Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Haldoklik egy macska, mit...

Haldoklik egy macska, mit tehetünk?

Figyelt kérdés

Haldoklik egy szomszéd macskája, és most éppen nálunk van kint betakarva. Furcs hangokat ad ki, valami ilyesmit: https://www.youtube.com/watch?v=B8vSRr8wgjo


Tiszta csont, nincs egy kiló, 5 hónapos KB, és meg se tud mozdulni. Anyukám nem engedi hogy próbáljak neki segíteni, azt mondja hogy a gyenge elpusztul és hagyjam meghalni, amúgy se lehetne rajta segíteni. Szerintem lehetne. Sokkal betegebb állatot láttam már meggyógyulni, csak az a baj hogy az anyámat nem érdekli és nem hiszi el. Elvinnénk állat orvoshoz, csak az a baj hogy nincs rá pénzünk és nincs sehol a közelbe. Mit tudnánk csinálni? Ha nem is tudjuk megmenteni, mit tehetünk hogy "jobb" halála legyen?



2017. nov. 19. 11:30
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a tesze-toszasággal csak annyit értetek el hogy ha legközelebb itt valakinek segítségre van szüksége az NEM fog kapni...mert már nem fogják elhinni!!
2017. nov. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 A kérdező kommentje:
Mert nem tehetjük meg anyagilag hogy kihívjunk egy állatorvost, vagy mert nem élünk közel egy állatorvoshoz? Könnyű mondani hogy mit csinálok rosszul amikor nem te vagy a helyzetemben. Nem nagyon értek az ilyenekhez, soha az életben nem voltam még ilyen helyzetben. Mindent megteszek és tettem amit tudok. Azzal senki nem megy semmire ha itt szidsz.
2017. nov. 19. 19:07
 43/64 anonim ***** válasza:
100%

És aki odament volna érte?? az túl egyszerű volt nektek??

És, mi lett a cicával? Most hol van? Mit csinál?

2017. nov. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 A kérdező kommentje:
Most tudtommal a gazdájánál van, azt nem tudom hogy mit csinál, már sötét van. Ha jól tudom ott eltud bújni biztonságos helyre.
2017. nov. 19. 19:28
 45/64 anonim ***** válasza:
100%

Eddig úgy volt hogy mozdulni se tud és be van takarva nálatok most meg a gazdájánál van és el tud bújni biztonságos helyre...


Nulla értelme volt kiírnod a kérdésnek, volt egy jó délutánod hogy foroghattál a középpontban, mert egyébként bárki bármit mondott SEMMI nem volt jó neked, mindenre volt kifogásod hogy miért nem. Akkor mondd már meg nekem mit vártál? Mire számítottál tőlünk? Mert komolyan nem értem, ennél többet mint itt amit valaki ajánlott hogy tolna megyében elmegy érte nem lehetett volna ajánlani, te meg még ehhez is hülye vagy hogy elfogadd és megmentsd az életét. Nem kell itt mártírkodnod hogy te vagy az egyetlen aki tenni akart érte mert rohadtul nem így van, te vagy az egyetlen aki magából mártírt csinált hogy mekkora segítőkész vagy a macskával de fillérnyit nem tettél azért az állatért.

2017. nov. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 A kérdező kommentje:
Előbb mondtam hogy majd kihívok valakit, de oké, ha szerinted ez segít, akkor gondold azt. Sokat segít hogy itt szidsz. Amúgy ha figyelmet akarnék, nem ide jönnék, és nem ezt írtam volna ki.
2017. nov. 19. 19:47
 47/64 anonim ***** válasza:
100%
Nem itt kellett volna tespedned, és akadékoskodnod. Sokra nem viszed az életben, ha mindenhez így állsz hozzá...
2017. nov. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
100%
Te szerencsétlen!!!Mi az hogy ha holnap még él??!!!!??!Valaki felajánlotta hogy érte megy,2 utcával odébbra megbeszélhetted volna hogy odaadod a macskát.Az állatmentőket pedig non-stop lehet hívni.Ha holnap még él??Jézusom..Ha te fetrengsz valahol haldokolva,remélem úgy beszélnek majd rólad hogy késő van,de holnap majd hívnak hozzád segítséget.Ha pedig kamu a kérdésed,szégyelld magad.
2017. nov. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező!Olvasom a 39-es kommentedet..Te idió..a,talán 10 km-nél messzebbre nem tud egy ember elmenni?????!!?Te tényleg nem vagy százas..
2017. nov. 20. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
100%
23-as vagyok... nem kaptam címet. 28 éves, anyuka vagyok. Nem vagyok sem veszedelmes sem betörő... a saját címed sem kellett volna. Az is jó lett volna ha kihozod a macskát a városközpontba egy időpontra, egy dobozban.... de nem.
2017. nov. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!