Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit lehet szeretni a macskákba...

Mit lehet szeretni a macskákban? :-S

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 09:57
1 2 3 4 5 6
 41/54 A kérdező kommentje:
mármint a kutyákat nem lehet alomra szoktatni.
2011. júl. 5. 09:21
 42/54 anonim ***** válasza:
én azt mondom,h. nem kötelező szeretni őket, de ez ne azt jelentse,h. bántod is őket!
2011. júl. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:

DE!

Lehet a kutyákat is alomra szoktatni.

Az meg hogy Te elzárod a kutyád mert nincs kedved hozzá.....

NO COMMENT....

Neked még plüst állatot SE adnék a kezedbe.

( csak megsúgom a szájra puszi a kutyáknál pont a BEHÓDOLÁSt jelenti ) IDIÓTA!!!!!!!!

2011. júl. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 A kérdező kommentje:

miért ne zárnám el? egyik szobába egy 5négyzetméter el van neki kerítve vadászkerítéssel,ő egy 4kilós pici kutya , ott van neki a fekhelye bent a tálja, játékai stb. lehet hogy van 1-1 kutya amit rá lehet valahogy szoktatni alomra, de a kutyák nem arról híresek hogy alomra sza-rnának. hanem kint a fűben.

az hogy te nem tudod hogy kell bánni egy állattal mert pont hogy te nézed őket plüssállatnak vagy a gyerekednek vagy nem tudom kidnek, az nem az én hibám.

idióta

2011. júl. 5. 11:24
 45/54 A kérdező kommentje:
meg ne magyarázd nekem hogy a behódolás jele a pofánnyalás mert pontosan tudom, és ebből is látszik, hogy ki a főnök, viszont bocs hogy nem akarok csókolózni a kutyámmal amikor előtte még a seggét nyalta.
2011. júl. 5. 11:26
 46/54 anonim ***** válasza:
Kérdező,kíváncsi vagyok,hogy mit szólnál,ha elmennél egy ismerősödhöz,aki bezárna,mert nem akarja,hogy az udvarában mászkálj.
2011. júl. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:

Azt kérted hogy cáfoljanak rá arra amit mondtál, hogy miért nem igazak. Nos:

Azt írtad hogy hiába hívod a macskát nem megy oda hozzád. El kell hogy keserítselek, nem azért nem megy oda mert hülye, és nem érti, hanem azért mert nyilván nem te vagy a gazdája, és egyébként is érzi rajtad (minden állat megérzi, de a macskák főleg) hogy nem értesz az állatokhoz. Marhára érdekes, hozzám MINDIG odajönnek a macskáim. Mindegyik. Sőt, továbbmegyek, ha szólok hozzájuk, "válaszolnak" is.

Azt írtad hogy a macskákkal nem lehet játszani. Szintén rád kell hogy cáfoljak, nagyon is lehet velük, pl kiskoromban mindig bújócskázta-fógócskáztam a cicával, akivel felnőttem. Bár őszintén megmondom, felnőtt ember vagyok, a macska pedig egy állat, és nem egy játékszer, tehát teszek rá hogy lehet-e vele játszani vagy sem...

Az hogy egy hörcsög értelmi szintjén vannak megint csak nem igaz. Az összes macskám tudja az "ül" parancsszót, az egyik a "puff" parancsszóra eldobja magát, a másik tud apportírozni. Hámhoz is hozzá vannak szoktatva, úgyhogy sétálni is szoktunk menni.

Nagyon igénylik az ember szeretetét, közelségét. Párom akárhányszor hazajön a munkából, az egyik cica mindig egy bizonyos rituáléval köszönti, teljesen odavan, puszit akar neki adni (ez macskáknál az orr összeérintése). Gyakran velünk alszanak, odajönnek hozzánk dorombolva. Az egyik macska nem votl hajlandó enni 3 napig, amikor egyszer elutaztunk és a szomszédra voltak bízva, annyira ragaszkodik páromhoz. Ezt te azért nem tapasztaltad meg, mert lila gőzöd sincs az állatokról, mert neked az az állattartás hogy amikor épp kedved szottyan, akkor előveszed, ha meg nincs kedved, fogod aztán elteszed, mint egy lélektelen tárgyat. Szép "ember" vagy mondhatom... Jól írta az előző: plüss állat se való a kezedbe, nemhogy kutya. Gyanítom nem vagy több 16-17nél...

