Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit lehet szeretni a macskákba...

Mit lehet szeretni a macskákban? :-S

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 09:57
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
100%

első 10:16-os vagyok...

egyébként meg igenis léteznek olyan macskák, akik szeretik az embert, és nemcsak a kajáért vannak ott, de ahhoz tényleg egy olyan ember kell, akin érzik, hogy szereti... nagymamámnál volt egy macska, aki a nagymamámtól mindig elszökdösött, csak a kajáért ment stb., nagymamám el is könyvelte szemét kajalesőnek, de cska azért csinálta ezt, mert a nagymamám kb. úgy bűnt vele, mint egy ronggyal. Nekem asztmám volt, a nagymamám háza meg penészes volt, így többnyire kint kellett ülnöm (lehettem akkor olyan 4-5 éves), a többiek meg bent voltak, és Marci (a macska) mindig bekuporodott a székem alá, és addig el nem ment onnét, amíg nem indultunk haza, kvázi vigyázott rám. És amikor öcsém a farkát húzta, akkor is ráhagyta, nem karmolta meg...

2011. júl. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
100%
A szeretet egy szubjektív dolog, tehát nem valószínű, hogy akármivel is rátudnánk beszélni téged, hogy szeresd őket! Ez vagy jön, vagy nem az ember szívéből!
2011. júl. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
100%

Leül,dögönyözi a hasam,játszik a hajammal,a kezemmel,dorombol,az ölembe ül.A régi cicám(eltűnt) még a kiskutyámat is gondozta,tisztogatta amikor még pici volt.

Én nem akarlak viszont meggyőzni,nekem teljesen mindegy szereted-e őket,amíg nem vagy állatkínzó.

Olyan ne is tarson macskát aki ilyen keveset tud róluk és csak azért tart állatot,hogy az folyamatosan pitizzen neki.

2011. júl. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:

Én se akarlak meggyőzni hogy szeresd a macskát.

Viszont azt elárulom neked, hogy a tanyákba első sorban azért szeretik a macskákat, mert összeszedi az egerektől fogva a patkányig mindent.

Egyáltalán nem azért vannak hogy kényed kedved szerint játszogass vele.

A technikának köszönhetően van nagyon sok játék, játszál vele úgy ahogy és amikor akarsz.

2011. júl. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
0%
Semmit lusta dögök!
2011. júl. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
100%
én nem tapasztaltam, amit írsz, úgy tud a macskám rám nézni, hogy majd elolvadok, látszik az arcán ha örül, ha éppen kényeztetem,h. hogy élvezi, a fájdalom, minden, nagyon tud kommunikálni. és igen, mindig azt csinálja, amihez kedve van, de attól még tud szeretni, van hogy az ölembe ugrik, hozzámbújik. intelligensek, édesekek, és viccesek a macskák.
2011. júl. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
100%
Dogi02, és az miért baj, ha lusták? egy élőlény sem azért él, hogy téged szórakoztasson, amikor neked kedved van hozzá.... ő is egy független, szuverén lény, azt csinál, amit akar.
2011. júl. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 A kérdező kommentje:
és nem zavar titeket hogy a konyhapulton keresztül a könyvespolcra meg mindenhova felmegy? a macskát be se lehet zárni.
2011. júl. 4. 11:39
 29/54 anonim ***** válasza:
100%

én leszoktattam a konyhapultról, nem mehet fel bárhova! rá kell mindig kiabálni, levenni onnan, és nálunk csak felügyelettel lehet a lakásban, kinti-benti macska.

amúgy egy kutya sokkal több kárt csinál, több a gond vele.

2011. júl. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
100%
Az én cicám sem megy fel konyhapultra ,bár nincs sosem kaja ami odacsábítaná. Volt mikor direkt teszteltem, a tejföl és felvágott ugyanott várt reggel:) Nem tesz kárt semmiben! Amúgy igenis játszik nem csak a bigyóval amit előtte húzogatok. Van hogy játékosan levadász minket de sosem karmol és harap csak bizonyos határig és ha rászólok már lapul is. Ha hívom nevén szólítom odakapja a fejét és ha kedve tartja oda is jön van hogy csak beszélek hozzá és reagál nyávogva és odabújik hozzám. Én sem akarok meggyőzni senkit. Nekem a párom volt a "legnagyobb" ellenségük utálta őket. Kérdeztem miért? Nem tudja csak úgy. De végül lassan engedett mert annyira vágytam egy cicára . Párom teljesen megváltozott imádja még tán többet is nyúzza ,fogja ,ölbe veszi mint én :) Én egy kutyát nem bírnék elviselni ,a cicában pont azt szeretem hogy önálló, önfejű nem lóg folyton a sarkamban csak néha hébe-hóba ami épp elég és úgy szeretnivaló ahogy van. Van két baráti pár ahol a kutya a lakásban van aranyosak és ennyi engem eléggé irritál a jelenlétük. Folyton jön nyalakszik, ott liheg a nyomodban. Lesi minden mozdulatod nekem ez már terhes. Na de ezzel sem akarok senkit megbántani. Más állatot el sem tudnék magam mellé képzelni foghatom ,nyúzhatom,nincs útban,nincs folyton láb alatt selymes puha szőrét imádom simizni,ölbe tudom venni. Na de mki nem szeretheti őket :) mint ahogy más állatokat sem.
2011. júl. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!