Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csinaljak hogy a cicam...

Mit csinaljak hogy a cicam velem aludjon?

Figyelt kérdés
Azt akarom hogy velem aludjon, de o mindig elmegy. Miert? Sehogysem tudom olbe szoktatni. Amig simogatom addig ott van, de amint le veszem rola a kezem elmgy....;(
2012. aug. 28. 23:32
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Mert éjszaka megy vadászni, majd vissza jön és ne horkolj, azzal elijeszted.
2012. aug. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
;DDDDDDDD Nem horkolok ;) De ugy imadom. Mindig magamhoz szoritom hogy ne tuggyon elmenni, de ygyis ki eroszakolja, es elmegy. Lesi a legyeket. Benti cica sok mindenre nem tud bent vadaszni. Egyepkent ha lefekszunk, o is lefekszik a kis szekebe, (csak nem hozzam) Es ha eszunk akkor o is eszik ;) Olyan edes a kis szaros.
2012. aug. 28. 23:41
 3/35 anonim válasza:
Én régen úgy szoktattam rá hogy mindig egy szelet szalonnát raktam a párna alá igy érezte az illátát és mindig odabújt! Egy próbát megér neked is! Nekem 4-5 nap alatt rászokott!
2012. aug. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
hehehe nem mondod? ;)
2012. aug. 28. 23:42
 5/35 anonim válasza:
1 próbát megér. :)
2012. aug. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:

Na de szerencsés vagy, én alig bírtam kilökdösni az ágyamból a macskát!! Mindig jött és szaladgált a hátamon, meg harapdálta a lábamat éjszaka is, míg magamhoz nem vettem ,és simogattam, míg elaludt X'D

Lehet, hogy ha nem erőltetnéd, akkor még akarna is menni :P

2012. aug. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Es miert vannak hulye szokasai? Nappal mindig bemegy a konyhaszekrenybe, es mindent ossze szoroz nekem. Nem iszik a taljabol henem bamaszik a fudokadba es ott nyavog hogy nyissuk meg neki a csapot. Es hajnalba harapdossa a labujjainkat! ;D
2012. aug. 28. 23:47
 8/35 anonim válasza:
Ez szerintem cicától függ :) Az enyém nem aludt velem míg ilyen kihúzhatós kanapém volt , de mióta franciaágyam van minden éjszaka ott van vagy mellettem vagy a lábamnál és amíg én fel nem kelek ő se megy sehová :)
2012. aug. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
Nem szabad magadhoz szorítani mert akkor rossz emlékei lesznek és nem akar magától odamenni.Gondolom fiatal macska.Nekem pont ellenkező gondom volt.A lábamnál aludt az se zavarta hogy néha reggel véletlenül arrább rúgtam.Az nem zavart de édesanyám hagyta hogy a mellkasánál aludjon és mikor éjjel arra ébredtem párszor hogy egy nagy kandúr fekszik a mellkasomon az nem volt olyan szerelmes érzés :D Idősebb korára vált ilyen bújóssá fiatalabb korában vagy a fotelben vagy a lábamnál aludt éjszaka.
2012. aug. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Igen nagyon edesek. O is velunk eszik, szoval akkor amikor mi, es le is fekszik, ha mi is. Hajnalba kellemes arra ebregdni hogy a kis tu hegyes fogaival harapdossa a labujjamat ;) Meg nyavog a fulembe hogy keljek mar fel ;) De a csapbol ivasrol valahogy le kene szoktatnom, mert ha nem vagyunk ittthon akkor nem is iszik eggyatalan, mert kizarolag csak onnan hajlando inni. Multkor 2 napig nem voltunk itthon, ugy kellett hagynom neki a csapot.
2012. aug. 28. 23:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!