Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Haldoklik egy macska, mit...

Haldoklik egy macska, mit tehetünk?

Figyelt kérdés

Haldoklik egy szomszéd macskája, és most éppen nálunk van kint betakarva. Furcs hangokat ad ki, valami ilyesmit: https://www.youtube.com/watch?v=B8vSRr8wgjo


Tiszta csont, nincs egy kiló, 5 hónapos KB, és meg se tud mozdulni. Anyukám nem engedi hogy próbáljak neki segíteni, azt mondja hogy a gyenge elpusztul és hagyjam meghalni, amúgy se lehetne rajta segíteni. Szerintem lehetne. Sokkal betegebb állatot láttam már meggyógyulni, csak az a baj hogy az anyámat nem érdekli és nem hiszi el. Elvinnénk állat orvoshoz, csak az a baj hogy nincs rá pénzünk és nincs sehol a közelbe. Mit tudnánk csinálni? Ha nem is tudjuk megmenteni, mit tehetünk hogy "jobb" halála legyen?



2017. nov. 19. 11:30
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 A kérdező kommentje:
Beszéltem az anyámmal, azt mondta hogy "takarodjál már el innen több tízezer forint" meg hogy ne őt zaklassam mert nem a mi macskánk és hogy egy öregember nem tud rajta segíteni nyugdíjból. Azt is mondta hogy már régóta tudja hogy beteg az a macska csak nem szólt. Hogy lehet valaki ilyen? Kezdem azt hinni hogy egy pszichopata.
2017. nov. 19. 12:17
 12/64 anonim ***** válasza:
Facebook-on is vannak cicamentéssel foglalkozó csoportok, őket is megpróbálhatod elérni.
2017. nov. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 anonim ***** válasza:
87%

Jó példát mutat az anyád. Reméljük ő is egyszer nagyon beteg lesz, és akkor ő is azt fogja gondolni, hogy a gyengének meg kell halnia.


Mutasd meg ezt neki. Puszilom a drágát. Ember és állat ugyanannyit ér, bár az a szomszéd macska többet ér az anyádnál, mert az anyád ezzel a mocskos felfogásával a társadalom legaljára is kevés.

2017. nov. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél beteg, mert kapsz egy takarót, meg egy ágyat a sarokba, és így jártál.
2017. nov. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim ***** válasza:
78%

Bocsi de gyűlölöm az ilyen embereket mint az anyád. Hogy lehet ilyet mondani hogy a gyenge meghal úgy is megdöglik nem mindegy? Kíváncsi leszek mit gondol majd amikor kap egy olyan betegséget hogy kórházba kéne kerüljön és odasétál egy orvos hogy hát sajnos a gyenge meghal és ad neki egy takarót és viszont látásra pusztuljon a férgese. Egy csepp empátia nincs az ilyen emberben és ez szerintem veszélyes.


Egyébként egy állatvédő szervezettel kéne beszélned aki a közelben van, hátha tudnak segíteni, a cicát pedig melegebb helyre kéne hozd, biztos a hidegtől is nagyon szenved hiába van betakarva. :(

2017. nov. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 A kérdező kommentje:
Mint ahogy mondtam, ha én többet tehetnék, többet tennék. Az anyám már azért is rám kiabált mert adtam neki ennivalót.
2017. nov. 19. 12:51
 17/64 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem most nem az a legfontosabb, hogy ide írogass anyádról-keresd sürgősen az állatvédő szervezetek elérhetőségeit. Ők fizetik a dokit is, ha szerencsés vagy és végioghívod az összeset, amíg nem találsz olyat, aki segít.
2017. nov. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nekem nincs telefonom, csak az anyámnak meg az apámnak van, és meg se engednék hogy használjam őket, főleg nem hogy erre. Azt olvastam hogy Simontornyán, ami KB 40-60 percre van innen autóval, van egy állatorvosi rendelő, csak az a baj hogy kedden megy csütörtökön van nyitva.
2017. nov. 19. 13:03
 19/64 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy hogy a szüleid ennyire képesek zsarnokoskodni rajtad?
2017. nov. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
46%
Most ez egy kamu kérdés hogy itt idegeled szerencsétlen jószándékú embereket???? NE anyáddal beszélj ellenben hanem hívj fel egy állatvédő szervezetet csezdmeg ..!
2017. nov. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!