Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit lehet szeretni a macskákba...

Mit lehet szeretni a macskákban? :-S

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 09:57
1 2 3 4 5 6
 11/54 A kérdező kommentje:
hát nem veled játszik csak azzal a bigyóval amit előtte húzogatsz szerintem így értette. nem néz rád közbe meg ilyenek.
2011. júl. 4. 10:12
 12/54 anonim válasza:
És az ilyen kérdezőkben mit lehet szeretni?:D
2011. júl. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 A kérdező kommentje:
jah, bocs, akkor ezek szerint ha valaki mást gondol és tök normális hangnemben elmondja az kötekedés? biztos azért mert nemtudod megcáfolni amit a többiek vagy én mondtam?...az nem az én hibám.
2011. júl. 4. 10:13
 14/54 anonim ***** válasza:
100%

KÉrdező, szerintem te még életedben nem figyeltél egy macskára sem. Így nehéz is lesz megérteni őket.


De ez eleve meddő vita. Nem szeret mindenki mindet és ez így van rendben. Akkor minek kell még cseszegetni azt, aki mondjuk több dolgot szeret, vagy visel el, mint te?

2011. júl. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
100%
Az állat nem arra van, hogy az ember minden kívánságát várja és áhítattal csüngjün rajta. Én ezért szeretem a macskákat, mert szuverén egyéniségek, öntörvényűek... az, hogy nem jön oda, amikor hívod, nem azt jelenti, hogy hülye, basszuskulcs...
2011. júl. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem igaz,nem buták,sőt nagyon okos állatok.

Önállóak,de az ember nem is azért tart macskát,hogy trükköket tanítson neki.Én nem várok el tőle semmit,egyszerűen jó érzés,hogy egy élőlény az én lakásomban fejlődik,egészséges és boldog életet él.

Még mikor kicsi voltam nagyim cicája mindíg a hasamra feküdt,dorombolt.Olyn meleg és megnyugtató volt,hamar elaludtam.

Mindíg csak addig feküdt rajtam amíg el nem alszom,utána leheveredett a lábamhoz.

Nem ugrálnak ,nyalogatnak,követnek mindíg mint a kutyák.Ennek ellenére most nincs cicám,csak 2 kutya,2 patkány és halak,de nagyon hiányzik a dorombolás:)

2011. júl. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim válasza:

Nem az, hogy mást gondolsz. Ez eddig oké.

De ha valamit én nem szeretek, akkor nem feszegetem a témát. Nem teszek fel olyan kérdést hogy "mi a jó a disznóhúsban?"....ezek relatív dolgok, kár ilyen hülyeséggel traktálni magad:)

2011. júl. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
100%

Nagy tévedésben élsz akkor, és nagyon sajnálllak ezért.


Nekem sincsen macskám,és jobban szeretem a nagyobb állatokat, de mivel a keresztlányommal lakok, ezért sok mindent tapasztalok. Neki van macskája, és a macska tudja ki a gazdája. Senki másnak nem fogad szót csak NEKI. Ha hívja a csajszi, legyen bárhol a macska, azonnal jön. Vagy mikor elleni készült, hívta a gazdáját, és addig nem ment a helyére amíg nem ment vele.

Most hogy elmentek nyaralni egy hétre, a macska minden nap hívta a gazdáját, és nem értette miért nem jön.

Egyáltalán nincsenek a höri szintjén, hanem inkább egy makacs egy gazdás kutya szintjén.

2011. júl. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 A kérdező kommentje:
akkor mondjátok el hogy ti mit csináltok vele ami megcáfolja amiket mondtam, ti hogy játszotok vele vagy a tiétek mit csinál, hogy nem igaz amit írtam? engem komolyan érdekel, mert én régen azt hittem szeretem a macskákat,kiskoromba csomószor játszottam kóbor kiscicákkal simogattuk őket mert állandóan születtek kiscicák mellettünk egy ilyen "roncstelepen" de aztán mostanra ez valahogy nem szeretem a macskákat lett.
2011. júl. 4. 10:19
 20/54 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 macskám van. Az egyik szuperintelligens, a másik elég gyér szellemi képességgel bír. Mindkettőt szeretem. Az okos is szarik néha a fejemre. Ők mindig azt teszik, amihez kedvük van. Ha nem akarnak rád figyelni, attól nem hülyék, csak te nem tudod felkelteni az érdeklődésüket! Ez van! Különben nem kell mindenkinek szeretni a macskákat! Elég ha elfogadód őket olyannak, amilyenek!
2011. júl. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!