Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Írnátok nekem fogyással...

Írnátok nekem fogyással kapcsolatos sikersztorikat?

Figyelt kérdés
(Miért döntöttél úgy, hogy belevágsz a fogyókúrába?, Ki biztatott, támogatott a nehezebb időszakokban?, Milyen módszerrel fogyókúráztál?, Mit sportoltál mellette?, A környezeted észrevette a változást?, Kaptál pozitív visszajelzéseket?, Hány kilótól sikerült megszabadulnod?)
2010. nov. 19. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

80 kg voltam, 165 magas vagyok. Úntam hogy nem férek bele az üzletben abba a ruhába ami tetszett volna, ès anyukám is mindig mindta kövér vagyok fogyózzak!

Augusztusban elkezdtem fogyózni, irtam a mályva teát, majd 1 hónsp múlva a kapszulákat is elkezdtem szedni. Reggelire tejeskávé, tízóraira joghurtot ettem, ebédre hús + saláta vagy főzelék hússal, uzsonna sajt puffasztott rizs sonka, vacsi gyümölcs és joghurt. Karácsonyra 60 kiló voltam, sportra nem volt időm Munka mellett, na meg nem szeretek sportolni.

Mindenki észrevette mennyit fogytam, milyen csinos lettem!

A pasik is felfigyeltek rám, megfordultak utánnam, leszólítottak! Ez nagy önbizalmat adott, és meg tudtam tartani a súlyom 3 évig,férjhez mentem terhes lettem:) most ismét fogyózom, 9 kilót kell még leadnom, bízom benne megint menni fog!

2010. nov. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
jééj büszke lehetsz magadra:)
2010. nov. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Első: és szerinted a mályva vagy szűztea nélkül lassabban / nem fogytál volna?
2010. nov. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

Írjak?

Nekem nincs mit lefogynom, de a barátnőm leadott 51 kilót, tavaly augusztus óta.


Nem éhezett.

Nem volt Norbiápdét.

Nem volt rubintos Réka.

Nem volt fogyibogyó.

Nem volt semmi csodaszer.

Kalóriaszámolás, egészségesebb étrend?! Na az volt.

2010. nov. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon untam már, hogy mindenki azzal piszkált, hogy milyen kövér vagyok.. Nem gondolkoztam rajta, hogy hogy kezdjem el, hogy csináljam(már kb. mindent tudtam arról h mi hízlal meg mi nem stb..) , hanem egyszerűen elkezdtem: D kiiktattam a 6 utáni zabálásokat, minden másnap elmentem fél órát futni, egészségesen ettem.


2 éve tartom, nem mellesleg sokkal jobban alszom, jobb a közérzetem, nem éhezem:D uugyhogy ajánlom mindenkinek az egészséges étkezést:)

2010. nov. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Sikersztorim: Semmitöl se hízok, soha nem is híztam. Ennyi :P
2010. nov. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 170 cm vagyok, 64 kg volt a maxom, gimi alatt értem el. Előtte nádszál voltam mindig, de gimi alatt nem mozogtam semmit, étvágyam meg volt, meg hát sztem a hormonok is közrejátszottak... Szóval gimi alatt híztam, egyetem elejére viszont elegem lett ebből, hogy 40-es, néha 42-es nadrágot kell hordanom, (én alulra hízok, a felsőtestem 36-os méret volt mindig...), és aránytalan a testalkatom. Úgyhogy nekiálltam egészségesebben enni, a sok műanyagos cukros kaját elhagyni. Meg pl. évek óta nem szoktam semmi cukrosat inni, a tea, kávé is cukor nélkül csúszik le, de leginkább vizet iszom. Noh, de ez még nem lett volna elég, én Tatarek Rezső tornáját találtam a legszimpibbnek, de igazából mindegy mit csinál az ember, de mozogjon! A kajázáson is kell változtatni, de nem kell éhezni, csak nem zabálni,kicsit az arányokon változtatni (több zöldség-gyümi), de főleg: RENDSZERESEN KELL MOZOGNI. A végeredmény az egy éve tartott 55 kg-om, 36-38-as nadrágméret, ezzel már kibékülök:D 21L
2010. nov. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!