Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csinaljak hogy a cicam...

Mit csinaljak hogy a cicam velem aludjon?

Figyelt kérdés
Azt akarom hogy velem aludjon, de o mindig elmegy. Miert? Sehogysem tudom olbe szoktatni. Amig simogatom addig ott van, de amint le veszem rola a kezem elmgy....;(
2012. aug. 28. 23:32
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Igen, az, hogy nem alszik a cica éjszaka a benti cicákra nem nagyon igaz. Inkább a kintikre. Benti cica alkalmazkodik az emberhez :D
2012. aug. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Egyébként a mi macskánk olyan, hogy gyakran alszik bent, az ágyon, napszaktól függetlenül. Az is igaz, nyáron amikor az emberek sem tudnak aludni este, akkor gyakrabban van kint. De olyan is előfordult már, hogy télen a legnagyobb hóban (párzási időszak?) kb 2-3 napig volt távol úgy, hogy nem is jött haza enni, és mikor mégis hazajött, a tappancsai kopogtak a parkettán a ráfagyott hótól. (ezt csak érdekességként írom le) Szóval változó, hogy mikor hol töltenek több időt. (kint vagy bent).
2012. aug. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Ugy imadom a kis szormokomat ;) Egyszer majd biztos velem alszik......;D Az elobb hozta be nekem a szajaba a kis jatek egerkejet, oda tettem mellem es nyavogott nekem ;) Most nem enni valo??? Nemtudok neki ellen alni ;))) Annyi oromot tud adni ez a kis elet...!
2012. szept. 2. 06:14
 34/35 anonim ***** válasza:
Aranyos lehet!!:)Rengeteg szeretet van egy ilyen kis állatban legyen az macska vagy kutya..,sok vidám percet tudnak szerezni!
2012. szept. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
Igen. Igazan sok oromot ad nekem ;) <3
2012. szept. 7. 23:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!