Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Haldoklik egy macska, mit...

Haldoklik egy macska, mit tehetünk?

Figyelt kérdés

Haldoklik egy szomszéd macskája, és most éppen nálunk van kint betakarva. Furcs hangokat ad ki, valami ilyesmit: https://www.youtube.com/watch?v=B8vSRr8wgjo


Tiszta csont, nincs egy kiló, 5 hónapos KB, és meg se tud mozdulni. Anyukám nem engedi hogy próbáljak neki segíteni, azt mondja hogy a gyenge elpusztul és hagyjam meghalni, amúgy se lehetne rajta segíteni. Szerintem lehetne. Sokkal betegebb állatot láttam már meggyógyulni, csak az a baj hogy az anyámat nem érdekli és nem hiszi el. Elvinnénk állat orvoshoz, csak az a baj hogy nincs rá pénzünk és nincs sehol a közelbe. Mit tudnánk csinálni? Ha nem is tudjuk megmenteni, mit tehetünk hogy "jobb" halála legyen?



2017. nov. 19. 11:30
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
100%
Továbbra is áll az ajánlatom, írj egy címet iskola után ( gondolom még jársz) és oda megyek. NEm kell a saját címed... vidd fel az iskola elé, vagy a bolthoz ha ennyire félsz.
2017. nov. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
100%
Akkor küldjünk egy szép számot, vagy mit tehetnénk??
2017. nov. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy a kérdezöjé a cica azért nem akarja oda adni, ha ugy irna valaki neki hogy elviszi a cicát, majd orvosoltatja saját kontora, majd vissza viszi gyogyultan ugy már lehet érdekelné.
2017. nov. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Sajnos meghalt. Mielőtt megtaláltuk sikerült rávenni őket hogy kihívjunk valakit, de akkor már késő volt. Most fogadok hogy mindjárt azzal szidtok hogy miattam halt meg, nem próbáltam eleget, stb. Csak mert itt nem lehet látni, nem azt jelenti hogy nem próbáltam meg mindent amit lehetett. Nem tudok mindent megtenni, bármennyire is próbálom. Én voltam az egyetlen az egész helyen aki próbált neki segíteni. Amúgy lehet itt egy kicsit túl sokat támadtam az anyámat, ő is szomorú, csak az a baj hogy ő inkább leül és azt gondolja hogy ne tegyünk semmit, mert szerinte amúgy is meghal. Szerintem nem így kell gondolkodni. Nem utálja az állatokat, pont ellenkezőleg. Több állatot is megmentett már, de az a baj hogyha betegek lesznek, néha nem tudunk semmit se tenni. Amúgy a mi mostani macskánkat ő mentette meg. Az anyja nem törődött vele ezért mi befogadtuk. Bevallom, én is valamennyire hibás vagyok. Már pár napja láttuk hogy beteg az a macska, de nem gondoltuk hogy ennyire. Előbb kellet volna segítséget kérni. Még sok mindent írhatnék hogy mi hogy és miért történt, de nincs értelme. Mindenki csak itt mondja hogy mit kéne meg mit lehetett volna csinálni, de nem hiszik el hogy nem tudok mindent megtenni amit javasolnak. Valaki azt mondta hogy mást akinek "tényleg" segítség kell kamunak fognak hívni mert állítólag én kamu vagyok. Nem vagyok kamu, és ha nem hiszitek el, akkor nem hiszitek el. Én tudom hogy ez mind igaz, és ez a lényeg. Nem fogok szerezni egy fényképezőt hogy kiássam a holtestét és lefényképezzem. Amúgy is csak egy fényképezőnk van, az se az enyém, szóval amúgy se tudnék. Szerintem nem az lesz hogy mást kamunak fognak hívni, hanem szerintem az lesz hogy más nem mer majd kitenni egy kérdést mert majd fél hogy olyanok fognak válaszolni, mint ti. Tudom hogy mindenki csak támadni fog, mintha ők tökéletesek lennének, nem rontanának el semmit, soha semmi rosszat nem csináltak, meg sok más hazugság. Nem tudjátok elképzelni magatokat az én helyzetemben. Most nem figyelemfelkeltést akarok, de én nem tudok úgy csinálni dolgokat mint egy átlagos ember. Nem tehetek róla. Senki se tökéletes. Ti csak azt gondoljátok hogy túl lusta voltam rajta segíteni, de elmagyaráztam többször is hogy miért nem így van. Törlöm ezt a kérdést, és nem olvasom el a válaszokat, mert előre tudom hogy mivel fogtok válaszolni.
2017. nov. 20. 11:41
 55/64 anonim ***** válasza:
100%
Nagyszerű. A macskáról is valami infóval tudsz szolgálni mi baja volt szerintetek ..? Hidd el mindenkit ő érdekelt csak. Ez sajnos nem sikersztori pedig lehetett volna ha nem tököltök!! :(
2017. nov. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 A kérdező kommentje:
Nem tudjuk mi volt a baja. Senki se tudja. Mindenki szerint meghalt volna akkor is ha szerzünk orvost, de lehet hogyha gyorsabban szerzünk valakit akkor sikerült volna megmenteni. Legközelebb gyorsabban kell cselekedni. Most törlöm a kérdést.
2017. nov. 20. 11:53
 57/64 anonim ***** válasza:
92%
Nem tettél semmit.Vagy az tőled a minden hogy itt a gyakorin tipródtál.Miattad halt meg.Lefotózni a holttestét...micsoda beteg gondolatok,neked pszichiáter kell.
2017. nov. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
30%
Jó hát azért ez itt egy gyerek. Én is leidiótáztam asszem, meg tényleg marhaságokat csinált de felvilágosult állattartási kultúrát elvárni tőle azért finoman szólva is nem fair, főleg, hogy feltehetően vidéken él.meg azért nála elképzelhető, hogy idővel ez majd kialakul. Az meg hogy egy idegennel szemben bizalmatlan, hát lehet hogy érthető valahol, nincs tapasztalata ezen a téren, meg tényleg nem tudni, milyenek a szülei.
2017. nov. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
100%
58-as,szerintem sokkal inkább egy kamuzó,unatkozó h..lyegyerekkel vagy felnőttel állunk szemben.
2017. nov. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:
100%
Annyira tudtam, hogy ez lesz... Most, hogy érte mentem volna meghalt.... KAMU!
2017. nov. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!