Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sikersztorikat szeretnék...

Sikersztorikat szeretnék olvasni eltűnt cicákról akik aztán hazajöttek/előkerültek. Mennyi volt az a maximális idő, míg távol volt a cicád?

Figyelt kérdés
10 napja már, hogy eltűnt a cicám. Azóta se éjjelem se nappalom, megszállottan keresem és képtelen vagyok beletörődni, hogy elveszett. Nagyon várom haza. Sokan biztatnak, hogy előkerül, de nagyon romon vagyok így is. Írnátok arról, hány nap után jött haza a cicátok illetve hogyan lett meg, hogy találtátok meg? Köszönöm.
2009. aug. 28. 18:10
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
74%

Mienk 2 EV utan jott haza! :)

fel a fejjel!

2009. aug. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
33%
Ha nem fogadták be a macskád, akkor majd hazamegy. Volt egy öreg macskám, apám elvitte nagyon messzire, és 1hónap után hazajött. Hazafog menni, mert tudja hogy merre van az út. nézd meg az Úton haza felé mind2 részét. Erről szól. És nyugodj meg, ha nem kapták el, nem fogadták be, megkerül.
2009. aug. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
51%

Akkor leirom az en sikersztorimat. Eloszor is bemutatnam a cicamat, Sir a neve:


[link]


Masfel eves kandur, egy honapig csavargott el. Nagyon bujos cica, viszont idegenekkel nem all szoba.

Mikor elveszett, plakatoltam mint az orult, minden nap bementem a sintertelepre, rengeteget sirtam es ahogy telt az ido egyre jobban feladtam a remenyt. Ket het utan osszeszedtem a kis egereket, a talakat, a pokrocat es betettem egy dobozkaba. Minden este csak sirtam es remeltem. Valahol ereztem, hogy el.

A 28. napon szolt a szomszedom, hogy egy hosszuszoru cica bekoltozott par hazzal odebb egy kertbe kb. egy honapja. Rohantam egybol, es az en imadott cicam ult az udvaron, nezte a kaput es oromnyavogasban tort ki. En zokogtam es csak azt hajtogattam, hogy megyunk haza kiscicam.

Azota parszor elszokott ugyanabba a kertbe es mindig varja, hogy erte menjek.

Kasztraltattam az eset ota, mostanaban lathato a valtozas.

Boldog vagyok, hogy a sikertortenetekhez irhattam es szivbol kivanom, hogy megtalald a tiedet!

2009. szept. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 A kérdező kommentje:
Megkönnyeztem a történetet, nagyon szép volt. Én is csomószor elképzeltem már, milyen lesz majd a viszontlátás... életem egyik legszebb pillanata lesz... de hát ugye ez nem biztos:( ma van pontosan 2 hete, hogy eltűnt... még mindig nem adtuk fel teljesen a reményt, hogy hazajön.
2009. szept. 1. 15:33
 25/62 anonim ***** válasza:
Nem látták az ott lakók a környéken? Nem volt a ház környékén sehol? Merre kerestétek? Vittetek jutifalatot?
2009. szept. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
100%

Ne add fel, csak a jora gondolj es pozitivan. En tudom milyen nehez (en irtam elobb a tortenetet), de bizz, bizz es bizz!

A macskak nagyon okosak, mindenkepp irj, hogy meglett-e, mert en is figyelemmel kovetem a kerdeseidet es izgulok erte.

2009. szept. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 A kérdező kommentje:
Köszönöm, tényleg olyan jó érzés, hogy vannak, akik nemcsak megértik a dolgot, de még szurkolnak is. sokan, akiknek nincs állatuk, nem értik, mit vagyok oda egy macska miatt... de nekem ez a mcska az életem része. én egyelőre képtelen voltam elpakolni a tálkáit meg a játékait.. csak a kedvenc dobozkáját tettük el szem elől, amibe úgy szeretett mindig belebújni:'( de bízunk, bizakodunk. azt tudom, érzem, hogy életben van. de nem tudom, merre járhat:(
2009. szept. 1. 16:50
 28/62 anonim ***** válasza:
51%
Ket hete egyaltalan nem lattak? :/ Haat... Legjobb esetben is elindult akkor hazafele, ha nem kerul bajba, olyan 2 honap mulva nyavog a kaputok elott. :) Esetleges esetben 2-6 kiscicaval.
2009. szept. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
Ezt megcafolom kedves utolso, az en cicam se mozdult egy lepest sem egy honapig, mert valaki boszen etette. Szebb volt mikor megtalaltam, mint mikor elment. Az is lhet, hogy siman talalt egy kis kuckot maganak ahol biztonsagban erzi magat es kozben valaki eteti is.
2009. szept. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
66%

Az én cicám egyszer világgá ment. 3 éve pusztult el a németjuhászom, akivel együtt nőttek fel. 2 éve megmentettünk 2 kiskutyát, magunkhoz vettük őket. Na a cicám nagyon megsértődött, nem tudta elfogadni az új jövevényeket. 1 hétre eltűnt. Aztán egyszer csak, amikor kikísértem valakit, szaladt felém az árvám, csontsoványra lefogyva. Azóta már megbarátkozott a kutyusokkal, egy párszor jól felpofozta őket, ha olyan kedve volt. Most 7 éves a cica.

Nagyon szurkolok neked, hogy a tied is előkerüljön!

2009. szept. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!