Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ma született egy cica, amit...

Ma született egy cica, amit az anyja a hideg kövön szült és amikor megszületett egyből ott hagyta és vissza se ment mar egy jó órája. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2018. júl. 18. 16:56
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
76%

Egyszer csak 1 kölyök lett.

Most talán 2, de nem neveli őket.


Te nem érzed, mekkora a gond?


Egyébként a macskát nem állatmenhelyen ivartalanítják. Oda az ilyen ostobák miatt megszületett kölykök kerülnek... Ivartalanítani állatorvos tud. De ha ennyire nem akarod, írass fel Provera gyógyszert, és heti 1x tömd bele a macskába. Onnantól nem lesz fogamzóképes, és végre élhet egy normális, nyugodt életet. Mondjuk ilyen "gazdi" mellett nehéz lesz.

2018. júl. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
91%
Úristen még ezzel se vagy tisztában hogy nem menhelyen ivartalanítják. Nem a menhely felel a macskáidért, ők csak takarítanak utánad. A te felelősséged hogy fogd és elvidd dokihoz és ivartalanítsa, ennyi az egész, több gond nincs. Nem hiszem hogy ne lenne 100 km-en belül egy állatorvos, csak könnyebb azt mondani hogy nincs...
2018. júl. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
Nem ma születtem és tudom,hogy orvosnál kell,de 100 km-en belül, bármilyen hihetetlen,nincs olyan orvos aki megcsinálja!
2018. júl. 18. 20:17
 24/39 anonim ***** válasza:
78%
Szia! Próbáld meg bebugyolálni őket,nagyon kell nekik a meleg,talán anyuka cica is visszamegy, ha nem akkor reggel azonnal menj és vegyél nekik cicatápszert. 2 óránként kell etetni őket, remélem sikerül megmenteni őket!
2018. júl. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%
Hol az istenbe laksz te? Az Everesten?
2018. júl. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2018. júl. 18. 20:54
 27/39 A kérdező kommentje:
Nem,de hidd el vannak még ilyen helyek.
2018. júl. 18. 20:56
 28/39 anonim ***** válasza:
11%

Nem értem mért kell szidni szegény kérdezőt.Miért kéne ivartalanitania a cicáját?Hiába ivartalanitja azzal nem lesz sokkal jobb a helyzet mert van egy csomó kobórmacska a menhelyek is dugig vannak és még az interneten ingyen hirdetett macskák se kellenek kb senkinek.Ugyhogy ennyi erővel már mindenkit szidhatnánk.Egyébként sem ismeritek és tényleg vannak olyan helyek ahol nincsen 50km-en belül állatorvos/kereskedés stb..

Mindenesetre én bizok benne hogy a cicák életben maradnak és boldogan nőnek fel.Majd írj hogy mi lett velük! :)

2018. júl. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megértésedet! És írni fogok majd,hogy mi lett velük :* Remélem életbe maradnak...
2018. júl. 18. 21:14
 30/39 anonim ***** válasza:
89%

Mi is falun élünk. Alig vannak itt emberek, boltból egy icipici Coop van, orvosi rendelő 1 kis gagyiság. Város, vagy normális hely (állatorvossal!!!) több, mint 50 km-re van. Menhely másik megyében van, ami kb 150-200 km. És milyen meglepő, a falu emberinek ivartalanítva vannak a macskái, mert senki se szaporít felelőtlenül, tesztek nélkül, és ész nélkül. Sokan fogadnak be olyan cicákat, akiket kidobtak, és értük is utaznak több 100 km-t is ha kell. Menhelyről is fogadtak be elég sokan, köztük én is, és levezettem azt a 150 km-t. Sőt, vannak emberek, akik fajtatiszta cicáért utaztak 300 km-t. Akkor hogy is van? A mi falunk a csicska, mert normálisan tartunk macskákat?

Ha ennyire nem tudod mit csinálj ha gond merül fel, akkor minek? Szerencsétlen macskát sajnálom, de őt nagyon...

2018. júl. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!