Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan győzzem meg a párom,...

Hogyan győzzem meg a párom, hogy ajándékozzuk el 2 macskánkat?

Figyelt kérdés
Van 2 cicánk, kb. 1 évesek. Aranyosak, egészen addig, amíg nem az ajtóban fekszenek, vagy a babakocsiban. Pár napja kimostam a babakocsit, csilli-villi, belefeküdtek, én hibám, teraszon hagytam, de máshova tenni nem tudtam. Nem szeretem a macskákat, nem akarok velük élni, de ezt a férjem nem érti meg, ragaszkodik hozzájuk. Mitévő legyek? Miért kényszeríti rám őket? Az sem hatotta meg, hogy a macskák bolhásak lettek és belementek a kisgyerekünkbe. Amúgy piszkosak nem vagyunk, :-)), már be van minden porozva az udvaron.
2011. szept. 2. 22:58
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
91%

Édes Istenem... nem orvosnak mondom magam, az vagyok 20éve. Lehet, hogy te valahol nagyoyn kicsi faluban laksz ahol a macska csak egérfogó, de normális esetben a macska már régen nem az. Ez a ráfekszik a gyerekre csak legenda, figyelj már meg egy macskát úgy menekül minden gyerektől mint a tűztől. (egyébként bármelyik általános etológiai könyvben találsz erre vonatkozó kísérleteket)

A disznót meg jó, hogy említed, a fiam barátnőjének van japán csüngőhasú disznaja, mint háziállat. pórázzal sétál, nagyon aranyos kismalac.

Tehát van az istálóban haszonállat és van házi kedvenc. a lakásban, a családdal együtt élve. A macska és akutya ilyen állat

2011. szept. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
15%
arra vagy kiváncsi hogy hány éves vagyok? maradjunk a szakmám mellett sorolom neked hogy milyen állataim vannak! macska 3db.kutya 2, egy sincs megkötve,házi nyúl 100 környéké van, birka ,kecske együttesen 218db szarvas marha (fejős tehén)2db, ló 2db baromfi a csirkétől a páváig bezárólag majdnem minden, na haverkám ezek után győzzél meg arról ,hogy az állatnak hol a helye van 4 gyermekem akik nem segélyből élnek, a macskám azzal együtt szoktam egérre és patkányra vadászni és egytől egyig minden állatomat szeretem, de a házban ezeknek semmi keresni valójuk normális helyeken,!
2011. szept. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
11%
14:04 te orvos létedre nagyon hülye vagy!!!! még vagy 20 évet a szakmába hátha eléred a kurozsló szintett!
2011. szept. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
100%

Te hallottál már arról, hogy azok a gyerekek akik állatokkal nőnek fel, sokkal kisebb valószínűséggel lesznek allergiásak, és hogy erősebb lesz az immunrendszerük?

Mert ez tény. Olvass utána.

2011. szept. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
11%
valamelyik hülye azt állítja ,hogy legenda? sajnos nem! én most ezzel lezárom a témát ,van házi kedvenc ez igaz, de mindennek megvan a helye, de nem a lakásban,van kivétel , dísz hal, teknőcök és amit nem tiltok ki a házból! kérdező hogy tudod meggyőzni a férjed? sajnos sehogy még a férjednek ilyen a gondolkodása, mint a hozzá szólók többségének!
2011. szept. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
87%

te figyeljél már 49%ban helyes válaszokat adó értelmes ember. Az hogy te paraszt vagy(nem a szó rossz értelmében) és kinn tartod az állataid az egy dolog, de ez a 2 macska a lakásban benn nőtt föl. Érted?? ez a nő aki a kérdést írta másképp tartotta az állatokat mint te. Nekünk is vannak otthon állataink képzeld, nem kell nagyzolni a sok állattal oké? De akkor is baromságokat írsz, valami hihetetlen nagy hülyeségeket és neked még gyerekeid is vannak.......szörnyű.....

Már én sem tudok értelmesen beszélni, mert komolyan kiborító a stílusod és a viselkedésed.

Gondold már végig de komolyan, hogy nem normális az amit ez a nő akar csinálni. Ha van egy gyereked és megengeded neki hogy az ágyadba aludjon és utána ki akarod 4 év mulva onnan rakni szted az normális???? Először megengeded utána meg ki akarod paterolni?? ez ugyanaz....

2011. szept. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
100%

semmi értelme vitatkozni veled a tényeket nem vagy hajlandó elfogadni. Lehet, hogy ezerállatod van,de nem tudod hogyan működik egy bakteriális fertőzés. Éslehet, hogy vannak macskáid, de úgylátszik megfigyelni nemszoktad őket, etológiai tanulmányokat pedig nem folytattál.

Maradjunk annyyiban, hogy te pontosan tudod mit kell enni adni egy tehénnek, én pedig azt, hogy a gyerek elkaphat-e valami fertőzést egy házimacskától és hogy a macska ráfekhet-e a gyerekre.

2011. szept. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
100%

Tisztelt dokibá!

A gyerekre ráfekvéses dolog előfordulhat. Képzelje csak el amikor egy pici alszik....akkor nem mocorog, nem zajong. Tényleg történt ilyen eset, persze ez igen ritka. És nem a szőrbe fullad bele ilyenkor a pici hanem abba hogy a cica nehéz és nem tud levegőt venni. De kihangsúlyozom, hogy ez igen ritka és valószínüleg ha a macskának már volt rossz tapasztalata a gyerekkel akkor nem fog odamenni.

Mellesleg egy felelős szülő nem hagy egyedül egy gyereket amíg pici, se macskával se macska nélkül.

2011. szept. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
Mellesleg a bolha nem megy BELE a gyerekbe kedves hozzászóló, max megcsípi, de a bolhák nem fognak a gyereken rohangászni.....és mi van az udvaron beporozva, a növények tán, vagy mi?:D
2011. szept. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
100%

haszon állat nem egyenlő háziállat!!!!!

A gyerekre meg akkor fekszik rá az állat ha beengedik a gyerek szobájába, amíg öcsém csecsemő volt a kutya se mehetett be a szobájába, amikor óvodás volt akkor már igen.


A lényeg: a kérdező nem szereti a macskákat, ki tudja miért mégis olyannak sztült gyereket akinak vanak: megoldás: TŰRNI!!! a gyereknek nem lesz baja a macskától ha rendesen tartják.


Persze rettentő jóember kérdező úgysem fog addig nyugodni amíg ki nem találja h a gyerek allergiás a macskákra. Elég gáz...és kérdező! Szégyelld magad, legközelebb legyél szíves olyan embert keresni magad mellé akinek ugyanolyan beteges az állatok iránti felfogása mint neked, nem pedig két ártatlan cicát megfosztani az otthonától és szeretett gazdájától! Hányok tőled...sugárban méghozzá!

2011. szept. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!