Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem ivartalaníttatjátok...

Miért nem ivartalaníttatjátok a macskátokat? Nem érdemel meg ennyit?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 21. 13:19
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim ***** válasza:
92%
Valószínűleg ezek az emberek a saját életüket is így élik, ostobán, környezetszennyezően.
2013. máj. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 anonim ***** válasza:
89%

Amúgy szerintem pl. a legutóbbi kérdés is provokáció.

Egyértelműen.

2013. máj. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 anonim ***** válasza:
0%
már bocs, de nem kell megszólni mert szeretnék kiscicát... akitol kaptam a cicákat, neki is 5 szuletett, adott 2 cicát és most az anyukával, kicsikkel és apukával egyutt 5 macskája van, és még most is fog szulni a cicája, akiket olyan helyre ajándékoz majd, ahol látja oket. mint pl az elozoeket hozzám. egyébként egyszer fog szulni a cicám, és ivartalaníttatom. annak az okosnak aki írta, hogy szuljek gyereket, megsúgom h 14 vagyok... és más gazdiktól hallottam hogy elhízott a macskájuk utána. vannak, akik nem csak a wikipédiát olvassák, hogy tudjanak valamit a macskákról, hanem tapasztalt embereket is megkérdeznek róla!
2013. máj. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 anonim ***** válasza:
és még annyi, h ha nem tudom oket elajándékozni jó helyre, akkor igen, én fogok veluk torodni
2013. máj. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 anonim ***** válasza:
89%
Nem te, hanem a szüleid... Ugye így akartad mondani?...
2013. máj. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 anonim ***** válasza:
94%
Szóval a szüleidre sózol egy alom macskát. De legalább ők gondolkozhatnának. Amúgy ha kiscicát akarsz ne legyél önző, menj egy menhelyre és keress árva cicákat. Kapsz egynaposakat is ne aggódj, azok is azért születtek meg, mert az anyjukat nem ivartalanították.
2013. máj. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 anonim ***** válasza:
nem a szuleimre sózom, én fizetem a zsebpénzembol. na még vmi amibe belkottok? mert szivesen válaszolok arra is...
2013. máj. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 anonim ***** válasza:
nem tom te hány éves vagy de nem minden tizenévesbol hiányzik a felelosségtudat. és ha csak ezt tapasztaltad eddig akkor sajnálom...
2013. máj. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 anonim ***** válasza:
89%

A zsebpénzedből? 7000 ivartalanítás macskánként. tegyük fel elleted a szerencsétlen macskádat, kapsz 5 tündibündi kiscicát, őket pár hetesen el kell vinned féreghajtó kúrára + oltások számíts arra, hogy összesen lesz legalább 10 ezer forint. A vemhes macskádat gondolom jó minőségű táppal szeretnéd etetni, ezt is megfizeted? A kölyköknek tápot megfizeted? ha komplikáció lép fel a szülésnél képes leszel elrohanni az orvoshoz, vagy kihívni az orvost és odaadni 10-20 ezret. Ha az anya macska elpusztul - mert erre is meg van az esély - képes leszel e a kölyköket 2 óránként etetni éjjel is, olajos vattával masszírozni a testnyílásukat, hogy kakilásra serkentsd őket, büfiztetni és állandó melegen tartani? Ha valamilyek kölyöknél komplikáció lép fel vagy megbetegszik fizetsz érte? Lesz 5 kismacskád, és ha mondjuk nem tudod eladni mind valamiért nálad marad 3 macska, ő nekik is gondolom a zsebpénzedből szeretnéd fizetni a további oltásokat és az ivartalanításukat később, és minden egyebet.

Önző vagy és KIHASZNÁLOD a saját macskádat! Ő nem egy tárgy!

ja, még a pénisztüskék mellet, most jut eszembe, hogy első szülésnél nagy az esély rá, hogy egy-két kismacska rossz állapotban, esetleg ferde gerinccel, meg más egyéb bajjal fog születni.

2013. máj. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 anonim ***** válasza:

egy kérdés: neked hány macskád van?

mégegy: ha van, hánynál fordult elo a felsoroltak egy dolog is?


meg amugy is honnan tudod hogy nekem nem érne meg ennyit a cicám? és nem nagy a valoszinusége, hogy vemhes lesz, mert ide nem jonnek az udvarunkba más macskák a rottweiler miatt

2013. máj. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!