Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicatartok! Melyik lenne a...

Cicatartok! Melyik lenne a jobb megoldas?

Figyelt kérdés

Ugy dontottunk elmegyunk nyaralni, 18nap lenne az idotartam, a kerdesem az, hogy mit tegyek a cicaval, illetve szamara melyik lenne a jobb megoldas.

Ket opcio kozul tudok valasztani:

1.) a cicank marad a sajat kozegeben es napi szinten latogatnak (4ember tudna feljarni felvaltva) kb napi 2x 1orara es igy a sajat kornyezeteben maradna, viszont a nap tobbi reszet egyedul toltene.

2.) illetve van az a megoldas hogy atveszik megorzesre, viszont az idegen kornyezet, viszont tobb felugyelet. (2 helyre is tudna menni, az egyik helyen van egy masik cica is, de a mienk nem igazan szeret baratkozni mas allatokkal)


Szerintetek melyik lenne a legjobb megoldas?

Olyan valaszokat nem szeretnek hogy nem vagyok felelosseg teljes gazda, mert tenyleg csak neki akarom a legjobbat!


A valaszokat elore is koszonom.



2018. szept. 30. 20:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez eléggé macskafüggő. A saját macskám esetében -- jól ismerve őt -- én az itteni többséggel ellentétben a macskaszittelést választottam. A nővérem szívesen elvállalta egy hétre. Persze azért nyilván találkoztak már egymással, nem tudom, ez mennyire számít a macskáknál.


Az én macskám nagyon szociális, feltalálja magát, nem fél idegen helyen, nem az a fajta, hogy bedepizik. Az első macskás eséjén meséli tesóm, hogy a cicánk beugrott hozzá az ágyba, és dorombol neki. Ezen azért kicsit megütődtem. Mert tudtam, hogy feltalálja magát a macska, no de hogy ennyire??? :D


Neki sokkal rosszabb lett volna valószínűleg itthon egyedül.


DE! Mondom, ez az én macskám. Ő tudom, hogy ilyen. A Te macskádnál is szerintem ennek alapján kellene dönteni. Ha félénkebb típus, akkor tényleg jobb lehet neki a megszokott környezete.

2018. okt. 2. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőre szavazok, nem stresszelném azzal a cicát, hogy 2,5 hétre új környezetbe, új emberek közé költöztetem. Ha napi 2x látogatják, az teljesen jó megoldás, és legalább a megszokott környezetében maradhat.
2018. okt. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!