Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan győzzem meg a párom,...

Hogyan győzzem meg a párom, hogy ajándékozzuk el 2 macskánkat?

Figyelt kérdés
Van 2 cicánk, kb. 1 évesek. Aranyosak, egészen addig, amíg nem az ajtóban fekszenek, vagy a babakocsiban. Pár napja kimostam a babakocsit, csilli-villi, belefeküdtek, én hibám, teraszon hagytam, de máshova tenni nem tudtam. Nem szeretem a macskákat, nem akarok velük élni, de ezt a férjem nem érti meg, ragaszkodik hozzájuk. Mitévő legyek? Miért kényszeríti rám őket? Az sem hatotta meg, hogy a macskák bolhásak lettek és belementek a kisgyerekünkbe. Amúgy piszkosak nem vagyunk, :-)), már be van minden porozva az udvaron.
2011. szept. 2. 22:58
1 2 3 4 5 6 7
 61/61 anonim ***** válasza:
Hát kedves anyuka, jó nagy prosztó felfogásod van. Én 15 évig USA-ban dolgoztam mint önkéntes,de ha ezt ott elmesélem,röhögni fognak rajtad. nincs itt idő, hogy kifejtsem véleményemet, de mi a fenének fogtad meg ezt a férfit, gyereket csináltattál magadnak, holott teljesen más a felfogásotok az állattartásról.Hát nem csoda hogy a prosztó magyarokról is meglesz a vélemény!Ha véletlenül a férjed lelép, még néhány ilyen húzás után, mehetsz kapálni.
2023. febr. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!