Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet? Megfog halni a...

Mi baja lehet? Megfog halni a macskám?

Figyelt kérdés

szóval szt hiszem már vagy egy hónapja nem eszik.csak így 2 naponta 3falat ujjpercnyi szalámi cafatot.nagyon lefogyott.már nincs is szinte rajta hús.csak csont pedig ezelőtt 6 kilo volt.csak iszik, de azt sokat.egész nap csak alszik mert máshoz gondolom már nincs is ereje.nyávogni sem tud, a hangja is elment.anyum azt mondta hogy az állatorvos drága lenne nekünk és nem engedhetjük mmeg magunknak...

Mi lesz vele??? Macska nélkül maradok???


2010. dec. 30. 23:06
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/103 anonim ***** válasza:
69%

durva amit leírtál


ha magától nem gyógyult meg 1 hét alatt akkor várható hogy meghal


sajnos mi is jártunk így hogy későn vittük orvoshoz

2010. dec. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/103 Angelica1992 ***** válasza:
100%

"Mi lesz vele??? Macska nélkül maradok???"


Nem értem... Most akkor TÉGED kell sajnálni? =/

2010. dec. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/103 anonim ***** válasza:
73%
23:29 vagyok: azért nem kellene gyereket vállani az ilyen embernek, mint az édesanyád, mert ezt adja tovább a kölykeinek, hogy ha beteg az állat akkor nincs pénz, de internetre, esetleg cigire, piára, chipsre, csokira, kólára van.
2010. dec. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/103 anonim ***** válasza:
6%

Bassz*átok meg!

Mekkora gec*ik vagytok.Szegény csaj nem tehet róla hogy a szülei nem engedhetik meg maguknak.


A kérdezőnek: Igen hogyha nem viszitek orvoshoz megfog halni.De szerintem ha már 2 hónapja alig eszik az orvos se tudna rajta segíteni:(

Sajnálom

2010. dec. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/103 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan remelem, macska nelkul maradsz. Illetve, valoszinuleg, te nem erdemled meg, de a csaladod biztos. Es igen, ez allatkinzas.

Nem kertelek, meg fog halni. Megpedig, ehen. Gratulalok. Azt sem tudjatok, mennyibe kerul az allatorvos, de "biztos draga".

Azt a kajanak az arabol, amit nem evett meg egy honapja, eselyes, hogy mar reg egeszseges lenne.

De komolyan, mit varsz? Irjam azt, hogy "nem holnaptol fogja magat, es ujra 6kg lesz?" Es boldogan el, amig...amig mi is?

2010. dec. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/103 anonim ***** válasza:
97%

23:32: Szazalek rokonom, igen azok vagyunk.

Tudod... Egy honapig csak nezte, es most irt? Komolyan, miert kellene egy pici empatiat is ereznunk? Ha mondjuk, egy het utan vinnyog, megertem, sot, lehet, penzt is kuldok, vagy legalabbis megoldast keresek. De igy? Hogy mar egy honapja draga? Es kwara nem volt kepes elsurranni egy allatorvoshoz, es csizmaskandur szemekkel ranezni hogy "doktorbacsi, en egy honapig sikalom a padlot suli utan, csak mentse meg a cicamat..."

Komolyan. Mit var? Mit var barki? Szimpatiat? Lofxt. Szimpata es segitsegnyujtas annak jar, aki legalabb megprobalja... Imho.

2010. dec. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/103 Angelica1992 ***** válasza:
100%

Én csak érdekességként írom, hogy mikor az én cicám nem akart enni, akkor már 2 napon belül azon gondolkoztam, hogy melyik orvoshoz vigyem, holott anyum hallani se akart róla, hogy állatorvosra adok ki pénzt... de ilyenkor az van, hogy bocsi anyu, de pont lesz@rom. Nem azért hoztam haza a cicát, hogy hagyjam meghalni.

A te mondataidból viszont azt lehet leszűrni, hogy neked egy cica egyenlő egy játékbabával.

2010. dec. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/103 anonim ***** válasza:
37%
Lehet hogy igazad van.De nem értem mért kell letámadni??Itt vezetitek le a feszültséget egy gyik-es kérdésen?
2010. dec. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/103 Angelica1992 ***** válasza:
100%
Én csak ezen a kérdésen háborodtam fel... 1 hónapig várt...mondom EGY HÓNAPIG! 4 hétig...
2010. dec. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/103 anonim ***** válasza:
100%

Angelica1992 - nal van a igazsag.

Annyi mindenre tudnak lazadni, meg ellentmondani a fiatalok manapsag, de amire tenyleg kellene, arra nem...


"de ilyenkor az van, hogy bocsi anyu, de pont lesz@rom. Nem azért hoztam haza a cicát, hogy hagyjam meghalni "


Bezzeg, ha a nemtudom mirol lenne szo...

2010. dec. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!