Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sikersztorikat szeretnék...

Sikersztorikat szeretnék olvasni eltűnt cicákról akik aztán hazajöttek/előkerültek. Mennyi volt az a maximális idő, míg távol volt a cicád?

Figyelt kérdés
10 napja már, hogy eltűnt a cicám. Azóta se éjjelem se nappalom, megszállottan keresem és képtelen vagyok beletörődni, hogy elveszett. Nagyon várom haza. Sokan biztatnak, hogy előkerül, de nagyon romon vagyok így is. Írnátok arról, hány nap után jött haza a cicátok illetve hogyan lett meg, hogy találtátok meg? Köszönöm.
2009. aug. 28. 18:10
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 A kérdező kommentje:
Sziasztok, most épp zokogok újra-de ezúttal az örömtől!!! közel másfél hónap csövezés után MEGLETT A CICA!!! Anyukám ma is leutazott keresni és egy segítőkész házaspárnak köszönhetően sikerült végre befogni. Anyu ott van a Balatonon, telefonon beszéltem vele, ő is sír:))) a cica nincs rossz állapotban, evett itt-ott a környéken, bár lefogyott. most épp macskakaját eszik, anyu szerint úgy mint aki életében nem evett. holnap kora reggel jönnek haza, de alig bírom kivárni!!! nagyon köszönöm Mindenkinek a segítőkész, vigasztaló kommentjeit, bátorítását, hasznos tanácsait! ez egy igazi sikersztori, amit Nektek is köszönhetek, mert drokkoltatok! Kívánom, hogy mindenki, akinek a miénkhez hasonlóan elcsavargott a cicája, ugyanilyen szerencsés legyen mint mi, és visszakapja. Minden jót Nektek, sziasztok!
2009. szept. 26. 19:58
 52/62 anonim ***** válasza:
51%
Jajj de jó, milyen állapotban van?
2009. szept. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 A kérdező kommentje:
Szegénykém elég lerobbant állapotban van, csontsovány, panaszosan nyekereg, hulla fáradt. nagyon érzékeny a zajokra, sokszor fújtat dühösen, ha megzavarja valami. szinte egész nap egész nap alszik, nagyon bújós. ami nagyon nyugtalanít, hogy meleg és száraz az orra és szaporán veszi a levegőt. holnap természetesen állatorvoshoz visszük, nagyon remélem, hogy nincs komoly baja és csak kimerült. amúgy sokat eszik, már megevett 3 tasak macskakaját, száraztápot is eszik. kapott nyers csirkemellhúst is.
2009. szept. 27. 17:04
 54/62 anonim ***** válasza:
49%
Jajj de örülök hogy meglett, ma írt egy barátom is, hogy előkerült a 3 hete elcsavargott kutyájuk, úgyhogy ők is nagyon boldogok, bár egy sárgombóc lett a kiscimbi, és baromira éhes... Nagyon örülök, hogy egy napra két ilyen esemény is bejött! :) Most már aztán ne engedjétek el, szeressétek, vigyázzatok rá, ha lehet fürdessétek meg, és holnap irány a doki! Mindenképpen mondjátok el neki, hogy nem volt otthon az utóbbi időben, hátha ad neki a biztonság kedvéért valamilyen szurit vagy bogyót, hogy az esetleges fertőzéseken átessen könnyedén! :) Nagyon szurkoltam, örülök hogy meg lett! :)
2009. szept. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim válasza:
100%
Húúúúúú de jó hír!!!Örülök,hogy meglett a kis csavargó!!!Remélem hamarosan én is jó híreket írhatok Pankáról. Ezúton kérlek Titeket,hogy szorítsatok nekem is egy kicsit mostantól.Úgy látszik a közös "szorítás" jót eredményez:))
2009. szept. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:

Gratulálok, ez ténlyeg nagyon jó hír!!! :) Ha sokat eszik, nagy baja már nem lehet. Szerintem csak kimerült és megviselt. De nyilván jó ha látja orvos. Majd írd meg hogy mit mosndott.


Pankáért is nagyon szoritok! te is ísj, ha megkerül.

2009. szept. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 A kérdező kommentje:

Megjártuk vele az állatorvost, jó sokáig vizsgálgatta, megmérte a lázát. 2 tized fokkal volt melegebb, mint kéne, de mondta a doki, hogy ez normális, mert a stressz is emeli a testhőt. a lényeg, hogy egészséges, csak halálosan kimerült, azért alszik annyit. mondta, hogy még kb 2 hétig ez lesz. véleménye szerint a macska alapvetően úgy élt ezalatt a másfél hónap alatt, hogy képes volt napokig egy helyben étlen-szomjan kuksolni és csak néha előmerészkedni. kapott féreghajtó pasztát.

:)

2009. szept. 30. 19:31
 58/62 anonim ***** válasza:

A mi cicánk is eltűnt:( 6 napja várom, hogy visszajöjjön...

Az a baj, hogy apuék kutyát szeretnének és attól félek, hogyha mégis visszajön megijed a kutyától, de akkor már nem jön vissza...

Kérlek szorítsatok nekünk is!!!

2009. szept. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 A kérdező kommentje:
Én mindenkinek szorítok, akinek eltűnt az állata!! a plakát a tuti, ha nem plakátolok, az enyém sem kerül elő...
2009. szept. 30. 20:38
 60/62 anonim ***** válasza:
előző vok. És az a legrosszabb h reggel mikor aznap suliba mentem éppen egy egérrel a szályámab mászkált és én meg tök mérges voltam rá...:(
2009. szept. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!