Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csinaljak hogy a cicam...

Mit csinaljak hogy a cicam velem aludjon?

Figyelt kérdés
Azt akarom hogy velem aludjon, de o mindig elmegy. Miert? Sehogysem tudom olbe szoktatni. Amig simogatom addig ott van, de amint le veszem rola a kezem elmgy....;(
2012. aug. 28. 23:32
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
csalogasd oda magadhoz játékkal , fáraszd le, aztán a játék közbe kezd el simogatni
2012. aug. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

Egyébként csak akkor fog az ágyon aludni, ha ő dönt úgy, mert ha ráerőlteted annál inkább menekülni fog. A konyha szekrénybe valószínűleg azért mászik be, mert a macskák szeretik a rejtekhelyeket. A mi macskánk a ruhásszekrénybe mászott gyakran aludni, de már kinőtte.

Egyébként mennyi idős , és mióta van nálad a macska?

2012. aug. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

ja! Most olvastam a válaszokat.

akkor sztorno.

2012. aug. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Ha még csak féléves akkor érthető hogy mindig, úton van, és még nem szokta meg annyira a környezetét.
2012. aug. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Igen meg csak fel eveske ;) Mostmar nemfogom eroltetni hogy velem aludjon ;) Alszik ahol jol esik neki. Koszonom a valaszokat ;D
2012. aug. 29. 00:24
 26/35 A kérdező kommentje:
Jaaa egyepkent szor hullas ellen van valami otletetek? Az segit ha minden nap kefelem?
2012. aug. 29. 00:25
 27/35 anonim ***** válasza:
A cica soha nem fog éjjel veled aludni,mivel éjszaka vadászik....,tudom mert nagyanyám macskáinál is csak azt lehet hallani,ahogy éjszaka ugrálnak a szobában,meg vadásznak a műegérre:D Nappal meg lustálkodnak egész nap,meg kajálnak..
2012. aug. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
A szőr hullásról nem tudok nyilatkozni, mert a mi macskáink rövid szőrűek, ezért nem igazán foglalkozunk vele, mert nekik nem csomósodik össze (egy idő után).
2012. aug. 29. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Fésüld gyakran az talán valamennyire segít.
2012. aug. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Azt én cáfolom hogy a macska sose fog éjjel veled aludni mert akkor vadászik. Az én 2 éves kandúrom nagyon sokszor alszik velem, sokszor van amikor egész éjszakákat alszik át velem.:D

Pedig nem egy ölbe macska, ezért soha nem is erőltettem, csalogattam. Nem hoztam fel magam mellé, nem szorítottam magamhoz, mégis jön magától amikor olyanja van. Persze nem mindig, ezt el kell fogadni hogy a macska azt csinálja amihez kedve van, van hogy megsimogatni se hagyja magát, máskor nem tudod le "rugdosni" se magadról. Van hogy úgy a nyakamra meg az arcomra fekszik hogy majd megfulladok.:)

2012. aug. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!