Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ilyen helyzetben mit lehet tenni?

Ilyen helyzetben mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Volt egy kiscicám, fajtatiszta perzsa és szegényke meghalt... Rengeteget bajoltam vele, hordtam az orvoshoz, a legdrágább prémiumkaját kapta, de mégis ez lett a vége... az anyukám nagyon megsajnált és a férjemmel összedobták a pénzt, hogy vegyenek nekem egy másik perzsát (a perzsák nagyon drágák, nem a szaporítós téma). Kinéztünk egy gyönyörű szürkét, aki elvileg egészséges is, az ország másik végére kocsikáztunk érte, de mióta csak hazahoztuk, megy a hasa, váladékozik az orra, tüsszög, zihál... Nyilván viszem orvoshoz, nem ez a baj, de úgy tűnik, hogy minden keződik előlről... és én ezt már nem bírom még egyszer végigcsinálni. Nem tudom mit tegyek? A tenyésztő biztosan visszafogadná, de az anyukám meg a párom agyvérzést kapna, hogy ennyi pénzt kidobtunk (persze, még mindig kevesebbet költenénk így, mintha a legdrágább kajákat meg az orvosi kezeléseket is fizetjük) Ráadásul nem tudom ki vállalná be, hogy megint elkocsikázzunk a cicával a világ végére. És nem utolsó sorban, nem akarom ennek kitenni a cicát.

És nem csak erről van szó, borzasztó látni, ha egy ilyen kedves kis lény szenved. Nem tudom, ilyen helyzetben mi a helyes, mit tehetnék?



2017. jan. 23. 10:38
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg szomorú! Sajnálom ami veletek történt ! Így érthető, hogy visszavittétek. Megnéztem az oldalt , az a nő nem normális, továbbra is árulja a beteg cicákat! Be tudod jelenteni valahol? Remelem sokan tanulnak abból is, hogy itt szerepel a neve.
2017. márc. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!