Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csinaljak hogy a cicam...

Mit csinaljak hogy a cicam velem aludjon?

Figyelt kérdés
Azt akarom hogy velem aludjon, de o mindig elmegy. Miert? Sehogysem tudom olbe szoktatni. Amig simogatom addig ott van, de amint le veszem rola a kezem elmgy....;(
2012. aug. 28. 23:32
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Ne akard, hogy az agyadba aludjon, nem egeszseges! Nagyon okos, hogy menekul eloled, hisz tul eroszakos vagy. Azert akar a kadban inni, mert ott tuti friss es kellemes homersekletu viz folyik, esetleg vehetnetek neki ivovizkeringetos talkat, abbol lehet, hogy inna. Ha meg nem akar olben maradni, akkor ilyen a termeszete, nem tehetsz ellene semmit!
2012. aug. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
Akkor most mar nemfogom magamhoz szoritani nehogy megutaljon. ;) Igen fiatal cica. Most lessz ivarerese. Szoval tinedzser ;) Kandur Bandi
2012. aug. 28. 23:57
 13/35 anonim ***** válasza:
Ja, es a konyhaszekrenyt meg be lehet csukni.... #11
2012. aug. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
igen a vizkeringetos tal az jo otlet ;) A sajat taljabol soha soha nem iszik. Pedig folyamatosan cserelem neki a vizet benne. Es ra adasul a hutobol adok neki hideg vizet, hogy friss hideg legyen, de akkor se iszik onnan. Neki csak a kad kell ;) Szokott benne futopadosat jatszani. ;)
2012. aug. 29. 00:00
 15/35 anonim ***** válasza:

Tegyél arra a helyre ahol akarod, hogy aludjon egy kis macskamentát. Lehet spray, szárított és csepp formájában is kapni, ezzel sok mindenre rá lehet szoktatni a cicát. Én nem rég hallottam a macska mentáról és imádják az illatát (azt nem tudom van-e olyan macska amelyik nem szereti).

Itt van 2 videó a hatásáról xD:

http://www.youtube.com/watch?v=G2erW2UkE84

http://www.youtube.com/watch?v=7oec-Ms5e6A

2012. aug. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Az a gaz hogy olyan konyhaszekrenyem van hogy becsukok 1 ajtot es kinyilik 10. De mar gondolkoztam rajta hogy hajlitok ra szoget, vagy teszek oda valami magnest. ;D
2012. aug. 29. 00:02
 17/35 A kérdező kommentje:
hahahaha de durva ez a macskamenta ;DDDDD Ezt ki probalom ;)
2012. aug. 29. 00:05
 18/35 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy azért nem iszik belőle mert nagyon hideg neki? Macskák például a hideg kaját sem szeretik nagyon. Én mindig a csapból engedek ki neki friss vizet. Lehet ő is jobban szeretné ha frissen engedett csap vizet kapna :D Nyilván ezért is kér a kádból. A tálját is cseréld ki hátha úgy :D
2012. aug. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
Mennyi idős egyébként?
2012. aug. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
Mar mindent probaltam csapbol is....Talat is csereltem. Neki csak a kad kell. Nemtudom hogy kell macska evet szamolni, de kb 5 honapja van meg. Serdulo korban van. Kb 2 honapos lehetett amikor hoztam
2012. aug. 29. 00:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!