Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sikersztorikat szeretnék...

Sikersztorikat szeretnék olvasni eltűnt cicákról akik aztán hazajöttek/előkerültek. Mennyi volt az a maximális idő, míg távol volt a cicád?

Figyelt kérdés
10 napja már, hogy eltűnt a cicám. Azóta se éjjelem se nappalom, megszállottan keresem és képtelen vagyok beletörődni, hogy elveszett. Nagyon várom haza. Sokan biztatnak, hogy előkerül, de nagyon romon vagyok így is. Írnátok arról, hány nap után jött haza a cicátok illetve hogyan lett meg, hogy találtátok meg? Köszönöm.
2009. aug. 28. 18:10
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, istenem, még mindig nincs meg ez a cica :((( Mindenképp írj ide, ha igen, mert már figyelni fogom (és szerintem ezzel nem vagyok egyedül).

Ha jól emlékszem, most fogsz tudni lemenni a Balatonhoz keresni. Csak egy javaslat, ha megteheted, ne egyedül menj, és a háznál mindig legyen valaki a családból az udvaron vagy nyitott ajtónál, akit ismer a cica, amíg te elmész keresni, mert hátha nem olyan messzire ment, és titeket vár. Nagyon drukkolok, hogy meglegyen.

2009. szept. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 A kérdező kommentje:
Sziasztok! tegnap végigjártam azt a bizonyos balatoni települést, rengeteg helyen plakátoltam. Kerestem is a macskát, egyfolytában őt szólongattam, de semmi. Hűlt helye van. Olyan érzésem volt, hogy magamtól megtalálni lehetetlen lesz, mivel tényleg olyan ez, mintha egy tűt keresnél a szénakazalban. Tudom, hogy életben van, de elképzelésem sincs, merre lehet. Úgy érzem, valami kihaltabb telken kóborolhat, ahol vagy nem lakják a nyaralót, vagy akár egy üres, gazos telek... szerintem egyszerűen elveszett, azért nem jön haza. Eltévedt, most kóborol valahol vadéletet élve, és persze ő nem tudja, mekkora cirkuszt csinálunk a kereséséből. Úgy vette, hogy most ez a helyzet állt elő, hogy mi már nem vagyunk, és egy új, másfajta élethez kell alkalmazkodnia. A szívem megszakad, pedig mi mindent megteszünk. Még most sem adtam fel teljesen. Megkérdeztem több embert, családokat is, nem látták-e.. nem. De adtak tippeket, kiknél érdemes kérdezősködni, mert többen is etetnek macskákat, főleg olyanok, akik télen is ott szoktak tartózkodni. Elegem van nagyon ebből... mint egy rémálom. Talán a plakát segít valamit.
2009. szept. 3. 11:43
 33/62 anonim ***** válasza:
66%

Semmiképp ne add fel. Mindig van remény. Elhiszem, hogy már kezdesz belefáradni és eleged van.

Én is szurkolok, hogy előkerüljön a cicád! Biztosan meglesz!

22/L

2009. szept. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim válasza:
48%

Sziasztok! Sajnos én is a "Kérdező" cipőjében járok.

Én is plakátolok mint az őrült,rovom az utcákat és minden nap (sőt a nap minden órájában) sírva kérem,hogy még egyszer láthassam a cicámat.

Nekem sajnos nem lehet gyerekem és Panka cicám pótolja ezt az álmomat.Pénteken lesz két hete,hogy megjöttünk a nyaralásból és az én cicám olyan keservesen "panaszkodott2 amiért itthon hagytuk az anyukámra bízva.Megérkezésünk után néhány órával kitártam az ablakomat és Panka kereket oldott. Azóta majdnem megháborodok a hiányától és a remény éltet,hogy hazajön.


Kívánom minden cicáját keresőnek,hogy sikerrel járjon!!!!

2009. szept. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 A kérdező kommentje:
Most nagyon kell drukkolnotok!!! képzeljétek, hírt kaptunk a cicáról!! most telefonált egy hölgy, hogy a nyaralónkkal szemben lévő étterem susnyás-fás-bokros területén látta ŐT!! azt mondta, teljesen biztos benne, hogy ő volt, mert a fotó meg a leírás teljesen passzolt rá! úgyhogy holnap ismét lemegyek és ha kell ordítva szólongatom és tűvé teszem érte azt a kis környéket! túl messzire nem mehetett ugye?? meglesz ugye?? írjatok!
2009. szept. 4. 16:36
 36/62 anonim ***** válasza:
100%
Megvan a cica?
2009. szept. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 A kérdező kommentje:
Mégsem lett meg:( pedig tűvé tettem érte a környéket... pedig a nő bizton álította, hogy őt látta. próbálom elfogadni, hogy valószínűleg nem látom már viszont soha többet, de nagyon fáj. de remény az mindig van. abban bízom, hogy valaki a plakát alapján felismeri és be tudja fogni, majd értesít. hátha..
2009. szept. 7. 18:01
 38/62 anonim ***** válasza:
67%

Maradj pozitiv, es maximalisan bizz benne, hogy a szomszed ot latta!

Adok egy tippet, ami nalam nagyon bevalt. A cicam szereti a konzervet es azt csinaltam minden nap, hogy a konzerves doboz tetejen levo pockot pattogtattam neki eves elott. Ha eltunik, megyek es pattogtatom a dobozt, arra azonnal ugrik, rengetegszer talaltam meg igy. Azert is jo, mert hangosabb mint egy cicceges. Erdemes raszoktatni erre a cickakat.

Jaj de szurkolok neked! Bar jo hirt olvashatnek errol a kis csavargorol :(

2009. szept. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom őt nap mint nap keresni, mivel már írtam, hogy mi Bp-en lakunk, a cica meg a Balatonon veszett el.. sem időm, se energiám, se pénzem, se lelkierőm ehhez, hogy állandóan oda járkáljak és újra és újra macska nélkül vonatozzak haza. nagyon fáj... a száraztápos dobozzörgetést már próbáltam, mert erre reagál ő is a legjobban, de semmi. azt hiszem, le kell tennem arról, hogy valaha is meglesz:((
2009. szept. 8. 12:05
 40/62 anonim ***** válasza:
Es ha az ottlakok zorgetnenek szaraztapos dobozt?
2009. szept. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!