Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan győzzem meg a párom,...

Hogyan győzzem meg a párom, hogy ajándékozzuk el 2 macskánkat?

Figyelt kérdés
Van 2 cicánk, kb. 1 évesek. Aranyosak, egészen addig, amíg nem az ajtóban fekszenek, vagy a babakocsiban. Pár napja kimostam a babakocsit, csilli-villi, belefeküdtek, én hibám, teraszon hagytam, de máshova tenni nem tudtam. Nem szeretem a macskákat, nem akarok velük élni, de ezt a férjem nem érti meg, ragaszkodik hozzájuk. Mitévő legyek? Miért kényszeríti rám őket? Az sem hatotta meg, hogy a macskák bolhásak lettek és belementek a kisgyerekünkbe. Amúgy piszkosak nem vagyunk, :-)), már be van minden porozva az udvaron.
2011. szept. 2. 22:58
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
39%
13:04 neked ment el az eszed és te nem vagy normális!
2011. szept. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
45%
13:25 te 12 éves vagy?
2011. szept. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
63%

49%-os

Nem, én 43 éves vagyok. És orvos. 3 gyerekkel, 2 macskával és 3 kutyával.

De aki ilyen eszméletlen butaságokat ír mint te, az 12.

2011. szept. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
18%
Na ha már az orvosok is tökhülyék, mit várhat az ember????
2011. szept. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
90%

oké, akkor a vagdalkozás helyett,indokoljátok a véleményeteket légyszives.

Mert indokot még nem hallottam.

Mert a gondozott oltott macskától a gyerek semmit nemkaphat el. Kisebb a veszély mint ha megfogja a játszótéren a mászókát.

A macska nem fekszik gyerekre, idegesíti, elkerüli a zajos, mozgó élőlényt.

A kedves kérdező tisztában volt vele,hogy a férjének macskái vannak, az állat felelősség, nem lehet csak úgy kidobni, ha éppen nem tetszik.

2011. szept. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
87%

az értelmiség aki ujjal mutogat másokra és irigységből oltogatja az orvosokat. Gratula:D

Nem tudom mért hiszitek magatokat olyan okosnak.....ez a nő aki a kérdést föltette a férjét vonja kérdőre , hogy mért kényszeríti rá a macskákat és mindezt 1 év után. Szerintetek ez tényleg normális???? De most komolyan.....

2011. szept. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
13%
13:34 ha te orvos vagy akkor szarok a diplomádra de méltón tükrözöd a orvosi társadalmat,tisztelet a kivételnek az ilyen nagy tudású orvosok hagyják a pacienst meghalni!
2011. szept. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
91%

Én sem dobnám el a cicákat ,mi gyerekvállalás előtt állunk,de könyörgöm azt már akkor átértékeltem mikor idekerült a cica hozzánk hogy mi lesz ha jön a baba,hogy s mint lesz. Szőr ? Na ja van kevés szőr a házban ha elhanyagolom a takarítást bokros teendőim miatt. De az már megint az én hanyagságom ha szőr van a házban. Van speckó fésű amivel átfésülöm ha kell kétnaponta ,van porszívó és ragacsos henger az ülő szőrtelenítése végett és lám nincs szőr. Igen én hallottam már olyat hogy bizony egy baba meghalt mert a cica ráfeküdt a kiságyban. Na de könyörgöm hol volt a szülő,miért volt bejárós a szobájába a cica? Vagy ha nem volt külön bezárható szobája a kicsinek az meg már milyen? Oda biztos kell a gyerek meg a macska is ha még külön szoba sincs.

Érdekes ha a mi cicánk mondjuk összeszedi a bolhát,soha nem jön ránk és természetesen egyből bolhátlanítás következik. Babakocsit kint hagyja a kedves kérdező és be is vallotta hogy ő hibája volt, mert hova tegye. Hát takarja le vmivel ,nagyon kacifántos a megoldás.

2011. szept. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
74%

azt hiszem a 49% ékesen kifejezi tudásod

Csak kíváncsiságból mondd már légyszíves, hogy hány éves vagy és milyen ismeretek alapján ez a véleményed?

infektológus vagy talán?

2011. szept. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
18%
ha már orvosnak mondod magad mi a hülyeség? ,hogy a macska rá fekszik a gyerekre? vagy az ,hogy ezzel veszélyezteted a gyereket? kérdezzél meg orvost! már halt meg gyerek ,úgy hogy ráfeküdt a macska,ez tény ,sajnos megtörtént! vagy az a hülyeség hogy az állatnak az ólban a helye? a disznót ,a tehenet ,miért nem viszed be a házba?
2011. szept. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!