Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit lehet szeretni a macskákba...

Mit lehet szeretni a macskákban? :-S

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 09:57
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:

Na kedves kérdező, végképp bebizonyítottad hogy túrót se értesz az állatokhoz. Gyerekes vagy és primitív sajnos. Lehet hogy 24 vagy, de egy 12 éves gyerek szellemi szintjén. Egyébként lefogadom hogy vidéki vagy....

Jól mondod, minden állatnak megvan a helye. Neked főleg...

2011. júl. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:

Látom szófosásod van. :-D

Most éppen ráérek veled játszani!

Hallottad már azt hogy NEM KÖTELEZŐ kutyát tartani? Remélem ha öreg leszel, és már nem tudsz járni, megtapasztalod azt amit te művelsz! Mert ugye az áplók se érnek majd rá hogy téged egész nap pátyolgassanak..... :-D


A kutya nem arra való hogy ha akarok vele játszani akkor előveszem, majd vissza b.szom a helyére. Inkább vegyél tamagocsit jobban jársz vele de főleg az a szerencsétlen!!!! Plüss állatot még véletlenül se vegyél a kezedbe, mert azt is tönkre vágod!!!! IDIÓTA!!!

2011. júl. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:

Te, nem hallottad még az helyedre parancsszót? :D Ja de tudjuk a nevelés több energiába kerül és neked épp nincs kedved vele foglalkozni :D

Az a baj az emberekkel, hogy k*rvára ki van nyalva a seggük és azt hiszik minden értük van. (ezt általánosan értem és mindenre igaz)

És de van oylan állat, ami megérzi, ha valaki ért hozzá vagy sem: a ló. Láttam már egy két kezdő lovast, akit szivatott a ló, mert tudta, hogy még béna hozzá a lovas :D

A cicák meg aranyos szőrmókok *-* A milyénk illedelmes faj cica volt, soha fel nem ment a konyhapultra és a lábamnál aludt. Az is jó érzés volt, amikor hazaérve kinyitottam az ajtót Ő ott áldogált köszöntően, vagy már hanyadt is dobta magát. Sokszor a husit a mancsába véve ette, vagy a vizes tálkájába nyúlkált és onnan nyalogatta le a vizet :D

És nagyon jókat lehet velük játszani: pl fogócskázni is.

2011. júl. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
Kérdező,te 3 naponta akartad etetni szegény macskát?!Már értem,hogy téged miért nem szeretnek...
2011. aug. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!