Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sikersztorikat szeretnék...

Sikersztorikat szeretnék olvasni eltűnt cicákról akik aztán hazajöttek/előkerültek. Mennyi volt az a maximális idő, míg távol volt a cicád?

Figyelt kérdés
10 napja már, hogy eltűnt a cicám. Azóta se éjjelem se nappalom, megszállottan keresem és képtelen vagyok beletörődni, hogy elveszett. Nagyon várom haza. Sokan biztatnak, hogy előkerül, de nagyon romon vagyok így is. Írnátok arról, hány nap után jött haza a cicátok illetve hogyan lett meg, hogy találtátok meg? Köszönöm.
2009. aug. 28. 18:10
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
Ugye azért hallgatsz ennyire, mert meglett a cicus és éppen utazol hozzà vagy visszafelé???
2009. szept. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 A kérdező kommentje:
Nem, bár azér hallgatnék, mert már újra velünk van... nincs semmi érdemi infó. tegnap ismét kaptunk egy hívást, egy fiatal pasi telózott, hogy látott egy cicát, és "szerinte" az a macska volt, amit kiplakátoltunk. De ez annyira esetleges, hogy ezért most biztosan nem ülök megint vonatra, mert már nincs pénzem se lelkierőm...:S
2009. szept. 11. 19:19
 43/62 anonim ***** válasza:

Jaj szegenyem. Ugy latom feladtad :(

Bar arra laknek es tudnek segiteni...

2009. szept. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 A kérdező kommentje:
Nem tudom nézi-e még valaki a postot, gondoltam leírom, hogy áll a helyzet a cicával. Az egyik szemünk sír, a másik nevet, ugyanis a macska megvan, él és egészséges. Viszont mégsincs meg. Ezt úgy értem, hogy rendszeresen kapunk hívásokat, a település egy bizonyos utcájából (1 hét alatt 3 különböző személy is telefonált) hogy látta a macskát, és Ő volt az. Minden stimmelt, nyakörv, szín, forma minden. Szommbaton megint leutaztunk keresni, de nem került aszemünk elé. Valami kegyetlen véletlen okán mi mindig szem elől tévesztjük, mások meg látják. (korábban már írtam, hogy sajnos csak akkor tudunk oda leutazni keresni, ha időnk engedi) Befogni nem tudják, a legutóbbi telefonáló is mondta, hogy megpróbálta becsalogatni a házba, a zizzent kis dög nagy szemekkel ránézett, majd elinalt.... mondjuk kaját tett ki neki... az megeszi, aztán elszalad. most mondjátok meg... nem őrület??? mit tudok csinálni? belebolondulok a tudatba, hogy magvan a macskám, de mégsem...
2009. szept. 21. 10:35
 45/62 anonim ***** válasza:
Azt tudod tenni, hogy megkeresel egy Állatvédő szervezetet (Zöld Zebra, Fehér Kereszt vagy Macskamentők) és kérsz tőlük egy macskacsapdát, amit odaadsz annak a segítőkész helyi embernek, aki megetetni már tudta. Ilyen esetben a becsapdázás az egyetlen esély, ha te nem tudsz hosszabb időre lemenni.
2009. szept. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim válasza:
67%
Szia! Én mindig olvasom!!!Én vagyok az akinek szintén eltűnt a Panka cicája. Hát mit ne mondjak nagyon szorítok Neked!!!Remélem egyik leutazásotok alkalmával már cicástúl jöttök haza. Képzeld nekünk is a nyaralásunkat árnyékolta be a cicus elcsavargása:( Csak mi nem vittük magunkkal,hanem aznap este lépett meg amikor megjöttünk. Szegény anyukám 1 hétig nagyon vigyázott az állatkákra,mert a saját kutyija mellé még én is és a hugom is rábíztunk egy kutyát meg egy macskát.Na mindegy továbbra is drukkolok !!! Sok sikert!!!
2009. szept. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
67%

Szia! Én is mindig várom a fejleményeket! Az már jó jel hogy legalább él is virul, no meg az is hogy visszajár enni. Ha ez a szomszéd aranyos, és tényleg próbálkozik a megfogásával, akkor baj nem lehet, előbb utóbb meg lesz :)

Evés közben sem engedi közel magához? Mert ha akkor sikerülne elcsípni, akkor addig becsukni valahova már nem tart semeddig meg ne lógjon újra :) Sok sikert kívánok nektek! :)

2009. szept. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
67%
Hát ez nagyon jó hír. :)) Előbb utóbb biztosan sikerül megfogni. És az a jó, hogy egyhelyben mozgolódik. Biztosan talált valalmi biztonságs helyet arafelé. Nagyon szorítok neked!! :)
2009. szept. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sokan szorítanak Neked! A macskacsapda jó ötlet, én is ezt akartam írni Neked!
2009. szept. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 A kérdező kommentje:

Köszönöm, tényleg!!:)

a macskacsapdának majd jobban utánanézek!

2009. szept. 25. 10:38
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!