2011. júl. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 A kérdező kommentje:

Hát először is én egy ember vagyok akit ok nélkül nem zárnak be. Egyébként sem egy sötét levegőtlen lyukba zárom, hanem a szoba egy részébe, ahonnan lát, ahol tud aludni ahol az ő cuccai vannak. És látszik, hogy ti nem értetek hozzá, ugyanis az én kis korcsom imádja a helyét séta után is úgy húz be oda mint a vadliba, van hogy nyitva az ajtaja egy ideig kint szaglászik, meg eltölti az időt majd önszántából visszamegy. Az az ő biztonságos kuckója, ott kap enni is. Szerintem normális az hogy ha van is egy állatod akkor az nincs mindig a se.ggedbe. A hörcsögöt se fogdosod állandóan, a halakat is csak nézni lehet, a kutya se meg a macska se legyen a lábam alatt ha nem akarom. Mint ahogy a kerti kutyákkal is csak akkor foglalkozik az ember ha van kedve kimenni a kertbe. Egyébként meg nem.


Drága második:

Igen, igazad van abban hogy nem én vagyok a gazdája, viszont a gazdája is hívta, és hozzá se ment oda. Lehet hogy ez csak egy ominózus macska volt, és hozzád mindegyik odamegy, de azon nem gondolkoztál hogy lehet, hogy azért van mert macskaalom szagod van? o.O

El kell keserítselek, az állatok max azt érzik hogy valaki szereti e őket vagy nem, de egyáltalán nem azt hogy valaki ért e hozzá vagy sem. Ezt bizonyítja hogy hozzád is odamennek.

Nekem is visszanyávogott, asszem ez a "beszélgetés" de ez olyan nagy dolog?

Na az jó dolog hogy tudnak egy egy parancsot és ha épp kedvük van hozzá meg is csinálják, ezek szerint ebben tévedtem és okosabbak valamivel mint egy hörcsög.

Amit én tapasztaltam az az volt hogy egyszer rámsóztak egy macskát is meg egy kutyát (nem kérdezték meg akarom e csak mondta hogy én fogok rá vigyázni - félig meddig rokon) is mert a gazda elutazott, de mivel a bánatosba laktak első nap telenyomtam mindegyiknek a tálját és 3 nap múlva mentem újra etetni, hát az a macska éhen akart halni és nem sokat gondolkozott azon hogy elfogadja e a kaját vagy se. Szóval lehet egyedi eset a tied hogy egy kicsit diétázott, de lehet közbe összeevett valahol valamit vagy egész egyszerűen túloztok. Én nem aludnék macskával. De kutyával sem, undorító beteges dolognak tartom főleg ha van párod én a helyébe páros lábbal rúgtam volna le a macskát onnan meg a kutyát is meg téged is ha be mered hozni az ágyba a macskát o.O És szerintem nem én vagyok az érzéketlen hanem te vagy a gyerekes. :-S

Mindegyik állatnak meg van a helye és ez nem az hogy én játékként kezelem őket csak épp ők vannak értem és nem én értük. Nem az van amit ők akarnak, hogy vegyék át az uralmat felettem meg a családom meg minden felett (mint jó néhány embernél)

Ja és nem. 24 vagyok.

2011. júl. 5. 20:02
 49/54 anonim ***** válasza:
Megint bebizonyítottad,hogy szerinted az állatok azért vannak,hogy szórakoztassanak.Mi az,hogy ő van érted?
2011. júl. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 A kérdező kommentje:
Hát ez azt jelenti hogy azért tartom mert én szeretném tartani és nem azért mert ő akarja hogy tartsam. Azt csinálhatja amit én engedek neki és nem azt amit ő akar. Nyílván az épész keretein belül, nyílván nem akarnék egy hullámos papagájjal labdázni. De ez nem azt jelenti hogy ha látom hogy minden baja van mert volt ilyen akkor rákényszerítem hogy márpedig ladbázni fogsz büdös dög. Hanem nem jöhet fel az ágyra ha azt mondom, ha én azt akarom hogy a lábam mellett sétáljon akkor ott fog sétálni és nem futkározni fog ha én jobbra akarok menni akkor jobbra megyünk és nem balra, akkor sem ha megpróbál balra húzni egy kicsit stb. van aki csak megy a kutyája után arra amerre a kutyus akarja. (ilyenekre gondolok) Ha nekem épp nincs kedvem őt tutujgatni akkor meg bent van a helyén és elfoglalja magát. Így is elég nagy hely neki.
2011. júl. 5. 22:12
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!