Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sikersztorikat szeretnék...

Sikersztorikat szeretnék olvasni eltűnt cicákról akik aztán hazajöttek/előkerültek. Mennyi volt az a maximális idő, míg távol volt a cicád?

Figyelt kérdés
10 napja már, hogy eltűnt a cicám. Azóta se éjjelem se nappalom, megszállottan keresem és képtelen vagyok beletörődni, hogy elveszett. Nagyon várom haza. Sokan biztatnak, hogy előkerül, de nagyon romon vagyok így is. Írnátok arról, hány nap után jött haza a cicátok illetve hogyan lett meg, hogy találtátok meg? Köszönöm.
2009. aug. 28. 18:10
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
100%

Szia én vagyok akinek majdnem 4 hónapra tűnt el.

Nekem is lefogyva jött haza, szerintem nekem az erdőben volt vagy nem tudom de az biztos, hogy sok ideig az erdőben élt mert azóta eszik bizonyos bogarakat és madarászik. Szóval biztos fog magának találni valamit. A macska nagyon leleményes állat.

Szerintem most még fél, ezért nem megy oda senkihez közel. Később lehet majd megbarátkozik és valakinek sikerül megfogni és akkor el tudja olvasni a telefonszámot a nyakörvén és jelentkezni fog. Én biztos azonnal telefonálnék, megetetném a cicát majd várnánk a gazdit együtt. Bízz benne, hogy valaki jelentkezik majd, az enyémnek nyakörve sem volt.

Ne okold magad, nem ez volt a legjobb döntésed, de nem a te hibád, egyszerűen ez történt. Kár már ezen rágódni. Maradj kapcsolatban valakivel onnan, hogy ha a cica megvan fogja meg zárja be valahová és akkor utazol érte amikor tudsz, addig tartsa a lakásban.Ha van róla képed akkor majd azzal menj le és szerintem szólj be minden lakónak mutasd meg a cicát vagy mondd el hogy néz ki említsd meg a nyakörvet is és kérd meg őket jelentkezzenek, ha látják. Én becsöngetnék mindenhová, szólnék mindenkinek nem érdekel, ha hülyének néznek. Bár én nem néznék hülyének senkit, ha épp ráérnék amikor csengetnek mennék én is keresni, kérdezősködni.

Remélem meglesz a cicád, nyakörve is van az nagyon nagy "előny" ezzel vigasztald magad.

2009. aug. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
49%

Ja még annyit, hogy tudom, hogy ott nincs erdő.

De vannak egerek, patkányok ilyesmik. Legalábbis van ahol előfordul. Vannak madarak is.

És a cica több kilométerre is elmegy ha muszáj (ha már azon a helyen nem tud megmaradni ahol van, szóval még most nem fog messzire menni, nyugi) szóval nem egy gyámoltalan állat.

Esetleg kicsit messzebb is tegyél ki plakátokat, ha gondolod igérj valamennyi jutalmat, hátha így könnyebben jelentkezik valaki a cicáddal.

2009. aug. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
49%

Jaj szegénykyém. :( Te ténylegnagyon kivagy. :)

Ez már legalább a harmadik kérdésed ebben a témában. Már többször válaszoltam is neked, plakátolásról, meg ilyenek.

Rettenetesen sajnállak téged is, meg a cicát is. :(

Valószínűleg megőrülnék ha bármelyik cicámnak baja esne...


Nekem kiskoromban volt egy cicám, aki 3 hónap után került elő. Kisfiú volt. Egyszer csak hazajött. Nagyon boldog voltam. :)


Ha előkerül a cica mindenképpen írd meg!

2009. aug. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
32%
Előző vok. Bocsi, a második után nem mosoly akart lenni...
2009. aug. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 A kérdező kommentje:
Köszönöm tényleg nagyon-nagyon rendesek vagytok. igen, már több kérdést is feltettem a témában, tudom már uncsi lehetek, kicsit szégyellem is magam:S megpróbálok reménykedni, kicsit pozitívabban nézni a dolgot és nem állandóan ezen pörögni, mert ez tényleg őrület...
2009. aug. 28. 23:16
 16/62 anonim ***** válasza:
Ha plakátolsz, akkor mindenképpen írd rá, hogy nyakörvvel és bilétával van ellátva, amin rajta a telefonszámotok!! Kár magadat okolni, most már megtörtént visszafordítani nem lehet, legközelebb legfeljebb nem viszel macskát nyaralni :)Neked sok kitartást, a cicádnak pedig sikeres hazatérést! Addig is nézd meg az Úton hazafelé című filmet, lehet a te cicád is hazafelé tart éppen, csak párszor eltéved :)
2009. aug. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
Én is nagyon sajnálom és drukkolok a cicának. Szerintem azért nem olyan megértő veled mindenki, mert ez már a második cica, aki eltűnt. Az egy dolog, hogy az előző meglett. Én bíztatlak, hogy keresd őt addíg, amíg elő nem kerül. Kitelelni biztos nem tud ott. Ivarosan vagy kinyírja a többi kan vagy a bokorba kell majd ellenie (nem tudom, hogy nőstény vagy kandúr, de mindegy is). Szerintem egy szobacica nem fog hipp-hopp megtulni vadászni, hisz hogy. Az biztos, hogy nagyon le fog robbanni, ezért lenne fontos, hogy ne töltsön egy hétnél semmiképp többet az utcán, mert könnyen lehet, hogy nem éli túl.
2009. aug. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 A kérdező kommentje:
Természetesen minden fontós infót beleírtam a keresőszövegbe, a nyakörvet is... már csak nyomtatásra vár. Köszönöm neked is a választ. Láttam, hogy sokan le lettek pontozva... nem én voltam. nem tudom, mit lehet ezeken a válaszokon lepontozni.. valakinek nem volt jobb dolga:S Minden jót nektek.
2009. aug. 29. 11:28
 19/62 A kérdező kommentje:
Én bízom az ösztöneiben, hogy képes lesz magának vadászni.. meg amúgy úgy tudom, többen vannak ott, akik télire is tesznek ki a macskáknak eleséget. Attól, hogy szobamacska, még hajtja a vére. a régi cicánk egy igazi elkényeztetett szobasziámi volt, mégis ő volt a környék réme, amikor levittük... minden nap hozta haza a egereket, madarakat meg a gyíkokat.
2009. aug. 29. 11:33
 20/62 anonim ***** válasza:

Sikersztorik, ők már mind biztonságban vannak:

[link]

[link]

[link]

2009. aug. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!