Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskánkat széttépte a...

A macskánkat széttépte a szomszéd kutyája. Hogyan lehetne pert intézni, vagy valami jogi útra terelni a dolgot? Esetleg, hogy altassák el a kutyát? Állatvédelmisek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 15:31
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
17%

Én ezért gyűlölöm a mocskos kutyákat.

Részvétem.:(

2011. szept. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
93%

Ha a kutya átment volna, akkor sem kellene elaltatni, hanem kötelezni a gazdáját, hogy megcsinálja a kerítést, hogy ne tudjon kimenni.

Furcsa, hogy neked is volt állatod, mégis ennyire ki akarsz nyírni egy másikat.

2011. szept. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
90%
Ne a kutyát altassák el, hisz nem tehet róla, hanem a gazdát kell büntetni. De ez attól függ, hogy a macska ment e a szomszédba, vagy a kutya ment e be hozzátok. Ne legyél egy ártatlan állattal szívtelen, vagy vesszen a szomszéd marhája is? Sajnos a kutyák nem szívlelik a cicusokat, biztos rossz, és is hibáztatnék mindenkit, de megtörténik az ilyen, ahol a cica ki van engedve.
2011. szept. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
100%
ÓÓÓ részvétem.:(( De nem a kutya hibája. A macskák meg az egerekkel nem túl kedvesek.
2011. szept. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
13%
15:52,miért ne a kutyát kéne büntetni?Ha egy ember kárt tesz egy másikban,akkor sem a szüleit vagy a barátait csukják börtönbe.
2011. szept. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
89%

Na ne viccelj már. A kutya nem számít cselekvőképes személynek. Pont azért, mert nem ember.

Oké, hogy állatb*zik vagyunk lassan, de azért mindennek van határa.

2011. szept. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
95%
A macska ment át a szomszédba. Ezért nem a kutya a hibás.
2011. szept. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
94%

Már miért kéne a kutyát büntetni? Az emberrel meg ne hasonlítgassuk a szitut, mert az ember gondolkodó lény, a kutya meg ösztönből cselekszik.

A gazdit lehet büntetni, amiért a kutyája el tudott menni onnan, ahova való.

A kerítés meg attól függően, arról az oldalról kinek kell kerítenie, a te felelősséged is lehet.


Le vagyok döbbenve azon, hogy te is állattartó vagy/voltál, és most egy másik állat halálát követeled!

2011. szept. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ebben az esetben nem vagy hibás sem te,sem a szomszéd,az állatok meg végképp nem.

A macskát nem lehet kikötözni,kóborol erre arra,a kutyák meg gyülölik a macskákat mióta világ a világ.

Fájdalmas elvesziteni a házikedvencet,de ez ellen nem lehet túl sokat tenni,egy macska aki a kinti élethez szokott csak szenved ha bezárod és nem engeded ki.

Az más,ha a kezdetektől fogva szobacica

2011. szept. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
87%

Hát, ha a cicus ment át a kutyus területére, akkor így járt a macsek. A kutya védte a területét. Ennyi.


Ügy lezárva.

2011. szept. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!