Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Haldoklik egy macska, mit...

Haldoklik egy macska, mit tehetünk?

Figyelt kérdés

Haldoklik egy szomszéd macskája, és most éppen nálunk van kint betakarva. Furcs hangokat ad ki, valami ilyesmit: https://www.youtube.com/watch?v=B8vSRr8wgjo


Tiszta csont, nincs egy kiló, 5 hónapos KB, és meg se tud mozdulni. Anyukám nem engedi hogy próbáljak neki segíteni, azt mondja hogy a gyenge elpusztul és hagyjam meghalni, amúgy se lehetne rajta segíteni. Szerintem lehetne. Sokkal betegebb állatot láttam már meggyógyulni, csak az a baj hogy az anyámat nem érdekli és nem hiszi el. Elvinnénk állat orvoshoz, csak az a baj hogy nincs rá pénzünk és nincs sehol a közelbe. Mit tudnánk csinálni? Ha nem is tudjuk megmenteni, mit tehetünk hogy "jobb" halála legyen?



2017. nov. 19. 11:30
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:

bocsánat. előző voltam.most olvastam hogy nincs telefonod.

Szomszédból nem tudsz segítséget kérni?:((( Csak van ott egy jóindulatú segítőkész ember!!?:((((

2017. nov. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
De egy mailt csak tudsz küldeni valami szervezetnek vannak Cicamentők is...pl.keress!! Ilyen esetekre..vagy valami rokonodra írj rá aki tudna legalább telefonálni!!
2017. nov. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
Én is Tolna megyében élek. Hol élsz? Elmegyek a cicáért. Kérek egy címet.
2017. nov. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
23-as kaptál címet?
2017. nov. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
Ilyenkor hova tűnt a kérdező? Eddig amíg a szülei szapulásáról volt szó gyorsan partner volt, most itt a segítség, hát két kézzel kapj utána!
2017. nov. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 A kérdező kommentje:

Először is nem tudom egész nap itt figyelni a válaszokat.

Másodszorra nem tehetem meg azt hogy ismeretlen embernek megadom a címem. Majd ha megtehetem próbálok megint beszélni az anyámmal.

2017. nov. 19. 14:40
 27/64 anonim ***** válasza:
100%

Jó jó ezt az egészet a fene megette. Mondjuk hogy vidd állatorvoshoz, anyád nem engedi. Mondjuk hogy hívj fel egy állatvédő szervezetet hogy elvigyék orvoshoz, anyád nem engedi, nincs telefonod. De géped azért van.


Erre jön egy segítőkész ember hogy ő ELMEGY a macskáért autóval hogy megmentse az életét, te meg hogy nem adhatod ki akárkinek a címed majd anyádtól megkérdezed.


Megsúgom nem kell ám megadnod a címed, mondasz egy utcasarkot két sarokkal a házadtól, dobozban odamész és ott találkozol az illetővel, még a neved se kell megadd. Komolyan vagy kamu ez az egész vagy már nem tudom, semmi se jó neked, egy anyámasszony katonája vagy de nagyon partner voltál amikor szidni kellett őket hogy nem engedik hogy segíts rajta, amikor meg segíthetnél egyből visszakozol.

2017. nov. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
100%

Most már csináld végig ha elkezdted..! Csak keményen, határozottan, ja tényleg vidd el két sarokkal arrébb!!

Hidd el vannak jó emberek!:)

2017. nov. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
100%
pfff....ne ide írd ki a címed, írj rá privátban!!!
2017. nov. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
82%
Te vagy a hibás ha meghal a macska.Tessék elfogadni a segítséget
2017. nov. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!