Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem ivartalaníttatjátok...

Miért nem ivartalaníttatjátok a macskátokat? Nem érdemel meg ennyit?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 21. 13:19
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
0%
és ha egy macskának csak tápot adsz az nem egészséges, a miénk mindenféle konyhai maradékot kapnak, sulthusi, leves, lecsókolbász, és tejeskenyeret is szokott kapni
2013. máj. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 A kérdező kommentje:

Alba!

Milyen helyre ajándékozod? Ahol 20 évig fog élni, ivartalanítva, oltva lesz? Vagy olyan helyre, ahol fogyóeszköz, már több macskát is elütöttek, betegek voltak, elpusztultak, eltűntek és azért keresnek újra macskát? Miért nem fogadod inkább meg a tanácsokat, hogy mi a felelős állattartás, nem elletünk, macskák millióit altatják el, ütik agyon, ha szeretnél kismacskát, ilyen helyekről hozz.

2013. máj. 3. 19:45
 43/70 anonim ***** válasza:
76%

Kolbászt ne adj a macskának, nem egészséges, mint ahogy a kenyér sem. A macskáknak nincs szükségük igazán cukorra, a kenyérben meg ugye tudod hogy van. A legtöbb macska pedig laktózérzékeny, ami a tejben van.

Nevetséges vagy, hogy okoskodol itt, de közben vissza se olvasol.

Viszont arra nem válaszoltál, hogy hogyan fogod a zsebpénzedből kifizetni ezeket a költségeket.

2013. máj. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 anonim ***** válasza:
67%

"meg amugy is honnan tudod hogy nekem nem érne meg ennyit a cicám? és nem nagy a valoszinusége, hogy vemhes lesz, mert ide nem jonnek az udvarunkba más macskák a rottweiler miatt"


De azért kockáztatsz! Hiszen direkt szeretnéd ha ellene. Viszont tévúton jársz, ha azt hiszed, hogy ez mentség arra, hogy elletnéd a macskádat.

2013. máj. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim ***** válasza:
0%
te pedig arra nem válaszoltál, hogy van e egyáltalán macskád, vagy csak a neten olvastál ossze minden hulyeséget
2013. máj. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 anonim ***** válasza:
69%
Alba olvass már vissza kérlek vedd a fáradtságot, mert már leírtam és az előző válaszomban is írtam neked hogy olvass vissza. Szóval? Válaszolnál? De látom az nem megy....
2013. máj. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim ***** válasza:
94%

Kedves Alba,én vagyok a gyerek témás válaszoló.

Jól figyelj,mert ez az utolsó válaszom.

Az olyan gyerekek miatt mint te,van 5 árva cica nálam(gondolom ott a szülők dobták ki nem a gyerek)út szélén dobozba az újszülött babák.Egy hete 2óránként etetem,wc-tetem őket,sok munka,sok nem alvás az olyanok miatt mint te!Tudod te,hogy mit aggódok?Mennyi erőfeszítés míg találsz pótmamát?Tudod te,hogy mennyi pénz,hogy tápszerezd?De ez mind semmi,éjjel-nappal etetni kell,gondoskodni róluk,félsz,hogy megmaradnak vagy meghalnak.

És közben az a mocsok aki kirakta őket nyugodtan alszik,mert nem ölte meg őket,de a halálba küldte őket az más kérdés,hogy vannak olyan marhák akik más"mocskát"teszik rendbe,helyre,életbe tartják.

Gondolkodj,bár szüleid se teszik te mért tennéd....

2013. máj. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 anonim ***** válasza:
91%

Nem a szüleire terheli rá, de a zsebpénzéből fizeti a költségeket; wow, és a zsebpénzt vajon kitől kapja?


Amúgy szomorú, de valószínűnek tartom, hogy ha egyszer is előjönne bármelyik felsorolt (de a gyerek szerint esélytelen) komplikáció, akkor a vége csak egy szomorú facebook-post lenne majd rá pár hétre egy cuki fotó az új cicáról. :))))


:)))) -> SE.


Sajnálom, de az eddigi okos válaszok alapján nekem ennyi jön le, nem több. Legalább a szüleinek lehetne esze, de úgy tűnik, nekik sincs.

2013. máj. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 anonim ***** válasza:
0%
itélkeztek, de nem is ismertek. bár biztos magatokból indultok ki. én nem dobnám ki soha a cicámat, és a kicsinyeit se. és nem posztolgatnám facebookon se. a zsebpénzembol meg úgy fizetem, hogy azt amúgy is kapnám, ha nem lenne a macska. és akkor kolthetném magamra, mint azok az emberek, amilyennek gondolom hisztek engem, de nem, mert a macskámra koltom. és a barátnom akitol kaptam, o is el tudta látni a cicáit, pedig 5 szuletett neki. (amibol 2 cicát nekem adott) és a másikakat megtartotta, mert szeretett volna még cicát. és nem minden 2. ember állatkínzó, ahogyan ti hiszitek... mert az a bajotok h majd olyannak adok macskát. és még az sem biztos, h szuletik, sot, valószinu h nem. és ha úgysincs rá sok esély, akkor vigyem el megmutetni a cicámat? hát sok értelme nincs, mert ahogy már emlitettem, hallottam ismerostol, hogy utána elhízott a cicája. és nem 1, hanem 3 macskája.
2013. máj. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim ***** válasza:
0%
ja és még mondanám: azzal, ha mondjuk a szuleim fizetnék (ami nem így van) nektek mi bajotok lenne? ja igen! valamibe bele kell szólni...
2013. máj. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!