Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ma született egy cica, amit...

Ma született egy cica, amit az anyja a hideg kövön szült és amikor megszületett egyből ott hagyta és vissza se ment mar egy jó órája. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2018. júl. 18. 16:56
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
Na ide figyelj. Mindenki nem engedheti magának azt,hogy annyit utazzon. Örülök, hogy te megengedheted,de én nem. Sajnos nincs honnan annyit fizessek,hogy elvitessem magam,mivel apukámnak van csak könyve és ő jelenleg nem tartózkodik itthon.
2018. júl. 18. 21:54
 32/39 A kérdező kommentje:
Valamint eddig is volt még kicsi macskánk,de sose merült fel ilyen gond,mert mindig felnevelte az anyja rendesen. Most valamiért elhagyta és nem tudtam tétlenül nézni, ahogy ott meghal. Lehet,hogy holnap fog meghalni vagy nem,azonban tudom, hogy megtettem,amit tudtam.
2018. júl. 18. 22:01
 33/39 anonim ***** válasza:
80%
Mit tettél meg? A semmit? Ha ilyen körülmények között éltek akkor pedig nem kötelező macskát tartani.
2018. júl. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Jól megtettél mindent, kiírtál egy kérdést és nem fogadtál el egy tanácsot se, hüha, micsoda teljesítmény....
2018. júl. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
81%

Oké, ha vezetés nem opció, ott a tömegközlekedés. Busszal miért nem mentél? Azt megértem hogy nincs sok busz, de olyan hely nem létezik, ahonnan egy se menne. Drága? Akkor minek neked macska? Az alap dolgokat sem tudod neki megadni ezek szerint, és szerencsétlen csak szül évente 2x az udvaron.. Gondolom házikoszton, esetleg Whiskason (és a "jó minőségű", de olcsó társain) neveled őket.

És egyetértek az utolsó 2 válaszolóval.. Mit tettél meg? Kiírtad ezt a kérdést, aztán pampogsz hogy te mennyire szereted a macskádat, falun ez mennyire természetes meg kell hogy szüljenek a macskák orrba-szájba, és mi milyen értetlenek vagyunk. Reméljük ettől helyrejön a pici!

2018. júl. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:
Ide figyeljetek! Számos oldalt végig néztem és megfogattam a tanácsokat, azt a keveset,amit írták, nem mint ti akik csak szittok és stb... Mindenki nem olyan tehetős mint egyesek! És kikérem magamnak,rendesen kapnak enni,macska kaját is kapnak és ahogy mondtam,ilyen problémám sose volt,mert mindig egészséges kicsikék születtek és az anyuk gondoskodott róluk! Nem várom el senkitől,hogy megértsen, de nem kérek senkitől kioktatást, mivel könnyű beszélni úgy, hogy majdnem semmit nem tudsz! Kérlek tanácsokat írjatok és ne kioktatást! Köszi.
2018. júl. 19. 10:56
 37/39 anonim ***** válasza:
78%

Tudsz mással is választ kezdeni azon kívül, hogy "ide figyeljetek!"?

Alap dolgokat nem értesz, de mindegy. Pont az lenne a lényeg hogy oltatva, ivartalanítva legyen, ne az legyen hogy "macskakajázt IS kap", hanem azt kéne csak kapnia, jó minőségűt. De csak mentegetőzöl továbbra is. Nem mindenki teheti meg hogy ennyit költsön, ez tény, de ha nem teheted meg minek vállalsz felelősséget egy állatért, amire nincs pénzed? Az se kifogás hogy eddig nem volt baj, mert ennyi erővel éveken keresztül száguldhatsz az utakom kétszázzal, ha a harmadik évben balesetezel. Akkor is azt mondod, hogy eddig nem volt baj?

2018. júl. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
54%
Az előző válaszoló nagyjából körbefoglalta a mondandómat, de hozzátenném még ezt: Nem kell tehetősnek lenni ahhoz, hogy normálisan nevelj egy macskát. Ha már az is megterhelő nektek anyagilag, hogy csak normális macskakaján neveld őket, akkor minek szaporítasz??? Ahhoz kell tehetősnek lenni az embernek, hisz ott vannak az oltások, a féreghajtás, a kaja, a chip, akkor amíg vemhes a nőstény kéne vitaminokat is kapnia, kéne tesztjének is lenni hogy nem beteg, és a kölykök sem terjesztik tovább. És akkor még nem törzskönyves, bejegyzett tenyésztőről beszéltem, csak az általános dolgokról, amiket meg kéne kapniuk.
2018. júl. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
51%
Ostoba felelötlen hülyegyerek vagy.
2018. júl. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!