Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan győzzem meg a párom,...

Hogyan győzzem meg a párom, hogy ajándékozzuk el 2 macskánkat?

Figyelt kérdés
Van 2 cicánk, kb. 1 évesek. Aranyosak, egészen addig, amíg nem az ajtóban fekszenek, vagy a babakocsiban. Pár napja kimostam a babakocsit, csilli-villi, belefeküdtek, én hibám, teraszon hagytam, de máshova tenni nem tudtam. Nem szeretem a macskákat, nem akarok velük élni, de ezt a férjem nem érti meg, ragaszkodik hozzájuk. Mitévő legyek? Miért kényszeríti rám őket? Az sem hatotta meg, hogy a macskák bolhásak lettek és belementek a kisgyerekünkbe. Amúgy piszkosak nem vagyunk, :-)), már be van minden porozva az udvaron.
2011. szept. 2. 22:58
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
91%

Szerinted normális dolog 2 egy éves macskát elajándékozni??? Ezen nem előbb kellet volna gondolkodnod nem gondolod? Ez az állatokkal szemben nem korrekt.

Az hogy a mcskák bolhásak lettek, az megint nem a macskák problémája hanem a tiétek és nem a macskákat kéne büntetni.

Amugy a párod nem fogod tudni meggyőzni ebben biztos vagyok. Én is macska mellet nőttem föl és semmi bajom nem lett, a te gyerekednek sem lesz.

Esetleg a kertbe ki lehet őket szoktatni. De én tényleg nem értelek, hogy ezen mér nem elöbb gondolkodtál.

Ha a gyerekkel is problémák lesznek akkor majd őt is el akarod ajándékozni?

2011. szept. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
4%
azt már látom ,hogy miért van cigánykérdés az országunkban de a cigányság életre valóbb mint a fehér magyarság a cigányságnál a gyerek az első mindent megtesznek értük. de minden normális ember védi a saját utódait A KUTYÁTOK ,MACSKÁTOK, HÖRCSÖG, LÓ PATKÁNY és még tudnám tovább sorolni,mind,mind védi a kölykeit csak a selejtes genetikájú lények dobják a háttérbe a kölykeiket, és a fajtájukat ,az elefánt még föl is neveli a saját lányának a bornyát, csak ennyire fontos neki a családja ,de az elkorcsosult embernek már a szőrösök vannak elsőbbségben ! kedves kérdező én a helyedben választás elé állítanám a férjedet ,a macska vagy ti,ezt még a bíróság is elfogadja, ugyanis szándékosan veszélyezteti a gyerek testi épségét.A macska a gyereket megfolytja látod már meg is kaptad a választ a szülők felelőssége! ezt könnyű kimondani, de sokkal nehezebb a gyermekedet eltemetni! mert az állat a trendi?
2011. szept. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
85%

Tisztelt 49% értelmes válaszokat adó szélsőséges igen inteligens barátunk.

Szerinted az normális hogy valaki befogad egy állatot és utána kidobja? Akár gyerekről akármiről is legyen szó.....

Értem a fajfenntartás lényegét, de elhiszed hogy a gyerek nem fog meghalni???

Amugy a macskák a gyerekre azért fekszenek rá mert így nyilvánítják ki a szeretetüket és ha egy ember van olyan felelőtlen hogy egyedül hagyja egy macskával vagy kutyával vagy akármivel a pici gyerekét az az ő problémája hogy baj történik. Nem az állaté, nem a gyereké hanem a szülőé. De elhiszed hogy több ezer gyerek nő föl egy macskával? Balesetek elenyésző %-ban fordulnak elő......

A lényeg a lényeg kedves kérdező, hogy ezen a problémán még a mcskák elött kellet volna gondolkodnod, nem pedig akkor amikor a macskák már ragaszkodnak hozzátok....

2011. szept. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
92%
Hülyét kapok a kisgyerekes anyukáktól, pont ezért, mert mindent túlreagálnak a gyerekkel kapcsolatban. Imádom a macskáimat, soha nem vállnék meg tőlük, szobacicák mind. Érdekes, nálunk soha nem volt az ételbe szőr, nem is tudom miért, talán mert nem élünk mocsokban, hanem takarítunk rendesen! Nálunk a cicusaink teljesértékű családtagok. A két éves kisfiam pedig köszöni szépen jól van, sőt fogadni mernék hogy már most jobb élete van a felsőkategóriás fizetésemmel mint néhány másik gyereknek akiket pl. minimálbérre vállal sok felelőtlen szülő, és akkor ilyen alap dolgokra nincsen elég pénzük hogy a gyereknek midnenből a legjobb minőséget vegyék. Mert olvastam pl. itt az oldalon olyan kérdést is, ahol az anyuka arról panaszkodott, hogy karácsonyi ajándékra nincsen pénze. Ezt gondolom én felelőtlenségnek, nem egy macskát.
2011. szept. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
89%
honnan jön ez az ökörség, hogy a cica megfojtja a gyereket???? ezt itt hallom először. meg veszélyezteti??? ja, a macska tök veszélyes állat. és még mindig nem értem, miért nem került ez szóba a házasság előtt, sőt, megismerkedéskor. én se szabadulnék meg az állataimtól - ha lennének most - csak mert a leendő párom nem akarja. fogadjon el velük, vagy mehet, amerre lát. utólag meg aztán főleg nem.
2011. szept. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
78%
Na neeeee!!!! Állatos az állatossal! Előbb dobnám ki a férjem ha hisztizne a macskák miatt mint a macskákat!!!! Tán csak nem előbb kellett vna gondolkodni? V azt hitted szülsz egy gyereket és minden úgy lesz ahogy akarod. HÁT NEM. Akinek van állata az 90%-ban úgy szereti őket mint a gyerekeit, mert bizonyos értelemben az is! Fogadd el, v költözz!
2011. szept. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
9%
kedves kérdező látod a választ megkaptad, te döntsd el a gyereket akarod ,vagy a macskát ,kaptál az állat ellen érveket kaptál a magas kvalifikált állatoktól is az állatok mentségére! igaz .hogy mehettél hozzá egy olyan emberhez aki csak az állatokat és ön magát szereti és nem a családját? ehhez a kérdésre ne válaszolj csak próbáld magadban átgondolni ,mert nekem ehhez nincs jogom ,és közöm sem. A gyerekes anyukák túl reagálják a dolgokat,igen és jól is teszik, nagyon okos gondolat ,hogy százalékban számoljuk a gyermek elhalálozást, de aki már ezen át eset az már más kép látja a dolgokat.több hozzá szóló írta ,hogy a szülő FELELŐSSÉGE! ezt neked kell megelőzni! Falun ezt úgy oldják meg ,hogy az állat az ólban az ember a házban, és mellette a gyerek ! az állat a szőrét időként levedli(még az ember is) ha a kedves hozzá szólónak ez nem tűnt volna fel,és ez bizony a lakásban meg telepszik, a legnagyobb takarítás mellett is!
2011. szept. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
87%

11.02 te nem vagy normáliiissssssssss!!!!!!!!!!!

Elment az eszed vagy mi a ...

Hogy lehetnek ilyen emberek

2011. szept. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
47%
12:16 miért fekszik a macska a gyerekre ,vagy mellé? macskád van eszed, az nem sok járjál utána mert a macskákhoz még sokat kell tanulnod!!!
2011. szept. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
91%

11:02 "gyerek veszélyeztetése"..."bíróság elfogadja"

Na, ilyen amikor 12 évesek kis hozzászólnak egy kérdéshez

2011. szept. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!