Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet? Megfog halni a...

Mi baja lehet? Megfog halni a macskám?

Figyelt kérdés

szóval szt hiszem már vagy egy hónapja nem eszik.csak így 2 naponta 3falat ujjpercnyi szalámi cafatot.nagyon lefogyott.már nincs is szinte rajta hús.csak csont pedig ezelőtt 6 kilo volt.csak iszik, de azt sokat.egész nap csak alszik mert máshoz gondolom már nincs is ereje.nyávogni sem tud, a hangja is elment.anyum azt mondta hogy az állatorvos drága lenne nekünk és nem engedhetjük mmeg magunknak...

Mi lesz vele??? Macska nélkül maradok???


2010. dec. 30. 23:06
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/103 A kérdező kommentje:

nem sajnálom magam.....nagyon nem. merégdemelném.

de nem azt kérdeztem hogy hibásnak találzok-e hanem hogy állatorvos nélkül mit lehet tenni..

ha ismertség nélkül állatkínzónak mernek nevezni (ami a legnagyobb sértés), innentől kezdve azt mondok amit akarok.

nem okoskodást kértem.

2010. dec. 31. 12:53
 32/103 anonim ***** válasza:
100%
De miért kéne állatorvos nélkül!! Menj már el vele hétfőn, és nézesd meg. Sírd ki magadnak a vizsgálatot! Ha más lehetőség nincs, adjon szerencsétlennek egy altató injekciót, ne hagyjátok már szenvedni! Ez az orvos büdzséjébe még belefér....
2010. dec. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/103 anonim ***** válasza:
100%
Tedd le egy állatorvos kapujában.Majd keresnek neki normális gazdát.
2010. dec. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/103 anonim ***** válasza:

a mi cicánkkal hasonló volt, azt mondta az orvos, hogy erős húsleves levét adjuk neki...

anyu összeturmixolt egy kis tésztát és húst is a lével, és "beadtuk" neki a szájába... meg cukrozott meleg tejet adtunk neki...

tényleg jó lenne, ha látná állatorvos, de ha nincs rá pénz, nem lehet mit tenni:S

2010. dec. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/103 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fenekéből sárgás váladék folyik, akkor már késő. Tényleg lehet, hogy bélféreg, mert attól nagyon le lehet fogyni. De azt Te is elkaphatod tőle. Nekem a macskanátha vitte el így a cicámat. Lefogyott, fel se kelt fecskendővel itattam, aztán meghalt. Mondjuk én orvostól orvosig hordtam. Édesanyád ezen mondatán meg én is eléggé ki vagyok akadva. Azzal, hogy befogadsz egy állatot felelős leszel érte. Durva, hogy ez nem tudatosult benne mint felnőtt emberben.
2010. dec. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/103 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindentől lehet hogy nem eszik. Az egyik barátnőm cicája azért nem evett, mert valamilyen fertőző vérszegénységet kapott el. Vitte is dokihoz, 50-50 volt hogy megmarad e cica vagy sem. Kb 4x el kellett vinni szurira, két hetes kihagyásokkal, végül meggyógyult. Egy szuri 4 000 Ft. volt kijött az egész... Tehát két hónapig kezelték, 8 000 FT/hónap.

Nem bántásból mondom, nem feltétlenül téged hibáztatlak, de aki ennyit nem tud rászánni egy állatra baj esetén az tényleg ne tartson. Ha valóban úgy szereted az állatokat ahogy mondod, akkor legközelebb akkor vállalj egyet ha már lesz saját kereseted.

2010. dec. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/103 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik "k.rva" vagyok, aki azt írta, hogy netre, meg mindenféle sz.rra biztos van pénz. Tudod, ha ilyen határozottsággal mentél volna el az állatorvoshoz, h segítsen, biztosan segített volna. A másik, hogy anniyra nem lehetsz már kicsi, hogy ne tudnál BÁRHOGY pénzt keresni. Vagy, hogy megmondd a szüleidnek, hogy megcsinálsz otthon akármit, csak adjanak pénzt az orvosra. Vagy, hogy a rendelőt takarítsd a dokinál, csak segítsen. Idejössz sírni, mert te szegény macska nélkül maradsz, de arra nem gondolsz, h ha fájdalmai vannak akkor egy kib.szott óra is sok, nem 4 hét.

Sz.r alak vagy ha tetszik, ha nem és IGENIS ÁLLATKÍNZÓ.

Amikor én még iskolába jártam, valahogy mindig tudtam pénzt keresni dokira, pedig "csak" hörcsögöm volt. Visszavittem az üvegeket, borsót pucoltam öregasszonyoknak, fát vittem le az utcabeli öregeknek a pincébe, amivel fűtöttek. Amire lehetőségem volt. Ezért vagyok különb nálad, pedig szerinted én is csak egy k.rva vagyok. Akkor te mi vagy?

2010. dec. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/103 anonim ***** válasza:
szerintem nem. de ha sokszor próbálod etetni akkor 90% h nem hal meg BUÉK;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
2011. jan. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/103 anonim ***** válasza:
van már valami változás a macska állapotában?
2011. jan. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/103 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvos nélkül sehogyan nem tudsz rajta segíteni. Nem is értem mit gondoltál, mit fogunk mi itt neked válaszolni? Nem vagyunk állatorvosok, de ha azok lennénk, látatlanban akkor se tudnánk megmondani mi a macska baja. És ha tetszik ha nem, ez kimeríti az állatkínzás fogalmát, ugyanis ha egy állat gazdája elmulasztja az egészségügyi ellátást biztosítani az állata részére akkor állatkínzást követ el. Külföldön ezért komoly pénzbírságot és akár börtönbüntetést is lehet kapni. Lehet hogy kegyetlenül hangzik, de aki nem engedheti meg magának az ne tartson állatot, ez alól a háttered sem ad semmilyen felmentést. Ha nem tudtok róla gondoskodni akkor az is humánusabb lett volna ha leadjátok egy menhelyre. Nagyon-nagyon-nagyon sajnálom a cicát, az ilyen esetek annyira elkeserítenek. Nekem is van 2 cicám és mindent megtennék értük, ha bármi kis bajuk is van rohanunk az orvoshoz.
2011. jan. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!