának a lányának a fiának a nagymamájának a macskája. -.-'

egy házban élt velem ezért mondtam hogy az enyém. minek vágnék én át bárkit is. mivel az oldal névtelen és nem tudjátok ki vaghyok egy e-mail címből ha jobban bele gondoltok (persze nem tudtok, mert az agyatok csak addig jutott el hogy állatkínzó)de ha joban be gondoltok akkor így névtelenül telkjesen felesleges lenne mentegetőtni. mert minek.de hajrá oltogassatok csak. sokra mentek vele.

2011. febr. 8. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!