Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Haldoklik egy macska, mit...

Haldoklik egy macska, mit tehetünk?

Figyelt kérdés

Haldoklik egy szomszéd macskája, és most éppen nálunk van kint betakarva. Furcs hangokat ad ki, valami ilyesmit: https://www.youtube.com/watch?v=B8vSRr8wgjo


Tiszta csont, nincs egy kiló, 5 hónapos KB, és meg se tud mozdulni. Anyukám nem engedi hogy próbáljak neki segíteni, azt mondja hogy a gyenge elpusztul és hagyjam meghalni, amúgy se lehetne rajta segíteni. Szerintem lehetne. Sokkal betegebb állatot láttam már meggyógyulni, csak az a baj hogy az anyámat nem érdekli és nem hiszi el. Elvinnénk állat orvoshoz, csak az a baj hogy nincs rá pénzünk és nincs sehol a közelbe. Mit tudnánk csinálni? Ha nem is tudjuk megmenteni, mit tehetünk hogy "jobb" halála legyen?



2017. nov. 19. 11:30
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván kamu az egész, azért nem akarja megadni a címet.
2017. nov. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
100%
Naná hogy kamu, miért ne tudná két sarokkal odéb vinni és át adni a segitönek.
2017. nov. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
100%
No, mi történt?? Itt többen tűkön ülnek-köztük én is!!
2017. nov. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 A kérdező kommentje:
Egy ismeretlen embernek adjam meg hogy hol lakok, vagy hogy hol találkozzon velem? Teljesen ismeretlennek? Nem az én macskám. Gazdájának mit mondjak? Anyámnak mit mondjak? Hogy megyek odaadom a macskát egy ismeretlen embernek? Komolyan, mit mondjak nekik?
2017. nov. 19. 18:26
 35/64 anonim ***** válasza:
85%
Rajtad szárad ha elpusztult a cica itt van többen is mondták mit csinálj mindegyikre van kifogás kamu este meg fog fagyni már nagyon hidegek vannak és most gyenge is.
2017. nov. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy, a gazdáját egyáltalán nem érdekli szóval neki semmit nem kell mondani anyádnak meg azt mondod találkozol egy barátoddal ennyi. Segíteni akarnám többen is de neked csak a kifogások mennek.
2017. nov. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 A kérdező kommentje:
Miért is az én hibám? Én vagyok az egyetlen aki próbál segíteni rajta. A gazdáját nem érdekli, az anyámat nem érdekli. Most tudtommal a gazdájánál van, ott van helye. Ha holnap még van esély, akkor megpróbálok kihívni valakit.
2017. nov. 19. 18:33
 38/64 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, belezavarodtál, azt írtad nálatok van, betakarva. Ha Ti a csodálatos anyáddal nyugodtan nézitek hogy egy kis kölyökmacska odakint vergődve haldoklik, te dolgod. De akkor minek írsz ki kérdést ha nem vagy képes SEMMIT tenni?? Nyilván a vizes hideg esőben megéri a holnapot, grat, sokkal jobb eséllyel indul! Nyomorultak..:(((
2017. nov. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 A kérdező kommentje:
Beszéltem az anyámmal, azt mondta hogy talán megpróbálhatom. Ha holnap még él, akkor kihívom vagy azt aki itt felajánlotta, vagy azt aki Facebookon, de az is számít hogy milyen messze van aki ide jönne, mert gondolom nem jön ide ha mondjuk 10 kilométerre vagyok.
2017. nov. 19. 18:44
 40/64 A kérdező kommentje:
Amúgy hidd el, én beengedtem volna a házba, de az anyám még azt is alig engedte hogy hozzá érjek. Azt mondja hogy betegek lehetünk. Én beengedném ha lehetne.
2017. nov. 19. 18:55
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!